Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Idealna pierwsza randkaPoznałeś w końcu dziewczynę, która wydaje się być dokładnie tą, której szukałeś od tak długiego czasu. Chciałbyś stworzyć z nią związek, a później kto wie… może nawet i czeka was małżeństwo, dzieci i miłość po grobową deskę… ale zanim będziesz miał okazję sprawdzić czy faktycznie tak się stanie, to trzeba wziąć wybrankę serca na randkę… pierwszą randkę. Zastanawiasz się jak powinna wyglądać żeby wszystko było idealnie, ile to wszystko może kosztować? Ile czasu powinno zająć? Co wtedy powinieneś powiedzieć? W poniższym artykule dowiesz się jak powinna wyglądać idealna pierwsza randka.

 

DROGA RESTAURACJA?

Wiele osób popełnia ten błąd, że na pierwszej randce stara się zaimponować dziewczynie w tak naprawdę mało wyszukany sposób – zabierając ją do drogiej restauracji na wystawną kolację. Pomyśl teraz przez chwilę, czy to jest oryginalny pomysł? No właśnie, praktycznie co drugi facet próbuje zwrócić uwagę kobiety na siebie w taki właśnie sposób myśląc, że jest oryginalny. Jeśli dziewczyna jest obiektywnie ładna, to pewnie na takich kolacjach bywała już nie raz i po prostu potraktuje Cię jak wszystkich poprzednich „restauratorów”.

Poznaj sekrety mowy ciała i oczaruj każdą kobietę! Tylko z naszym szkoleniem DVD Mowa Ciała!

Nie znasz dziewczyny, nie wiesz kim tak naprawdę jest, a już chcesz inwestować w nią duże pieniądze. Dlaczego nie zaprosisz znajomych, których znasz już od lat do restauracji? Na chwilę obecną masz tylko pewien obraz tej osoby i dopóki nie poznasz jej bliżej to nie będziesz w stanie stwierdzić ile racji miała Twoja intuicja w odniesieniu do rzeczywistości.

Kolejną rzeczą jest fakt, że zabieranie dziewczyny do drogiej restauracji to trochę jak powiedzenie jej: „Wiesz co, jesteś super dziewczyną i bardzo chciałbym z Tobą być, ale nie bardzo wiem o czym z Tobą rozmawiać, nie wydaje mi się żebym był jakąś super ciekawą osobą, więc może wydam na Ciebie dużo pieniędzy to mnie docenisz.” Brzmi romantycznie, prawda?

 

Idealna pierwsza randka

 

KINO?

Innym bardzo popularnym sposobem rozwiązania problemu pierwszej randki jest wspólny wypad do kina. Od razu, krótko i na temat: NIE. Ze swoją dziewczyną z którą już jesteście jakiś czas jak najbardziej i to nie tylko na komedie romantyczne, ale z nowo poznaną dziewczyną odpada. Dlaczego?

Ponieważ w kinie nie ma za wiele okazji do nawiązania jakiejkolwiek interakcji z tą dziewczyną – nie masz za bardzo możliwości porozmawiania z nią, rozwinięcia fizyczności ani nawet w oczy nie ma za bardzo okazji popatrzeć. Pójdziecie do kina, siądziecie obok siebie, posiedzicie tak przez cały film i co dalej? Liczenie, że sytuacja sama się jakoś rozwinie nie przystoi prawdziwemu mężczyźnie!

 

Idealna pierwsza randka
 

NO TO CO W TAKIM RAZIE?

Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj, że to jest dopiero Twoja pierwsza randka i tak naprawdę to nie znasz jeszcze tej dziewczyny – nie wiesz kim jest i czy naprawdę jest taka fajna jak Ci się wydaje.

Poznaj sekrety mowy ciała i oczaruj każdą kobietę! Tylko z naszym szkoleniem DVD Mowa Ciała!

Pierwsza randka to tak naprawdę świetna okazja żebyście mogli się poznać nawzajem. Nie inwestuj zbyt wiele w osobę, którą tak naprawdę jeszcze nie znasz. Weź ją w jakieś miejsce, które nie wymaga dużych kosztów a da wam możliwość rozmowy. Wszystko tak naprawdę zależy od pogody i od tego co ty tak naprawdę lubisz…

Może to być ławka w parku, wycieczka rowerowa, przytulna i niedroga kawiarnia do której lubisz zaglądać od czasu do czasu na kawę – ważne żebyś Ty czuł się dobrze w które chcesz zaprosić daną dziewczynę.

Jeśli będziesz czuł się niekomfortowo to dziewczyna to zobaczy (kobiety potrafią świetnie odczytywać mowę ciała), a przecież nie chcesz od razu na pierwszym spotkaniu pokazywać się jako pozbawiony pewności siebie facet, prawda?


Pierwsza randka niech będzie na luzie – jeszcze będziesz miał okazję zaskoczyć swoją wybrankę serca wyszukanymi atrakcjami.

Idealna pierwsza randka

O CZYM ROZMAWIAĆ?

Pamiętaj jaki jest prawdziwy cel waszego spotkania – chcecie się bliżej poznać i dowiedzieć czy tak naprawdę do siebie pasujecie. Rozmawiaj więc o rzeczach, które Cię tak naprawdę interesują i są dla Ciebie ważne. W końcu wchodząc związek nie liczy się tylko ciało, ale też umysł Twojej wybranki (w końcu pasowałoby od czasu do czasu o czymś porozmawiać, prawda)?

Poznaj sekrety mowy ciała i oczaruj każdą kobietę! Tylko z naszym szkoleniem DVD Mowa Ciała!

Staraj się unikać tematów negatywnych i kontrowersyjnych – wojna, religia, polityka, choroby, śmierć itp. nie wzbudzają zbyt pozytywnych uczuć, a przecież randka powinna być czymś przyjemnym. Zresztą często dyskusje na takie tematy przeradzają się w podsycane emocjami bezsensowne kłótnie.

Idealna randka to taka na której tak naprawdę nie musisz się zastanawiać o czym rozmawiać, ponieważ tematy same się pojawiają jeden po drugim i nawet nie zdajesz sobie sprawy kiedy minęły wam wspólnie 3 godziny i już nie możesz się do czekać kolejnego spotkania z tą dziewczyną.


Takiej właśnie randki Ci życzę!

Idealna pierwsza randka

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin