Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak się nie bać kobiet?Jednym z powodów dla których faceci mają problemy w podrywaniu kobiet jest strach. Strach przed podejściem do pięknej kobiety i po prostu zaczęciem rozmowy. Jest to strach irracjonalny i bezsensowny. Czytaj dalej i dowiedz się jak go przezwyciężyć.

 

Jak się nie bać kobiet?

Obawa przed zaczęciem rozmowy z nieznajomą kobietą jest tak samo mocna jak obawa przed wystąpieniami publicznymi,  może zresztą mieć nawet te same objawy. Pocące się dłonie, plączący się język, czy pustka w głowie. Choć te objawy nie wróżą dobrze, nie martw się!  Istnieją dziesiątki sposobów na przełamanie tego bzdurnego strachu, więc przy odrobinie pracy nad sobą, będziesz w stanie zagadać do każdej kobiety – nie ważne jak pięknej.

Koleżanka

Pierwszym z proponowanych przeze mnie sposobów na radzenie sobie ze strachem przed podchodzeniem do obcej kobiety jest wyobrażenie sobie, że jest ona Twoją starą dobrą koleżanką. Jeśli wyobrazisz to sobie wystarczająco mocno, strach przed podejściem i zaczęciem rozmowy zniknie jak ręką odjął. Co więcej, rozmowa będzie dużo luźniejsza i przyjemniejsza, a tym samym efektywniejsza.

Plusy i minusy

Kolejnym dobrym podejściem do tego problemu jest podejście na „chłopski rozum”. Co to oznacza? Oznacza to, że musisz logicznie pomyśleć jakie odniesiesz korzyści z zagadania do obcej kobiety, a jakie mogą być tego minusy. Na ogół sprowadza się to do dłuuugiej  listy korzyści np. zyskanie dziewczyny, przyjaciółki, fajnie spędzony czas, przyjemna rozmowa itp., i bardzo krótkiej listy minusów, do której nawet nie mam pomysłów co można dopisać. Mając przed sobą taką listę, ciężko jest podjąć złą decyzję. Logiczne nie?
 
Jak się nie bać kobiet?
 

Myślenie off

Ostatni proponowany przeze mnie sposób najłatwiej opisać tą oto uniwersalną maksymą: „Myślenie zostaw koniom, one mają większy łeb!”. Po prostu wyłącz myślenie. Nie myśl co będzie, nie gdybaj i nie zastanawiaj się nad konsekwencjami. Tak jakbyś miał zaraz skoczyć na bungee, niech adrenalina zaszumi Ci w głowie, a ty po prostu zrób ten jeden krok do przodu. To jest najczęściej stosowany sposób i z obserwacji wiem, że bardzo skuteczny.
 
Jak się nie bać kobiet?
 

Dużo więcej sposobów i rad znajdziesz w naszym niesamowitym poradniku DVD Pewność Siebie. Zamów już dziś!

 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin