Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

Pierwszy pocałunekCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób można pocałować kobietę? Czy zdarzyło Ci się, że byłeś pewien, że możesz to zrobić, ale z braku pewności powstrzymywałeś się? Czy kiedykolwiek czekałeś na moment w którym to kobieta Cię pocałuje? Chcesz poznać sprawdzoną i najefektywniejszą technikę jak wykonać pierwszy pocałunek?

 

Pierwszy pocałunek

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym w jaki sposób po raz pierwszy możesz pocałować kobietę, to ten artykuł jest dokładnie dla Ciebie. W tej krótkiej wiadomości skierowanej specjalnie do Ciebie, dowiesz się faktów i mitów na temat kiedy, gdzie i w jaki sposób najlepiej jest wykonać pierwszy pocałunek. Skłamałbym, gdybym stwierdził, że jest to coś wyjątkowego trudnego. Zresztą już za chwilę sam się o tym przekonasz. Miłej lektury!
 
Pierwszy pocałunek

Pocałunek to dla niej nic

Wiem, że w tym momencie możesz się wielce zdziwić, co więcej sam byłem zdruzgotany wiadomością, że dla kobiet pocałunek nie niesie zbyt dużej wartości emocjonalnej. Tak naprawdę to my faceci przywiązujemy do pierwszego pocałunku olbrzymią wagę. Marzy nam się miłość od pierwszego pocałunku i na dodatek wyobrażamy sobie, że następuje ona dokładnie od tego momentu. Nie oszukujmy się jednak. Jeżeli twoja dziewczyna nie ma w tym momencie 13 lat to prawdopodobnie całowała się już z niejednym kolegą (i kto wie czy nie z koleżankami). Dlatego sam moment pocałunku dla kobiety nie jest zbyt przełomowym w waszej znajomości. Jeżeli więc kiedykolwiek myślałeś, że pocałunek jest rozpoczęciem związku to muszę Cię grubo zdziwić. Nie jest. Dlatego nie ma sensu, abyś zbytnio przejmował się wartością pierwszego pocałunku. Oczywiście może być on bardzo przyjemny, ale nie ma sensu przypisywać mu mocy której nie ma.
 
Pierwszy pocałunek
 

Ale to jak mam ją pocałować?

Zdradzę Ci jeden niezawodny sposób na to, aby kobieta była gotowa się z tobą pocałować. Zacznij ją dotykać. Oswój ją ze swoim dotykiem. Przywitaj się z nią poprzez uściśnięcie ręki. Obejmij ją. Potrzymaj chwilę za dłoń. Przytul. Zauważ, że wszystkie te elementy możesz wykonywać w sposób płynny w czasie zwykłej konwersacji. Jeżeli kiedykolwiek myślałeś, że jest coś złego w dotykaniu nieznajomych Ci kobiet już na pierwszym spotkaniu to kolejna tajemnica: nie jest to nic złego. Oczywiście o ile nie łapiesz dziewczyny za cycki czy za pupę, albo nie naruszasz w sposób znaczący jej strefy intymnej (nie wkładaj ręki do majtek mój drogi czytelniku od razu jak poznajesz kobietę) to sam dotyk i oswojenie się z nim umożliwi Ci kolejny krok. Przytul ją raz jeszcze, spójrz jej w oczy i wykonaj pierwszy pocałunek. Nie czekaj na sygnały, gesty, zaproszenia. Ona prawdopodobnie nigdy Ci takowych nie wyśle. Sam fakt, że nie ucieka kiedy jej dotykasz powinien być dla Ciebie wystarczającym argumentem, że jest gotowa Cię pocałować.
 
Pierwszy pocałunek
 

Najważniejsza zasada

Jeżeli zrozumiałeś w jaki sposób przygotować kobietę do pocałunku to teraz zdradzę Ci najważniejszą zasadę. Pierwszy pocałunek powinien nastąpić w momencie w którym chcesz to zrobić. Ona i tak już to widzi. Kobiety znacznie lepiej odczytują mowę ciała i zanim sygnał z twojego dolnego mózgu (tak, tak wiesz o czym mówię) dotrze i zostanie przeanalizowany przez górną część mózgu mieszczącą się w twojej czaszce to ona wie już w  połowie drogi co zamierzasz zrobić. Zawsze zanim zechcesz pocałować kobietę to spojrzysz na jej wargi, albo obliżesz swoje. Ty tego nie zauważasz. Ona zawsze. Tak więc, jeżeli nie chcesz aby kobieta uważała Cię za cieniasa, to po prostu to zrób. Ona i tak wie. Skoro nie uciekła do tej pory to czeka na to, żebyś pokazał, że masz jaja. Skoro tak to nie zostaje już nic innego jak ją pocałować.

 

Poznaj tajemną wiedzę, dającą władzę! DVD Mowa Ciała tylko u nas!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin