Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak stworzyć idealny związek?Wychodzisz na miasto, poznajesz dużą ilość kobiet, zbierasz numery telefonów, umawiasz się na randki i w końcu sukces! Poznajesz kobietę, która Ci odpowiada i postanawiasz przenieść waszą znajomość na kolejny etap – stworzyć z nią związek. Jeśli myślisz, że to już koniec Twojej pracy i do tej pory wszystko będzie piękne, łatwe i przede wszystkim nie wymagające, to jesteś w błędzie! W tym artykule dowiesz się jak stworzyć idealny związek.

Kiedy zaczyna się związek?

Zanim przejdziemy do opisu idealnego związku warto się zastanowić w którym momencie możemy powiedzieć, że jesteśmy z kobietą w związku. Tak naprawdę wiele jest różnych teorii. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zapyta się przecież swojej partnerki: „To jak jest? Chodzimy już ze sobą? Mogę uznać, że jesteśmy razem?” Niektórzy mylnie twierdzą, że związek zaczyna się w momencie pierwszego pocałunku z kobietą. Jeśli czytałeś nasze wcześniejsze artykułu to wiesz, że jest to nieprawdą, ponieważ kobiety nie przywiązują tak dużej wagi do pocałunków jak mężczyźni.

Inni twierdzą, że w momencie kiedy się spotykacie odpowiednią ilość razy i do tego często się kontaktujecie za pomocą telefonu czy też Internetu, to można już śmiało stwierdzić, że jesteście w związku. Słyszałem nawet wersję, że związek zaczyna się w momencie kiedy kobieta przedstawia Cię swoim rodzicom, ponieważ jest to okazanie Tobie zaufania – pozostawię to bez komentarza.

Nie zmarnuj szansy stania się kimś wyjątkowym! Sięgnij po szkolenie DVD Przemiany!

Związek zaczyna się w momencie kiedy uprawiacie pierwszy raz seks. Może to brzmieć dla Ciebie trochę dziwnie, ale taka jest prawda. Nie da się stworzyć szczęśliwego związku bez seksu, który jest ostatecznym wyrazem bliskości pomiędzy dwójką ludzi. Także jeśli nie wylądowaliście jeszcze w łóżku z wybranką Twojego serca to muszę Cię zasmucić – nie jesteś w związku.

 

 

Jak stworzyć idealny związek?

 

 

Co To znaczy idealny związek?

Uprawialiście już razem seks, spotykacie się, spędzacie razem czas, mówiąc krótko – jesteście w związku. Jak zatem sprawić, żeby było idealnie? Nie jest to łatwa sprawa, ale stosując się do kilku prostych rad jesteś w stanie sprawić żeby było wam razem naprawdę dobrze, a może nawet wręcz IDEALNIE:

1.    Nie bądź zazdrosny

Zazdrość to uczucie, które potrafi zrujnować nawet najlepiej zapowiadający się związek. Pomyśl przez chwilę… Ta kobieta chce być z Tobą, nie z Twoim kolegą, sąsiadem ani facetem, którego mijasz na przystanku. To znaczy, że jesteś dla niej atrakcyjny i to nie tylko pod względem fizycznym, ponieważ jak dobrze już z pewnością wiesz kobiety nie przywiązują takiej wagi do wyglądu drugiej połówki jak mężczyźni.
Zazdrość to samospełniająca się przepowiednia. Jeśli cały czas będziesz starał się kontrolować swoją kobietę, posądzać ją o zdradę i robić awanturę o każdy niewinny kontakt, który nawiąże z drugim mężczyzną, to ona w końcu może uznać, że skoro zdradziła Cię już tyle razy w Twojej głowie, to co za różnica, czy zrobi to naprawdę? Pamiętaj – życie daje Ci to o co je poprosisz.

 

Jak stworzyć idealny związek?

 

2.    Mężczyzna powinien prowadzić, a nie rządzić.

Kobiety bardzo doceniają poczucie bezpieczeństwa jakie może im dać mężczyzna. Pamiętaj, to Ty powinieneś prowadzić w związku, podejmować decyzję. Kobiety nienawidzą kiedy mężczyzna pyta się ich: „Co chciałabyś dzisiaj robić kochanie?” To Ty powinieneś wychodzić z inicjatywą. Ale to nie znaczy, że masz być tyranem. Jeśli kobieta powie Ci, że nie ma mimo wszystko ochoty iść dzisiaj do kina, to uszanuj jej decyzję. Tym niemniej pamiętaj – inicjatywa należy do Ciebie.

3.    Kobieta to nie Twój tampon emocjonalny.

Masz ostatnio dużo problemów, czujesz, że życie wymyka Ci się pomiędzy palcami. Nie przejmuj się, każdy z nas przechodzi przez takie momenty. Czujesz, że musisz z kimś o tym porozmawiać? Nie ma problemu! Umów się ze swoim kolegą/przyjacielem na piwo! Nie zadręczaj drugiej połówki swoimi problemami, ponieważ jest to najkrótsza droga do zakończenia związku. Kobiety nie lubią mężczyzn nieudaczników, którzy wiecznie narzekają na swoje życie. Zaprosiłeś kobietę do swojego świata, to nie pokazuj jej od razu swojego śmietnika. Oczywiście, nie chodzi o to, żebyś przez cały czas opowiadał jak to wszystko jest cudownie, ale poważne dyskusje na temat swoich problemów prowadź raczej ze swoimi znajomymi. Ty też nie daj się w manewrować w sytuację kiedy to kobieta będzie Ci się cały czas zwierzać ze swoich problemów. Od tego są jej przyjaciółki.

4.    Związek to czas spędzony wspólnie

Masz swoje życie? To bardzo dobrze. Pamiętaj, nie jesteś już wolnym strzelcem i wypadałoby spędzić trochę czasu ze swoją kobietą. Niektórzy widują się ze swoją drugą połówką dwa razy w miesiącu (i to głównie na seks), inni w ogóle nie chcieliby jej wypuszczać ze swoich ramion. Nie popadaj w żadną z tych skrajności.
Ważne jest żebyście zarówno Ty jak i Twoja wybranka serce mieli swoje życie. Spędzanie non stop wspólnie czasu i robienia wszystkiego razem może być w dłuższej perspektywie męczące dla obu stron. Każdy potrzebuje trochę przestrzeni wyłącznie dla siebie. Pamiętaj o tym.

 

Jak stworzyć idealny związek?

 

5.    Kłótnie

Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział – „wszystko jest pięknie do momentu aż się nie sp…artaczy” W końcu, choćbyś nie wiadomo jak się starał i dbał o wasz związek to dojdzie do takiego momentu że wybuchnie pomiędzy wami kłótnia. Kobiety kierują się w swoim życiu głównie emocjami, a kłótnia to prawdziwa burza emocji! Argumenty logiczne nie są w takim momencie w ogóle brane pod uwagę, więc nie ma sensu angażować się w spór. Najgorsze co możesz zrobić, to po prostu wyjść. Pokazujesz w ten sposób, że nie masz jaj żeby wykazać się charakterem w sytuacji kryzysowej.

Kłótni z kobietą nie można wygrać, ponieważ ona jest w tym momencie targana emocjami i żadne logiczne argumenty do niej nie docierają. Najlepiej po prostu powiedz: „Masz rację kochanie i ją przytul.” Kiedy już po jakimś czasie opadną emocje, to możesz (jeśli uważasz, że to właśnie Ty masz definitywnie rację) wrócić do tematu na spokojnie i zapytać: „A czy nie wydaje Ci się kochanie, że…” i dalej kontynuować rozmowę tyle że tym razem pozbawioną tej całej nerwowej otoczki.

Mam nadzieję, że tych kilka prostych rad pomoże Ci stworzyć idealny związek. Ale wiesz co? Najważniejsze żebyś czerpał z niego radość! Związek to nie malowanie pokoju – nie musi być idealnie! Ważne żebyś czuł, że jest wyjątkowo – i to nie tylko dla Ciebie!

Nie zmarnuj szansy stania się kimś wyjątkowym! Sięgnij po szkolenie DVD Przemiany!

Komentarze   

+2 # ok2555 2013-04-15 06:54
po 1 z doświadczenia wiem, że kobiety uwielbiają jak facet jest o nie zazdrosny, faktem jest, że nie w każdej sytuacji, ale od czasu do czasu warto pokazać swoją zazdrość
po 2 "Ty też nie daj się w manewrować w sytuację kiedy to kobieta będzie Ci się cały czas zwierzać ze swoich problemów. Od tego są jej przyjaciółki." to stwierdzenie jest nieprawdą. właśnie przez takie myślenie tracę swoją dziewczynę... także nie mogę się zgodzić z większością stwierdzeń jakie padły w tym artykule...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # gu213t 2013-06-14 16:11
"Masz rację kochanie i ją przytul" hahaha, stek bzdur polany nonsensem. Jeżeli ktokolwiek uważa, że przytakiwanie i przyznawanie racji kobiecie w momencie, gdy jej nie ma jest wyjściem z sytuacji, to oznacza to, że jest podpantoflem i nie umie trzymać się swojego zdania. To właśnie to oznacza, że facet nie ma jaj. Bo gdy ja widzę, że baba jest nieobliczalna, to wychodzę z domu, idę na piwo i wracam, gdy ona już ochłonie. Tyle w temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # ola 2013-08-19 14:27
związek nie zaczyna się, kiedy zaczyna się sex, pamiętajmy o katolikach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Basia 2013-11-12 00:24
Związek zaczyna się wtedy kiedy jest seks? Hahahaha co to za brednie! Czyli jeśli z kimś jestem rok, nie uprawiamy seksu ale się kochamy, to mogę z dnia na dzień powiedzieć "nara" temu komuś, przecież nie jesteśmy razem. Znam wiele par,które uprawiały seks dopiero po ślubie i jakbym im powiedziała,że tak na prawde to dopiero są ze sobą w związku bo uprawiają seks, to by mnie wyśmiały. Gratuluję takiego toku myślenia,który nie prowadzi do nikąd. Każdy kto jest w prawdziwym zwiąku wie,że opiera się głównie na miłości,przyjaź ni i zaufaniu a seks jest pięknym przypieczętowan iem tego wszystkiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin