Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co się stało z tymi mężczyznami?Lata 60’te XX wieku. Kobieta spytana o ideał mężczyzny odpowiada; silny, zaradny, dający poczucie bezpieczeństwa, odważny.
Rok 2012. Kobieta spytana o ideał mężczyzny odpowiada; czuły, wrażliwy, romantyczny i kochający.
O co chodzi? Skąd ta diametralna zmiana? I wreszcie: co się stało z tymi mężczyznami?

Co się stało z tymi mężczyznami?

Odpowiedź jest w gruncie rzeczy bardzo prosta. Otóż facetom przydarzyły się nowoczesne kobiety, których poglądy wykształciły media. Choć brzmi jak jakaś teoria spiskowa, jest to naturalny proces zachodzący w każdym rozwijającym się społeczeństwie. Choć mężczyźni nie mają większych szans na całkowite zatrzymanie tego zjawiska, powinni robić wszystko żeby żyć i funkcjonować jak za „starych dobrych czasów”.
 
Co się stało z tymi mężczyznami?
 

Wizerunek mężczyzny

Ten się przez lata zmienił nie do poznania. Jak kiedyś damska część społeczeństwa ceniła mężczyzn silnych i odważnych, tak teraz topowy model faceta musi być wrażliwy i czuły. Komedie romantyczne, reklamy kosmetyków dla mężczyzn i rosnąca tolerancja na wszelkie wahania płciowe, sprawiły że ten niegdyś maczo i bohater dziewic, teraz jest przeżytkiem, reliktem. Jednak w Perfect Dating wyznajemy zasadę, ze lepiej być reliktem ale trzymać się swoich męskich zasad i reguł, niż wejść po pachy w popkulturowe bagno.
 
Co się stało z tymi mężczyznami?
 

Oczekiwania kobiet

Najciekawszym elementem całego procesu są oczekiwania kobiet w stosunku do „nowoczesnych” mężczyzn. Skoro karmione są papką o czułych i wrażliwych facetach oraz same mówią że takich właśnie partnerów poszukują, wydawało by się że warto być metro seksualnym facetem XXI-go wieku. Prawda jest jednak inna. Kobiety mogą mówić jedno, ale myślą co innego. Od tysięcy lat nie zmieniły się oczekiwania kobiet co do mężczyzn, więc dlaczego miałyby się zmienić teraz. Facet nadal powinien być podporą, ostoją bezpieczeństwa i głosem rozsądku. To jest czysta biologia. Kobietom może się wydawać, że idealnym partnerem będzie błyszczący, wrażliwy i kobiecy Pattison, ale na dłuższą metę nie ma on szans w walce o byt i o przetrwanie. Brzmi to dość abstrakcyjnie, ale tak to ustawiła natura i nie nam, ani mediom to zmieniać. Kobiety zawsze będą szukały bezpieczeństwa i oparcia w mężczyznach, więc powinieneś to wykorzystać i być w 100% samcem.    
 
Co się stało z tymi mężczyznami?
 

Komentarze   

0 # TakiZiom 2013-04-03 18:41
Bardzo mądry tekst. Kobiety naprawdę potrzebują gości, którzy będą dla nich stanowczy i opiekuńczy. Ale prawdziwą sztuką jest osiągnięcie kompromisu - silny facet, który jest jednocześnie sympatyczny i czuły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin