Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?Są związki, które szczęśliwie trwają aż do grobowej deski. Są również i takie, które nieszczęśliwie trwają do grobowej deski, ponieważ ani mężczyzna ani kobieta nie mieli siły/odwagi/chęci (niepotrzebne skreślić) zakończyć go i ruszyć dalej ze swoim życiem. W tym artykule dowiesz się kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną.

 

Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?

Prawda jest taka, że ludzie często zakochują się w wyobrażeniu jakie mają na temat jakiejś osoby, a nie w tej osobie. Tworzą z nią związek i trwają w nim mając nadzieję, że któregoś dnia uda im się urzeczywistnić swoje wyobrażenie o tej osobie. Muszę Cię zasmucić. To tak nie działa. To Twoja dziewczyna musi sama poczuć chęć zmiany i zacząć nad sobą pracować żeby cokolwiek w swoim życiu zmienić.
 

 

Nie ma sensu się oszukiwać i trwać w związku, który tak naprawdę przynosi Ci same negatywne uczucia i powoduje wiele negatywnych rzeczy w Twoim życiu. Twoja dziewczyna może być naprawdę ładna i dobra w łóżku, ale pomyśl w ten sposób – ile czasu tak naprawdę uprawiacie razem seks, a ile pozostałego spędzacie razem. Jeśli nie robicie tego 24 godziny na dobę, to wychodzi na to, że większość czasu tak naprawdę jesteś skazany na obcowanie z jej charakterem, przyzwyczajeniami i zachowaniami, które kompletnie Ci nie odpowiadają.
 
Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?
 
Pomyśl, że już za rogiem czeka na Ciebie o wiele lepsza kobieta. Oczywiście, nie zawsze jest tak, że jeśli coś Ci nie pasuje w Twojej dziewczynie to musisz z nią od razu zrywać. Związek oparty jest o kompromisy, ale tylko w przypadku, kiedy są to rzeczy z których te kompromisy można wypracować. Poniżej prezentuję Ci listę kilku rzeczy, które powinny „zapalić Ci czerwoną lampkę w głowie” i dać jasny i czytelny sygnał, że wasz związek nie ma przyszłości.

1.    PRZESADNA ZAZDROŚĆ

Kobieta, która jest o Ciebie przesadnie zazdrosna ma bardzo niskie poczucie własnej wartości przez co boi się, że bardzo łatwo może Cię stracić. Zakaz wychodzenia samodzielnie na imprezy, awantura za każdym razem kiedy spojrzysz się na inną kobietę, czy też w moim osobistym przekonaniu najgorsze z możliwych przewinień – kontrolowanie Twoich maili czy też skrzynki SMS w Twoim telefonie, to tylko niektóre z objawów przesadnej zazdrości i bardzo jasny sygnał, że należy ten związek jak najszybciej zakończyć. W końcu w miłości chodzi tak naprawdę o zaufanie, a nie zabawianie się co chwilę w areszt śledczy.
 
Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?
 

2.    MANIPULANTKA

Takie kobiety prowadzą przeróżnego rodzaju gierki żeby za każdym razem postawić na swoim. Potrafię Cię skłócić z przyjaciółmi i najbliższą rodziną żeby tylko osiągnąć swój zamierzony cel. Często wdają się z Tobą w gierki słowne, w których tak naprawdę nigdy nie jesteś w stanie udzielić dobrej odpowiedzi. Przebywanie z taką kobietą prowadzi u Ciebie tylko do niepotrzebnego stresu, a często nawet bezsensownego poczucia winy. Jesteś wartościowym mężczyzną i nie musisz żyć w takim związku.
 

3.    POSZUKIWACZKA ZAINTERESOWANIA    

Jest to typ kobiet, które wiecznie szukają zainteresowania i poklasku z Twojej strony. Często chcą z Tobą spędzać każdą możliwą chwilę, zabierając Ci całą przestrzeń życiową i bardzo często kłócą się z Tobą o to, że poświęcasz im zbyt mało uwagi. Chodzi chyba o to żebyś chciał się spotykać ze swoja partnerką, a nie odbębniał te wizyty jak odwiedziny w szpitalu u chorej cioci.
 
Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?
 

4.    MISTRZYNI FOCHA

Obraża się o wszystko. Wystarczy tylko, że nie opuścisz po sobie deski od muszli klozetowej i foch na co najmniej dwa dni gwarantowany. Bardzo często miewa zmienne nastroje i tak naprawdę nigdy nie wiesz skąd i kiedy nadejdzie awantura. O ile nie jesteś miłośnikiem spacerów po polach minowych to zdecydowanie odradzam Ci utrzymywanie jakichkolwiek relacji z tego typu kobietami.

5.    SKARBONKA

Niby wszystko jest ok, ale nagle okazuje się, że non stop oczekuje od Ciebie różnego rodzaju prezentów. I to wcale nie tanich. Gdziekolwiek byście nie poszli i cokolwiek nie robili to Ty zawsze za nią płacisz. W skrajnych przypadkach prosi Cię nawet o to żebyś pokrył jej koszty tabletek antykoncepcyjnych. Tłumaczenia ma przeróżne, ale generalnie jest biedna i pokrzywdzona przez los, a Ty rycerzu jesteś wyposażony w liczne majętności i przecież z pewnością będziesz chciał podzielić się z nią swoim dobytkiem. O ile nie jesteś człowiekiem, który nie przywiązuje żadnej wagi do pieniędzy, to proponuje Ci odpuścić tą znajomość zanim braknie Ci pieniędzy na zapłacenie czynszu.
 
Kiedy powinieneś zakończyć związek ze swoją dziewczyną?
 

Komentarze   

0 # martys 2012-04-02 08:29
spoko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Ela 2013-06-24 18:33
jestem zdania, ze skoro facet chce ze mną sypiać, powinien sfinansować tabletki antykoncepcyjne .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Maciek Kraków 2013-08-09 12:47
Podobnie jak ty, Ela, uważam ze autor artykułu przesadza ze zwrotem: "W skrajnych przypadkach prosi Cię nawet o to żebyś pokrył jej koszty tabletek antykoncepcyjny ch".
Wg mnie powinno być tak że jeśli stosuję tanią metodę antykoncepcji czyli prezerwatywa (którą w dodatku ja a nie ona potrzebuję), to ja je kupuję (jeśli kobeta czasem kupi to tylko będzie mi miło). Natomiast jeśli stosujemy bardziej wyrafinowane środki jak tabletka, to uważam ze jeśli jest moją stałą partnerką to płaćmy za tabletki/wkładk i/pigułki "PO" itd po połowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin