Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Nie bądź jeleń - bądź sobąCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się co znaczą te słowa dla kobiety? Czy kiedykolwiek myślałeś, że bycie sobą oznacza dla kobiety zachowywanie się dokładnie tak jak zachowujesz się na co dzień? Czy kiedykolwiek czułeś frustrację spowodowaną działaniem wg tej reguły bez efektu u kobiety, którą znasz?
 

Nie bądź jeleń - bądź sobą

Być sobą nie oznacza dla kobiet tego samego co faceci widzą w tych słowach. Jeżeli chcesz poznać tajemnicę kryjącą się za różnicą kryjącą się w interpretacji tej prostej definicji to usiądź wygodnie i rozpocznij lekturę. Przygotuj się na to, że otrzymasz dawkę wiedzy, którą jeszcze dzisiaj możesz sprawdzić i wykorzystać w relacjach z kobietami. Miłej lektury!

Faceci myślą, że muszą udawać

Prawdą jest, że faceci muszą przed kobietą zaprezentować się w jak najlepszy sposób zanim ta zwróci na nich uwagę. Pytanie tylko w jaki sposób to zrobić. Najpierw opiszemy czego nie należy robić.

Nie bądź jeleń - bądź sobą

Mężczyźni na pierwszych spotkaniach bardzo często udają osobę, którą całkowicie nie są. Opowiadają historie, które nigdy nie miały miejsca, albo mówią o sobie w samych superlatywach, chwalą się i próbują przedstawić w jak najlepszym świetle. Często przy tym mówią o tym co osiągnęli, jakie tytuły mają, czy nawet ile zarabiają pieniędzy. Zdradzę Ci teraz pierwszą tajemnicę, bycie sobą dla kobiety nie oznacza, że wymyślasz na poczekaniu niestworzone historie, czy pokazywanie jakim to nie jesteś człowiekiem sukcesu.
 
 

Nie udawaj kogoś kim nie jesteś

Nie próbuj nigdy udawać kogoś kim nie jesteś, tylko po to aby zaciągnąć dziewczynę do łóżka. Kobiety 10 razy lepiej odczytują mowę ciała i prawdopodobnie bardzo szybko dojdą do wniosku, że to co mówisz nie jest spójne z tym jak się zachowujesz. Jeżeli masz powody do chwalenia się czy do dumy, to sam ten fakt i twój uśmiech na twarzy będzie stukrotnie mocniejszym bodźcem dla kobiety niż myślisz. Kobiety nauczyły się sprawdzać czy nie mają do czynienia z oszustem, dlatego testują swoich potencjalnych partnerów, zadają mu podchwytliwe pytania, wystawiają na próby w celu sprawdzenia czy mężczyzna zachowuje się w sposób spójny z tym co twierdzi. Dlatego, nie warto nawet próbować zachowywać się w sposób niespójny z tym co robisz. Czy to jednak oznacza, że jesteś skazany na to jaki jesteś i nie możesz się zmienić? Nie!
 
Nie bądź jeleń - bądź sobą
 

Możesz się zmienić!

Każdy element twojego zachowania jesteś w stanie zmienić o ile tylko chcesz! Z książki Krzysztofa Króla ,,Księga Związków, Podrywu i Seksu’’ dowiesz co jest atrakcyjne dla kobiet i jakie aspekty twojego życia wpływają na twoje relacje z kobietami. Pamiętaj o tym, że nawet najwspanialsza filozofia nie będzie działać, jeżeli ty sam nie zaczniesz jej wykorzystywać! Kiedy posiądziesz tą wspaniałą wiedzę i zaczniesz wprowadzać ją w czyn bardzo szybko zauważysz, że jesteś w stanie osiągnąć tylko (albo aż tyle) na ile sam sobie pozwalasz.

Zachowuj się zawsze tak jak na pierwszej randce

Zdradzę Ci teraz piękną regułę, którą kierują się Ci którzy tworzą najszczęśliwsze związki z kobietami. Zachowuj się zawsze jak na pierwszym spotkaniu z ukochaną Ci osobą! Wtedy pokazujesz jej, że jesteś sobą. Bo być sobą oznacza, że żyjesz dokładnie wg reguł, które sam sobie ustaliłeś. Być sobą oznacza, że masz gdzieś to co sądzą o myślą ludzie na temat twojego zachowania i robisz to co jest dla Ciebie ważne. Być sobą oznacza, że nigdy nie udajesz kogoś kim nie jesteś. Ale, być sobą oznacza także to, że jesteś w stanie zmieniać swoje życie i cieszyć się z każdego drobnego elementu życia.
 
Nie bądź jeleń - bądź sobą
 

 

 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin