Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?Chciałbyś w końcu poznać swoją drugą połówkę? Nie chcesz jednakże wchodzić w związek z pierwszą lepszą kobietą, która się do Ciebie uśmiechnie, tylko z taką, która Ci odpowiada. Minął już jakiś okres czasu i zaczynasz się zastanawiać czy to z Tobą jest coś nie tak, czy też może po prostu parafrazując tytuł jednego z dennych polskich filmów – „baby są jakieś inne?” W tym artykule dowiesz się jak znaleźć wymarzoną dziewczynę.

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?

Przede wszystkim musisz być gotowy ją poznać. Co to oznacza? Już Ci tłumaczę. Jeśli nie masz za dużego doświadczenia z kobietami to kiedy w końcu pojawi się ta „wymarzona” to istnieje większe niż duże prawdopodobieństwo, że zepsujesz bardzo dużo rzeczy po drodze i nic z tego nie wyjdzie.

Przede wszystkim zapeszysz się i nawet jeśli znasz już zasady panujące w relacjach damsko-męskich to w tym jednym, jedynym przypadku postanowisz je złamać i niestety okaże się, że był to błąd.

Będziesz się za bardzo starał, zamęczał ją sms-ami i popełniał prawie wszystkie możliwe do popełnienia błędy. Czy to znaczy, że do końca życia będziesz skazany na samotność? Nic podobnego!

 

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?

 

 

Musisz po prostu wyrobić w sobie większą naturalność w kontaktach z kobietami. A można to osiągnąć tylko i wyłącznie w jeden sposób – rozmawiając z jak największą ilością kobiet. Poznając dużo kobiet, wyrabiasz w sobie „mięsień rozmowy” i przede wszystkim dobre nawyki, które pomogą Ci w zdobyciu tej jednej wymarzonej. Poza tym nie będziesz strasznie potrzebujący przez to, że będzie dużo kobiet w Twoim otoczeniu.

Potrzebujesz pomocy? Zwróć się do najlepszych! Szkolenia indywidualne teraz także przez Skype!

Bardzo istotne jest też żebyś był świadomy czego szukasz u kobiety. Samo powiedzenie, że chciałbyś spotkać wymarzoną partnerkę to jeszcze za mało, ponieważ dla każdego może to oznaczać zupełnie co innego. Poświęć więc trochę czasu na spisanie cech (i to nie tylko wyglądu), które Cię interesują u wymarzonej partnerki.

Mając teraz już tak istotną wiedzę, możemy przejść do konkretnej wiedzy – czyli jak znaleźć wymarzoną partnerkę. Oto kilka możliwych sposobów.

1.    Przez znajomych

To jest najpopularniejsza metoda w społeczeństwie i jeśli mam być szczery, to najmniej przeze mnie polecana. Oczywiście, że łatwo jest poznać jakąś dziewczynę przez znajomych, ale z jednej strony nie będzie tej radości samodzielnej pracy, a poza tym sam się zastanów – jakie są szanse, że wśród koleżanek Twoich znajomych znajdziesz kobietę jakiej szukasz?

 

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?
 

2.    Internet

Bardzo dużo negatywnych stereotypów krąży po świecie na temat poznawania kobiet w Internecie. Według mnie, bardzo niesłusznie. Sam poznałem tą drogą bardzo dużą ilość interesujących osób.

Pomyśl o tym w ten sposób. Część kobiet po prostu nie ma czasu na to żeby szwędać się po mieście, więc zakłada profile na portalach randkowych z nadzieją na znalezienie swojego wymarzonego partnera. Część z nich nie lubi klubów albo galerii handlowych. Po co masz ograniczać sobie szanse poznania wymarzonej partnerki. Założenie profilu na portalu randkowym naprawdę nie zajmuje wiele czasu, a korzyści z tego płynące są naprawdę na spore.

Potrzebujesz pomocy? Zwróć się do najlepszych! Szkolenia indywidualne teraz także przez Skype!

Nie chcę zresztą żebyś mi wierzył na słowo, przekonaj się sam. Powiem Ci ponadto w tajemnicy, że na naszym portalu możesz znaleźć darmowego e-booka do pobrania, który traktuje właśnie o randkowaniu w sieci.

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?
 

3.    W miejscach publicznych

Dokładnie tak – galeria handlowa, park, klub, osiedlowy sklep spożywczy. Wszystkie te i wiele innych miejsc są dobre żeby poznać wymarzoną partnerkę. Wszystko zależy od tego gdzie się lepiej czujesz.

Część osób woli galerie handlowe jeśli chodzi o kwestię podchodzenia do nieznajomych kobiet, podczas gdy inni zdecydowanie wolą kluby. Nie ma to większego znaczenia, ważne żebyś nie zamykał się w czterech ścianach i wychodził do ludzi!

Chcesz poznać wymarzoną partnerkę? To zacznij działać już dzisiaj. Załóż konto na portalu randkowym, wyjdź na miasto i działaj!

Jak znaleźć wymarzoną dziewczynę?

Potrzebujesz pomocy? Zwróć się do najlepszych! Szkolenia indywidualne teraz także przez Skype!

Komentarze   

0 # Maciek Kraków 2013-08-09 13:46
Uważam że "Baby są jakieś inne" to nie jest denny film. Tytuł jest banalny i prymitywny, ale film prezentuje rozbudowane spojrzenie na relacje damsko-męskie i nie jest to tylko głupia, śmieszna komedia. Dowód? Byłem na tym w kinie, połowa widowni to dresiki ze swoimi dziewczynami, skuszeni właśnie nazwą filmu. Po kilku minutach filmu, właśnie ta cześć widowni wyszła, wykrzykując epitety pod adresem tego filmu. Chyba jednak taki banalny nie jest :) Nie oczekujmy od dresów (sory za stereotyp, chodzi mi nie o ubranie, tylko o sposób myślenia) zrozumienia dla takich produkcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin