Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Po co komu gra wstępna?Ilość poradników na półkach różnych księgarni opisujących życie seksualne ludzi jest wręcz imponująca. Czy to znaczy, że mamy aż tak duży problem z naszą seksualnością? Jak to jest z tą grą wstępną? W tym artykule dowiesz się; po co komu gra wstępna?

 

Po co komu gra wstępna?

Seks to fundament każdego związku. Wiem, że niektórzy czekają ze współżyciem do ślubu i nawet ich szanuję, chociaż niezbyt jestem w stanie zrozumieć tego typu zachowanie. Pomimo tego, że tworzymy wspaniałe rzeczy, podbijamy kosmos, tworzymy niesamowite dzieła literackie i chcemy się uważać za intelektualistów to gdzieś tam w naszej głębi drzemie zwierzęca natura, która za priorytet uznaje przetrwanie naszego gatunku.

Niedopasowanie seksualne partnerów potrafi rozwalić nawet najbardziej wspaniały związek, dlatego też dobrze, żeby partnerzy poznali swoje preferencje w łóżku zanim postanowią się związać węzłem małżeńskim i spędzić resztę życia ze sobą.

Nie stój jak słup gdy inni żartują! Szkolenie DVD Poczucie Humoru na pewno w tym pomoże!

Musisz zrozumieć, że mężczyzna różni się od kobiety również w podejściu do seksu. Facetowi wystarczy widok nagiej kobiety żeby go rozbudzić i żeby był gotowy do igraszek podczas gdy kobieta potrzebuje o wiele więcej, ponieważ seks dla niej ma wymiar głównie emocjonalny.
Gra wstępna jest bardzo ważna dla kobiety. Jeśli chcesz być dobrym kochankiem, to musisz nauczyć się skupiać głównie na potrzebach swojej kobiety. Dla niej gra wstępna rozpoczyna się już podczas waszej rozmowy.

 

Po co komu gra wstępna?

 

 

Wiedząc, że wybierasz się do niej i będziecie uprawiali seks, możesz zadzwonić do niej tego dnia, powiedzieć jej kilka ciepłych słów, powiedzieć żeby sobie zrobiła ciepłą kąpiel i pomyślała o tym jak wam będzie dzisiaj razem przyjemnie. Takie drobiazgi potrafią rozbudzić kobietę i później pozwolić jej czerpać jeszcze większą przyjemność z waszego współżycia.

Seks oralny działa w dwie strony. Jak to powiedział kiedyś mój ulubiony amerykański komik, Carlos Mencia „jeśli kobieta nauczy się robić loda jednemu mężczyźnie, to zgadnij co? Zdałaś i od teraz umiesz zaspokoić każdego faceta”. Sam dobrze wiesz, że kobieta może robić cokolwiek z Twoim penisem i w 99 procentach przypadków będzie to dla Ciebie przyjemne.

Nie stój jak słup gdy inni żartują! Szkolenie DVD Poczucie Humoru na pewno w tym pomoże!

Niestety w przypadku zaspokajania kobiet nie jest to już takie proste, ponieważ bardzo różnią się od siebie preferencjami seksualnymi. To co jedną może podniecać, druga potrafi już tylko lekko rozbawić. Dlatego bardzo ważne jest żebyś rozmawiał ze swoją partnerką na takie tematy. Oczywiście nie w trakcie waszej zabawy, ale w każdej innej sytuacji. To bardzo ważne żebyście dobrze się poznali i potrafili zaspokoić swoje potrzeby łóżkowe.

Po co komu gra wstępna?

 

Dziwi mnie jak niektórzy mężczyźni twierdzą, że gra wstępna to zbędna zabawa, która jedynie odwleka w czasie to co najważniejsze, czyli sam stosunek. Dzięki właśnie takim ludziom większość kobiet według przeprowadzonych badań przeżywa swój pierwszy orgazm w okolicach 40 roku życia.
Jeśli chcesz sprawić swojej kobiecie jeszcze większą przyjemność, możesz również zadbać o odpowiednią atmosferę. Odpowiednia muzyka, świece, masaż całego ciała wcześniej – uwierz mi jeśli odpowiednio o nią zadbasz, to ona nie pozostanie Ci dłużna.

Oczywiście Ty nie zawsze potrzebujesz gry wstępnej i tym bardziej nie masz w ten sposób rozbudzać swojej partnerki. Możesz więc umówić się ze swoją partnerką, że raz na jakiś czas będziecie mieli „szybki numerek”. Kobiety są wyrozumiałe i potrafią bardzo wiele zrozumieć. Musisz tylko z nimi rozmawiać i przede wszystkim nie wstydzić się tego, że jesteś mężczyzną i masz swoje potrzeby seksualne. Oczywiście o ile nie zapominasz o jej potrzebach.

Pamiętaj, to Ty jesteś facetem w tym związku i to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za prowadzenie go ku obopólnej szczęśliwości.

Po co komu gra wstępna?

Nie stój jak słup gdy inni żartują! Szkolenie DVD Poczucie Humoru na pewno w tym pomoże!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin