Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wyboje na drodze miłościPoczątki każdego związku są zazwyczaj bardzo piękne. Jesteście razem, wydaje się wam, że cały świat należy do was, wszystko jest pięknie, nie ma problemów i wydaje się wam, że będzie tak już zawsze. Niestety po jakimś czasie w każdym związku pojawiają się małe i duże „zgrzyty”. W poniższym artykule dowiesz się w jaki sposób radzić sobie z problemami w związku.

Wyboje na drodze miłości

Prawda jest taka, że jedyni ludzie, którzy nie mają problemów to Ci, którzy leżą na cmentarzu. Po tzw. „okresie miodowym” w związku zaczyna coraz śmielszymi krokami wkraczać codzienność. Często dopiero po upływie pewnego okresu czasu wychodzą rzeczy w charakterze i zachowaniu Twojej partnerki, które Ci nie odpowiadają. Nie jest to od razu powód do rozpaczy – w końcu związek to sztuka kompromisu. Ważne jest żebyś w sytuacjach kryzysowych potrafił zachować się jak prawdziwy mężczyzna, a nie rozdygotany emocjonalnie chłopczyk.

Potrzebujesz motywacji do działania? Zamów X - Kodeks Wygranych i ciesz się nowym, lepszym życiem!

1.    ZASADY

Bardzo ważne jest żebyście już na samym początku waszej znajomości ustalili pewne zasady waszego związku, ponieważ może się okazać, że pewne sprawy postrzegacie w bardzo odmienny sposób. Może się np. okazać, że Twoja partnerka nie jest w stanie znieść jak ktoś mówi do niej zdrobnieniami, albo jak pozwalasz swoim koleżanką siadać sobie na kolanach, a Ty z kolei nie możesz zdzierżyć jak ona ubierze baletki. Powiedzenie sobie takich rzeczy na samym początku i ustalenie przez to pewnych zasad waszej wspólnej egzystencji pozwoli Ci uniknąć wielu niepotrzebnych kłótni i nieprzyjemnych sytuacji.

 

Wyboje na drodze miłości

 

 

2.    KŁÓTNIA

Prędzej czy później do tego dojdzie – pokłócicie się. Nieważne czy będzie to jakaś poważna sprawa, czy też może błahostka. Czy kłótnie z kobietą da się wygrać? Nie. Jest to tak naprawdę rzecz oparta głównie o emocje (w tym przypadku negatywne), a jak już z pewnością wiesz z naszych poprzednich artykułów i materiałów, kobiety są mistrzyniami emocji.
Żadne prawa logiczne przy kłótni nie mają zastosowania. Nie podnoś głosu. Najgorsze co możesz zrobić w takiej sytuacji to wstać i wyjść, ponieważ dajesz tym samym kobiecie jasny sygnał, że nie jesteś stawić czoła sytuacją kryzysowym, a tym samym nie jesteś prawdziwym i wartościowym mężczyzną. Po prostu przyznaj kobiecie rację i ją przytul. Jeśli meritum całej kłótni ma dla Ciebie bardzo duże znaczenie i wiesz, że w tym przypadku masz zdecydowanie rację, to możesz wrócić do tego tematu za jakiś czas, kiedy emocje już opadną i jeszcze raz na spokojnie wszystko omówić, zaprezentować swoje argumenty i cieszyć się przyznaną przez nią racją.

Potrzebujesz motywacji do działania? Zamów X - Kodeks Wygranych i ciesz się nowym, lepszym życiem!

 

Wyboje na drodze miłości

 

 

3.    FOCH

Kobiety często lubią strzelać „focha”, a Ty za każdym razem nie wiesz o co jej tak naprawdę chodzi i potem pół dnia spędzasz nad rozwiązaniem tej skomplikowanej zagadki. Wiesz o czym mówię, prawda? Później po wielu staraniach Twoja dziewczyna w końcu wyjawia Ci powód swojego focha i w 9 na 10 przypadków jest on co najmniej bezsensowny – „bo koleżanka widziała Cię z inną dziewczyną na ulicy” (gdzie okazało się, że ta dziewczyną była jakaś Twoja koleżanka), „bo zapomniałeś jej odpisać na sms-a wieczorem” itp.
Od razu na początku waszej znajomości proponuję Ci powiedzieć, że fochy to jest rzecz, której kompletnie nie tolerujesz. Jeśli jest coś co siedzi jej na głowie, to niech przyjdzie i Ci powie, ale w szantaże emocjonalne nie dasz się wciągać. Później, jeśli strzeli focha, to możesz jej powiedzieć, że mówiłeś jej, że nie tolerujesz takich rzeczy i niech Ci powie o co jej chodzi albo niech przyjdzie do Ciebie jak jej przejdzie.

 

Wyboje na drodze miłości

 

 

4.    WYROZUMIAŁOŚĆ

Kiedy Twoja kobieta ma „te dni”, to bardzo często pod wpływem szalejących hormonów ma bardzo zmienne nastroje. W jednej chwili się cieszy by już po chwili zalać się łzami. My mężczyźni nie jesteśmy w stanie zrozumieć co w te dni dzieje się w jej głowie i co ona musi przeżywać.
Proponuję Ci zanotowanie sobie na które dni miesiąca przypada okres Twojej partnerki i nauczyć się być wtedy bardzo wyrozumiałym. Unikniesz tym samym wielu nieprzyjemnych nieporozumień i kłótni, które tak naprawdę wywodzą się z burzy hormonów u Twojej kobiety.

Potrzebujesz motywacji do działania? Zamów X - Kodeks Wygranych i ciesz się nowym, lepszym życiem!

 

Komentarze   

0 # mikolaj 2013-03-07 17:15
Ciekawe co zrobisz gdy racja będzie leżeć po twojej stronie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin