Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Podstawowe błędy w związkachChoć wydawałoby się, że podrywanie to coś wielce trudnego, czasami to jest właśnie najłatwiejszy element kontaktów damsko-męskich. Prawdziwe trudności mogą się zacząć dopiero gdy już się znalazło swoją drugą połowę i jest się z nią w związku. Jakie są podstawowe błędy popełniane będąc w stałym związku? Czytaj dalej, ku przestrodze…

Podstawowe błędy w związkach

Lista ta powstała nie tylko na bazie wiedzy i doświadczenia naszych trenerów, ale także na podstawie listów i maili kierowanych do biura Perfect Dating. Znajdziecie tu najczęściej popełniane błędy, które mogą wystawić każdy związek na ciężką próbę. Choć rozwiązaniem wielu z tych problemów jest najczęściej zwykła zmiana przyzwyczajeń lub punktu widzenia, nie zawsze się to udaje i wiele dobrze zapowiadających się związków ulega ‘przedwczesnemu przedawnieniu’. Zapraszam do lektury.
 
Podstawowe błędy w związkach

1.    Prezenty

Ten proceder najczęściej odnosi się do mężczyzn. Bardzo często zdarza się, że facet obsypuje swoją ukochaną prezentami. Nie tylko na urodziny czy rocznicę, ale za to że zrobiła obiad, że uśmiechnęła się, że była środa, że bez powodu itp. Nie można przesadzać z prezentami z dwóch powodów. Po pierwsze facet pokazuje tym, że nie może więcej zaoferować partnerce niż kasa w portfelu. Wszystkie jego cechy schodzą na bok, a na pierwszy plan wysuwa się portfel, co w związku nie może mieć miejsca. Po drugie magia dawania prezentów i otrzymywania znika. Prezent już nie jest prezentem, a staje się kolejnym zakupem, a z czasem nawet obowiązkiem.
 
 
Podstawowe błędy w związkach
 

2.    Konfrontacje

Tym razem błąd popełniany przez obie strony, mogący łatwo doprowadzić do potężnych problemów. Mowa tu o unikaniu konfrontacji. W związku trzeba pamiętać o jednej zasadzie: nie ma rzeczy, o której nie możemy pogadać i nie ma problemu, którego nie możemy wspólnie rozwiązać. Jeśli masz jakieś problemy, wątpliwości czy uwagi dotyczące związku w którym się znajdujesz, nie szukaj pomocy na zewnątrz. Najpierw szczerze pogadaj z partnerem/partnerką. Z odrobiną dobrej woli i czasami odwagą, każdy problem można rozwiązać za pomocą rozmowy. Nie można unikać poważnych rozmów i konfrontacji, butelkując w sobie uczucia. Takie butelkowanie na ogół kończy się dużo gorzej niż ta, tak długo odkładana, rozmowa.
 
Podstawowe błędy w związkach
 

3.    Staranie się

Na koniec jeden z najczęstszych i najpoważniejszych błędów: zaprzestanie starań. Wiele osób myśli, że skoro już tak się namęczyli zdobywając serce partnerki/partnera, to mogą teraz odpocząć i nic nie robić. To jest największy błąd. Rutyna i przewidywalność są największymi wrogami udanego związku. Nie można spoczywać na laurach i przestawać się starać. Romantyczne kolacje, niespodzianki i ciągła dbałość o spontaniczność w związku to jedyna sprawdzona formuła na długie i udane życie miłosne.  
 

Komentarze   

+2 # facio 2012-04-19 13:12
przyjaciel mi powiedział, że oboje muszą być jedną machiną wywołującą stany dobre, i każde z osobna ma być jak tryba w prostej machinie, wszystko ma się zarybiać tak by mogło iść przez życie, napędza to taka siła bo przełożenie takie, małe trybo kobietą i odwrotnie, wszystko ma działać powiedział...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin