Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zaistnieć w klubie?Wśród wielu miejsc gdzie można spotkać ciekawe dziewczyny, wielu mężczyzn decyduje się na klub. Poniżej możesz przeczytać kilka wskazówek, które uczynią klub – Twoim miejscem na ziemi.

 

Jak zaistnieć w klubie?

Wielu facetów lubi poznawać dziewczyny w klubie. Choć w Perfect Dating uważamy, że każde miejsce jest dobre do zdobywania nowych znajomości, do klubu jednak nie zachęcamy. Głośna muzyka, tłumy przeszkadzających osób i ogólny harmider – nie sprzyja to poznaniu wielu wartościowych kobiet. Jeśli jednak jesteś uparty i koniecznie chcesz działać w klubie, mamy dla Ciebie kilka rad, dzięki którym klub ten będzie, w przenośni mówiąc, Twój.
 
Nie licz na ślepy los i weź sprawy w swoje ręce - zamów szkolenie DVD Perfect Dating 2.0!

Bądź pierwszy

Na początek proponuję Ci ustanowienie swojego statusu. Statusu, który jest oczywiście wysoko nad statusem każdego innego faceta w klubie. Jak to zrobić? Całkiem prosto; wchodząc do baru/klubu, od razu wybierasz najładniejszą dziewczynę i bez zastanowienie podchodzisz do niej. Nie ważne o czym będziecie rozmawiali ani jak długo, ważne że wyślesz w eter sygnał. Sygnał, że wiesz czego chcesz i nie zawahasz się tego zdobyć. Nawet jeśli to piękne dziewcze szybko Cię spławi, nie przejmuj się i z uśmiechem spokojnie odejdź. Inne kobiety, widząc Twoją pewność siebie, już zaczną oceniać Cię znacznie wyżej niż innych, zwykłych facetów. A to jest dobra droga do sukcesu.
 
Jak zaistnieć w klubie?

Pozbądź się obaw

Dobrymi chęciami piekło wybrukowane – mądra sentencja, która wspaniale odnosi się do podrywania w klubie (i nie tylko). Nie możesz tylko chcieć działać – musisz DZIAŁAĆ! Jeśli widzisz jakąś fajną dziewczynę, nie wahaj się i natychmiast zagaduj. Nie przejmuj się głosem rozsądku, który będzie Ci wpierał, że Twój obiekt pewnie ma już chłopaka, pewnie z kimś już przyszła, pewnie jej przyjaciółki Cię odrzucą, pewnie nie będziecie mieli o czym rozmawiać, pewnie jest tu dużo grupą znajomych itp. Strach przed podejściem będzie źródłem miliona różnych wymówek, które będą tylko przeszkodą na Twojej drodze.
 

Tańcz

Jeśli nie posiadasz wrodzonych umiejętności tanecznych, polecam kursy tańca. Na kobiety bardzo działa, jeśli facet potrafi się ruszać. Choć sporadycznie wygląda to jak na filmach, że tłum się nagle rozchodzi żeby zrobić Ci miejsce jak wywijasz swoją partnerką na prawo i lewo, zawsze warto posiadać taniec w arsenale Twoich mocnych stron. Jeśli jesteś w stanie zainteresować, a nawet podniecić dziewczynę tańcem, z rozmową i ewentualną późniejszą częścią wieczoru – problemu miał nie będziesz.

Jak zaistnieć w klubie?
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin