Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect ZwiązekCzłowiek ma coś takiego w swojej naturze, że dąży w swoim życiu do perfekcjonizmu. Nie inaczej ma się sprawa w tak ważnym aspekcie naszego życia jakim są związki. Czy istnieje w takim razie coś takiego jak idealny związek? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się sam!

 

Perfect Związek

Nawet jeśli sam nie jesteś w związku, to z pewnością masz znajomych, którzy w takowym się znajdują. Z pewnością możesz zauważyć, że niektórzy z nich są naprawdę szczęśliwi i czasem nawet zdarza Ci się zazdrościć im tego szczęścia.

W naszym świecie nie istnieją idealne rzeczy (zresztą gdyby istniały to z pewnością okazałyby się nudne). Każdy związek ma swoje gorsze i lepsze chwile – prawdziwa sztuka polega na tym żeby tych gorszych było jak najmniej. Wymaga to trochę pracy, a czasem okazuje się, że tak naprawdę tych gorszych chwil jest więcej niż tych lepszych niezależnie od tego jak bardzo się staramy i ile pracy wkładamy w nasz związek.

Problemy w związku? Pożegnaj się z nimi dzięki Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Pozostaje nam tylko w takiej sytuacji pożegnać się z naszą partnerkę i życzyć jej wszystkiego najlepszego na dalszej drodze życia, ponieważ najwidoczniej po prostu nie pasujecie do siebie pod względem charakterów i preferencji, więc utrzymywanie tego związku za wszelką cenę będzie niekorzystne dla was i w dłuższej perspektywie sprawi, że staniecie się nieszczęśliwymi ludźmi.
Udany związek zawiera w sobie kilka bardzo kluczowych elementów, które sprawiają, że oboje jesteście szczęśliwi i możecie planować wspólną przyszłość. Jakich? Oto one:

1.    DOPASOWANIE

Sformułowanie, że „przeciwieństwa się przyciągają” to jedno z największych kłamstw jakimi jesteśmy karmieni od małego. Są związki w której jedna osoba jest „metalowcem”, a druga „hip-hopowcem”. Zastanawiasz się jak to jest możliwe, przecież oni są od siebie całkowicie różni? Otóż nieprawda. Muzyka i styl ubioru to tylko powierzchowne rzeczy. To co się tak naprawdę liczy to wnętrze.

Pewnie te same wartości są dla nich ważne, wiele spraw postrzegają w podobnych sposób i mają wiele chwil, które są tylko ich. Prawdziwie udany związek opiera się właśnie na podobieństwach w rzeczach, które są dla nas istotne.

 

Perfect Związek

 

 

2.    KOMPROMIS

Oczywiście nigdy nie znajdziemy drugiej połówki (ani nawet 0,7) w której wszystko będzie nam odpowiadało i która będzie lubiła wszystko to co my lubimy i zawsze się z nami zgadzała. Dlatego bardzo ważna jest sztuka kompromisów. Jeśli zgadzacie się w tych najbardziej istotnych dla Ciebie kwestiach, to tak naprawdę te drobne różnice można łatwo zatrzeć poprzez ustalenie wspólnie pewnych zasad.

Problemy w związku? Pożegnaj się z nimi dzięki Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Jesteś fanem horrorów, ale nienawidzisz komedii romantycznych, a Twoja partnerka na odwrót? Nie ma problemu! Ustalcie wspólnie, że raz chodzicie do kina na film, który podoba się Tobie, a raz na taki, który podoba się tylko jej, albo po prostu chodzicie na tego typu filmy sami, albo ze swoimi znajomymi.
W bardzo podobny sposób można rozwiązać wiele niezgodności – rozmowę i wspólnym ustaleniem pewnych zasad. Dzięki temu unikniesz wiele niepotrzebnych kłótni i nieporozumień.

3.    SEKS

Nie ma co ukrywać, dobry seks to podstawa udanego związku. Jeśli macie zupełnie inne oczekiwania w łóżku i nie możecie dojść w tej kwestii do kompromisu, to nigdy nie będziecie szczęśliwi. O wiele lepiej będzie jeśli rozejdziecie się i dacie sobie nawzajem szansę na znalezienie szczęścia z innymi osobami, niż będziecie tkwić razem i stawać się coraz bardziej nieszczęśliwymi.

Perfect Związek

 

4.    ZAUFANIE

Zaufanie jest bardzo ważne, o ile nie najważniejsze. Jeśli tylko wkradnie się do waszego związku chorobliwa zazdrość i od razu nie zaczniecie z tym walczyć, to wasz związek zacznie powoli umierać. Zaczniecie być nadmiernie podejrzliwi wobec siebie i zamiast cieszyć się wspólnym szczęściem będziecie wymyślać coraz wymyślniejsze metody wzajemnej inwigilacji. Bawienie się w Zimną Wojnę naprawdę nie służy rozkwitowi związku.

Problemy w związku? Pożegnaj się z nimi dzięki Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Pomyśl – jeśli dziewczyna będzie chciała Cię zdradzić, to i tak to zrobi, niezależnie od tego co byś nie zrobił, a posądzanie ją o to i mówienie jej o tym co chwile może co najwyżej doprowadzić do sytuacji kiedy to ona stwierdzi „skoro w jego głowie już zdradziłam, to co za różnica czy zrobię to czy też nie?”

5.    WŁASNE ŻYCIE

Wiem, że jak jesteś zakochany, to chciałbyś spędzać każdą wolną chwilę ze swoją drugą połówką, ale bardzo ważne jest żeby każde z was miało czas na własne życie. Kiedy wszystko robicie razem, to po pewnym czasie nie macie nawet o czym rozmawiać, bo przecież i tak wszystko robicie razem.

Dobrze jest czasami wyskoczyć tylko z kumplami na piwo, spotkać się na kawie z koleżanką z liceum. Pograć samemu przez wieczór w gry na konsoli, poczytać książkę czy nawet poleżeć w łóżku i popatrzeć w ścianę. Ona też potrzebuje trochę czasu dla siebie.

Dajcie sobie chwilę na oddech, a dzięki temu będziecie mogli razem spędzać dużo chwil, które zapierają dech w piersiach, a takie  przecież są najważniejsze w związku – prawda?

Perfect Związek

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin