Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co się liczy?Chciałbyś w końcu poznać jakąś wartościową kobietę, próbujesz i próbujesz, ale cały czas ponosisz porażki. Może w takim razie robisz coś źle?  W poniższym artykule dowiesz się „co ma znaczenie dla kobiet?”

 

Co się liczy?

Einstein kiedyś powiedział, że definicją szaleństwa jest robienie cały czas tego samego i oczekiwanie za każdym razem innych rezultatów. Mam nadzieję, że nie jesteś szalony i zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli coś cały czas Ci nie wychodzi to nie ma się co załamywać, tylko warto się zastanowić, co możesz zmienić w swoim postępowaniem żeby w najbliższym czasie odnieść sukces.

 Teoria praktyce nierówna, o czym możesz się przekonać uczestnicząc w szeroko rozreklamowanych szkoleniach weekendowych!

Kobiety zwracają uwagę na pewne rzeczy w momencie kiedy poznają mężczyznę i jeśli będziesz im w stanie zaprezentować, ze posiadasz większość z tych cech, to masz bardzo duże szanse żeby zainteresować je swoją osobą. Oto niektóre z nich:

1.    POCZUCIE HUMORU

Każda dziewczyna powie Ci, że uwielbia mężczyzn, którzy mają poczucie humoru. Kiedy kobieta śmieje się w Twoim towarzystwie, cały czas się uśmiecha…. to wiedz, że coś się dzieje. Oczywiście jak ze wszystkim tak i z poczuciem humoru nie można przesadzać – sypanie żartami jak z rękawa, jeden za drugim nie zrobi z Ciebie Don Juana XXI wieku.

 

Co się liczy?

 

2.    PEWNOŚĆ SIEBIE

Jest to cecha, którą kobiety bardzo lubią u mężczyzn. W związku powinno być jak w tańcu – mężczyzna powinien prowadzić swoja partnerkę. Jeśli jesteś pewny siebie to tak naprawdę już bardzo niewiele brakuje żebyś był w stanie zainteresować swoją osobą dziewczynę, która Ci się podoba. Mimo, że wiele dziewczyn może Ci mówić, że szukają uległego i miłego chłopaka, to tak naprawdę żadna z nich nigdy z takim nie była.

 Teoria praktyce nierówna, o czym możesz się przekonać uczestnicząc w szeroko rozreklamowanych szkoleniach weekendowych!

3.    MOWA CIAŁA

Nie wiem czy wiesz, ale nasz język ciała stanowi ponad 70 procent całego procesu komunikacji interpersonalnej.  Jeśli będziesz świadomy swojego zachowania, nauczysz się kontrolować swoje gesty i wyzbędziesz się wszystkich tików nerwowych (patrzenia co chwilę na zegarek, bawienie się przedmiotami na stole, dotykanie się po twarzy itp.) to zaczniesz dostrzegać zmianę zachowania u kobiet z którymi będziesz rozmawiał.’

Co się liczy?

4.    UBIÓR

Nie, nie chodzi o to żebyś z zapartym tchem śledził wszystkie informacje modowe i wydawał co miesiąc dwie średnie krajowe na swoją garderobę. Chodzi o to żebyś był ubrany schludnie. Brudne buty, niewyprasowana koszula, pomięte spodnie – to tylko niektóre z grzechów, które mogą skutecznie zniechęcić płeć piękną do obcowania z Twoją osobą.

5.    W JAKI SPOSÓB MÓWISZ O SWOICH BYŁYCH DZIEWCZYNACH

Kobiety bardzo zwracają uwagę na to w jaki sposób mówisz o swoich byłych partnerkach. Dlaczego? Bo dzięki temu mogą zobaczyć w jaki sposób będziesz o nich mówił jeśli wasza znajomość się nie uda. Jeśli więc masz w zwyczaju oczerniać swoje „byłe” i opowiadać innym jakie to one nie były okropne i w ogóle, to najwyższy czas przestać.
Poza tym to również nie świadczy zbyt dobrze o Tobie – skoro wszystkie Twoje partnerki były takie tragiczne jakimi je opisujesz, to znaczy to tyle, że jesteś mężczyzną, który nie potrafi określić swoich wymagań względem kobiety i wiążesz się z każdą, która tylko spojrzy na Ciebie przychylniejszym okiem.

Co się liczy?

 

 Teoria praktyce nierówna, o czym możesz się przekonać uczestnicząc w szeroko rozreklamowanych szkoleniach weekendowych!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin