Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Czy kobiety naprawdę są z Wenus?Zdarza Ci się kompletnie nie rozumieć kobiet? Pomyśl przez chwilę – ile miałeś w życiu sytuacji kiedy to wywiązywała się pomiędzy Tobą i kobieta kłótnia, która tak naprawdę wzięła się nie wiadomo skąd? Wiem, możesz czasami odnieść wrażenie, że przedstawicielki płci pięknej są jakby z innej planety… W tym artykule spróbuję odpowiedzieć na pytanie „Czy kobiety naprawdę są z Wenus?”

Czy kobiety naprawdę są z Wenus?

Myślę, że nie będzie dla Ciebie wielkim zaskoczeniem jeśli już na wstępie powiem Ci, że kobiety różnią się od mężczyzn. Oczywiście kwestie czysto fizyczne są najłatwiej dostrzegalne. Już na samych początkach naszego życia jesteśmy w stanie zauważyć, że dziewczyny wyglądają zdecydowanie inaczej niż my. Jestem również niezmiernie wdzięczny za upowszechnienie się depilacji wśród kobiet (chociaż dalej można na ulicach spotkać kobiety, które uważają, że owłosione nogi to nic złego… Chyba właśnie dlatego jest tyle singielek u nas w kraju), co znacznie uprzyjemnia doznania estetyczne z obserwowania płci pięknej.

Choć różnic można znaleźć wiele, ważne żeby znaleźć też podobieństwa. A czy istnieje lepszy sposób niż romantyczna randka? Sięgnij po inspirację. Sięgnij po 101 Pomysłów na Randkę!

Nie o tym jednak chciałem Ci powiedzieć. To co jest najważniejsze nie jest dostrzegalne na pierwszy rzut oka, ponieważ to czym się głównie różnimy to psychika. Mężczyźni kierują się w życiu testosteronem, podczas gdy kobiety najbardziej zaprzyjaźnione są z estrogenem. Ma to bardzo duże znaczenie dla sposobu w jaki myślimy i postępujemy.

 

Czy kobiety naprawdę są z Wenus?

 

 

Mężczyźni kierują się w swoim życiu głównie logiką i bardzo często szczegółowo analizują każda sytuację. To dlatego tak ciężko podejść do nieznajomej kobiety – Twój mózg analizuje w tym momencie milion wariantów i w końcu jesteś sparaliżowany niekorzystnymi wizjami podsyłanymi przez Twój umysł. Musisz jednakże pamiętać, że 90 procent jego projekcji nigdy nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Choć różnic można znaleźć wiele, ważne żeby znaleźć też podobieństwa. A czy istnieje lepszy sposób niż romantyczna randka? Sięgnij po inspirację. Sięgnij po 101 Pomysłów na Randkę!

Kobiety natomiast kierują się w swoim życiu głównie emocjami. Nie wierzysz mi? Zobacz w jaki sposób tworzona jest literatura i filmy przeznaczone głównie dla mężczyzn, a w jaki sposób te głównie  dla kobiet. Jeśli przyjrzysz się dokładnie to zauważysz, że to co my lubimy musi mieć logicznie skonstruowaną fabułą, najlepiej z dużą ilością wątków, dużo akcji i interesujących bohaterów.

Czy kobiety naprawdę są z Wenus?

 

Zupełnie inaczej sytuacja ma się w przypadku kobiet. Czytałeś kiedyś jakieś romansidło? Jeśli tak, to z pewnością zauważyłeś, że fabuła ma tam drugo, a nawet trzeciorzędne znacznie. Większość treści poświęcona jest różnego rodzajom opisom – ludzi, emocji i lokacji, ale tak naprawdę głównie emocji. Kiedy mężczyzna spogląda na kobietę, to spogląda w taki sposób, że opisanie tego zajmuje przynajmniej trzy strony podczas gdy fabułę całej książki można tak naprawdę streścić w kilku zdaniach.

Choć różnic można znaleźć wiele, ważne żeby znaleźć też podobieństwa. A czy istnieje lepszy sposób niż romantyczna randka? Sięgnij po inspirację. Sięgnij po 101 Pomysłów na Randkę!

Podobnie ma się sprawa podczas rozmowy. Mężczyźni porozumieją się z otoczeniem  żeby przekazać konkretne informacje w logiczny i prosty sposób, podczas gdy kobiety tak naprawdę czerpią prawdziwą radość z konwersacji i bardzo często wypełniają ją licznymi i subtelnymi (czyt. ciężko zauważalnymi dla mężczyzn) podtekstami.
Przeprowadzono kiedyś badania – podłączono kobietę i mężczyznę do odpowiedniej aparatury, która miała za zadanie badanie aktywności mózgu podczas konwersacji. Mózg mężczyzny był tylko delikatnie podświetlony w niektórych obszarach na ekranach monitorów, podczas gdy kobiecy świecił się jak choinka na Boże Narodzenie.

Czy kobiety naprawdę są z Wenus?

 

Stąd rodzi się wiele konfliktów i nieporozumień – z różnicy w procesie komunikacji u kobiet i mężczyzn. Kobiety często nadinterpretują nasze słowa, ponieważ wydaje im się zbyt proste to, że nie „mamy nic na myśli” mówiąc to co mówimy. Warto więc powiedzieć swojej partnerce, że jesteśmy prości w konstrukcji i że nie ma sensu doszukiwać się w naszych wypowiedziach drugiego dna.

Oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej. Różnic jest o wiele więcej, ale o tym może innym razem, tymczasem wyjdź na miasto i poznawaj nowe kobiety!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin