Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana?Często mijasz różne dziewczyny, czy to na ulicy, w klubie, czy też w miejscu pracy i pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się czy im się podobasz. W tym artykule dowiesz się jak poznać czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana?

 

Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana?

Na początek mały i całkiem interesujący fakt -  kobiety są w stanie 10-krotnie lepiej odczytywać język ciała niż mężczyzna. Dlaczego? Natura wyposażyła ją w taką umiejętność żeby mogła lepiej opiekować się dzieckiem. Noworodek nie mówi, więc jedynie za pomocą obserwacji jego mowy ciała matka jest w stanie domyślić się czego tak naprawdę potrzebuje i czy czasem nie jest chory.

Sypiesz żartami jak z rękawa? Jeśli nie, to nie czekaj i zamów kurs DVD Poczucie Humoru!


Oczywiście kobiety wykorzystują tą umiejętność  nie tylko w przypadku opieki nad noworodkami, ale także w kontaktach z innymi ludźmi, a zwłaszcza mężczyznami.
Kiedy podoba Ci się jakaś kobieta i na nią spoglądasz, to ona już o tym wie. Kiedy chcesz pocałować dziewczynę, to zanim zdasz sobie sprawę, że chcesz to zrobić, to ona już o tym wie.

 

Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana?

 
Nie przejmuj się, kobiety mają takie umiejętności wrodzone, ale nie wszystkie sobie do końca zdają z tego sprawę, a Ty jako mężczyzna możesz nauczyć się takich umiejętności, może nie na takim poziomie jak kobiety, ale wystarczającym żeby dobrze radzić sobie w relacjach interpersonalnych.

I tutaj wracamy do podstawowego pytania – Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana.

Wiesz co, różne źródła podają naprawdę wiele różnych oznak, które wskazują na to, że kobieta jest Tobą zainteresowana – uśmiecha się w Twoją stronę, zaczesuje palcami kosmyk włosów, spogląda się w Twoją stronę, delikatnie kiwa głową, itp. itd.

Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana?


O wiele łatwiej jest wyjść z założenia, że podobasz się każdej napotkanej kobiecie. No bo dlaczego miałoby tak nie być? Pomyśl przez chwilę – kobiety tak naprawdę nie zwracają uwagę na wygląd tylko na charakter.

Owszem musisz jakoś wyglądać, ale tutaj bardziej chodzi o to żebyś był zadbany – czyste buty, włosy, paznokcie, ubranie bez plam, wszystko to co każdy cywilizowany facet potrafi i robi bez większego wysiłku. Odpowiednio dobrane ubrania również dodają Ci trochę punktów już na starcie.

Sypiesz żartami jak z rękawa? Jeśli nie, to nie czekaj i zamów kurs DVD Poczucie Humoru!

Nie jest to chyba wiele do osiągnięcia, prawda? Jeśli czujesz się w tym niepewnie to poproś jakąś swoją koleżankę żeby pomogła Ci się ogarnąć.
To co dla kobiety się tak naprawdę liczy to Twój charakter, a ten możesz pokazać tylko podczas rozmowy z nią. Oczywiście jest mały promil kobiet, które lecą tylko na wygląd czy kasę… uwierz mi, naprawdę nie chcesz się z nimi spotykać.

Jak poznać czy dziewczyna jest mną zainteresowana?

Tak naprawdę wystarczy podejść i zacząć rozmowę żeby zobaczyć czy kobieta jest zainteresowana Twoją osobą. Może się nawet okazać, że na początku nie będzie zainteresowana Tobą, ale po krótkiej rozmowie, kiedy będzie miała okazję jak bardzo jesteś interesujący będzie chciała więcej i więcej.


Uwierz mi, dziewczyny chcą poznawać interesujących mężczyzn, ponieważ większość facetów, którzy do nich podchodzą to zwykle pijani desperaci albo nowobogaccy pozbawieni instynktu samozachowawczego. Masz szansę, nawet dużą – tylko musisz w to uwierzyć… DO DZIEŁA!

Sypiesz żartami jak z rękawa? Jeśli nie, to nie czekaj i zamów kurs DVD Poczucie Humoru!

Komentarze   

+7 # ania1994 2012-02-08 18:49
Jestem dziewczyną (; Artykuł jest genialny, naprawdę. Jak to czytałam było to dla mnie oczywiste.
Racja, kobiety patrzą na wygląd, ale najważniejszy jest dla nas charakter. Lubimy skromnych, interesujących i ciepłych facetów. Nienawidzimy lalusiów, jakieś kolczyki, wszystko idealnie w stroju dopasowane, albo wyprostowane włosy. Błagam !
Zresztą, przecież najważniejsze jest być sobą. Nie robić z siebie kogoś kim się nie jest. Dla każdego jest ktoś przeznaczony, więc jest ta chemia, albo jej nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sylwia 2013-04-18 11:12
Tylko że to zależy jak leży, koleżanko, nie można odpowiadać za wszystkie dziewczyny jednogłośnie, są dziewczyny co lubią lalusiów z kolczykiem, ależ on może też być interesujący i w tym jest właśnie problem.
Jeśli chodzi o włosy to faceci mają wymarzone fryzury tak samo jak dziewczyny, jednym się to podoba drugim nie, dlatego nie można od razu zamykać mu drzwi przed nosem.
Znam takich facetów co chodzą z dziewczynami tylko o długich prostych włosach, pytałam się dlaczego właśnie wybiera tylko takie, on mi odpowiedział że świadczy to dużo o kobiecości, strasznie go kręcą, że jest coś takiego, co sprawia że czuje się po prostu dobrze, zażartował "oraz jest za co złapać", i mi doradził żebym sobie czasem nie zapuszczała ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin