Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kobiece pregnieniaKrąży po świecie taka anegdota, która mówi, że rosyjscy naukowcy po wielu latach ciężkich i wytężonych badań w końcu odkryli czego tak naprawdę pragną kobiety, niestety w tym czasie te zdążyły zmienić zdanie. Czy naprawdę jest aż tak trudno to odkryć? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się Czego pragną kobiety?

 

Jak podrywać dziewczyny - nie uwierzysz czego one tak naprawdę chcą!

Jak w każdej historii tak i w tej jest ukryte ziarnko prawdy. Ciężko bowiem odkryć czego tak naprawdę pragną kobiety… w życiu. Jeśli chodzi o to czego pragną w kwestii mężczyzn, to nie jest to już takie trudne… mało tego ja tą wiedzę posiadam i mam zamiar się nią z Tobą podzielić w tym artykule żebyś już nigdy więcej nie musiał zadawać sobie tego pytania.

Zanim wciągniesz się w lekturę, zobacz najnowsze terminy szkoleń weekendowych!

Jak podrywać dziewczyny? Każda kobieta powie Ci, że pragnie być w związku z prawdziwym mężczyzną. Brzmi prosto, łatwo i przyjemnie, prawda? Niestety również bardzo lakonicznie i tajemniczo. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach pojawia się masa definicji „prawdziwego mężczyzny”. Niestety nie zawsze są one prawdziwe, przez co facet może się zagubić i dojść do wniosku, że tak naprawdę to ciężko dojść do tego jaki powinien być żeby kobiety się nim zainteresowały.

Kobiece pragnienia

 

Prawda jest taka, że cechy, które powinieneś mieć żeby kobiety dobrze czuły się w Twoim towarzystwie są niezmienne od wielu setek lat. Mało tego, jeśli na dzień dzisiejszych ich nie posiadasz, to możesz w niedługim czasie je u siebie wyrobić.

1.    PEWNOŚĆ SIEBIE

Kobietom bardzo zależy na mężczyznach, którzy są pewni siebie, ponieważ tacy osobnicy dają im przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Kobiety lubią wiedzieć, że mogą polegać ma swoim mężczyźnie, nie muszą podejmować za niego decyzji, prowadzić go za rączkę i zastanawiać się czy jego pielucha wymaga już wymiany. Jesteś facetem, masz jaja, więc naucz się je pokazywać. Zniewieściali, zamknięci w sobie i nieśmiali chłopcy sprawdzają się tylko komediach klasy B.

 

Kobiece pragnienia

 

 

2.    POCZUCIE HUMORU

Jak podrywać dziewczyny? Każdy, naprawdę każdy uwielbia się zarówno śmiać jak i uśmiechać. Kobiety również lubią to robić, więc chciałyby mieć mężczyznę, który potrafiłby je do takiego stanu doprowadzać. Nie musisz być komikiem numer jeden w swoim województwie, ale mimika i opanowanie w stylu Giertycha raczej rzeszy fanek Ci nie przysporzy.

3.    PRAWDZIWY KOCHANEK

Naprawdę zaskakujące jest jak mało mężczyzn umie zaspokoić kobietę w  łóżku. Prawdziwe życie to nie film porno, więc samo to, że pokażesz partnerce swój sprzęt w gotowości nie sprawi, że ta będzie przeżywać podniecenie tysiąclecia. Skup się na tym żeby przede wszystkim Twojej dziewczynie było dobrze (wiem, że niektórzy mówią, że gra wstępna jest jak trąbienie przed wjazdem do garażu, ale to są głównie Ci, którzy mają wykupione konta premium na popularnych portalach z filmami o pszczółkach i kwiatkach), a uwierz mi – ona Ci się odwdzięczy.

Zanim wciągniesz się w lekturę, zobacz najnowsze terminy szkoleń weekendowych!

Kobiece pragnienia

 

4.    KULTURA OSOBISTA

Nie musisz być mistrzem savoir-vivre’u żeby zaimponować kobiecie, ale takie podstawy jak przepuszczanie kobiety w drzwiach, nie przeklinanie w jej towarzystwie, nie podnoszenie głosu przy każdej trudniejszej sytuacji czy też odnoszenie się z szacunkiem do jej rodziny to rzeczy, na które ona zdecydowanie będzie zwracać uwagę.

5.    SCHLUDNOŚĆ

Wiadomo, że bardzo daleko nam w rozróżnianiu kolorów, dopasowywaniu do siebie części garderoby czy też przeżywaniu maratonów zakupowych w galeriach handlowych, ale mimo wszystko nikt mi nie powie, że mężczyzna nie potrafi się dobrze ubrać. Jeśli włoży w to tylko trochę wysiłku i będzie pamiętał o podstawach rządzących światem mody  to z pewnością będzie w stanie wyglądać atrakcyjnie dla kobiety. Nie musi znać się na najnowszych krzykach mody żeby tego dokonać.

Kobiece pragnienia

 

6.    WYROZUMIAŁOŚĆ

U kobiety przychodzi taki czas w miesiącu kiedy to jest bardzo rozchwiana emocjonalnie przez burze hormonalną, którą funduje jej własny organizm zachowuje się kompletnie irracjonalnie i często sama jest zdziwiona tym co robi. Płacz, po chwili radość, smutek przeplatany z niespodziewaną radości.
Jako faceci nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić co w tym czasie przeżywa kobiet. Ważne jest natomiast żebyś nauczył się być wyrozumiałym w tym czasie i potrafił wybaczyć tego typu zachowania swojej kobiecie. Ona to doceni, uwierz mi.

Zanim wciągniesz się w lekturę, zobacz najnowsze terminy szkoleń weekendowych!

Tą listę można by jeszcze rozwijać i rozwijać aż osiągnęłaby długość całkiem przyzwoitego eseju, tylko, że ja jako autor tego tekstu (a więc i po części jego władca) nie widzę takiej potrzeby. Masz tutaj zaprezentowane najważniejsze rzeczy, a teraz idź i pokaż światu, że Ty właśnie jesteś takim facetem! Spraw żebym był z Ciebie dumny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin