Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Niebezpieczne tematyPoczątek wiosny sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Pierwszy Dzień Wiosny mamy już za sobą, więc koniec wagarów i czas brać się do szukania wybranki serca. Zanim jednakże odjedziecie wspólnie w stronę zachodzącego słońca czeka was jeszcze kilka wspólnych randek. Dzięki temu artykułowi dowiesz się jakich tematów powinieneś nie poruszać na pierwszej randce.

Niebezpieczne tematy

Dużo osób zastanawia się o czym powinni rozmawiać na pierwszej randce. Czytałem już masę przeróżnych koncepcji i poradników. Ja mogę Ci powiedzieć krótko – o prawie wszystkim. Tak naprawdę liczy się spontaniczność, ponieważ z doświadczenia wiem, że większość skrupulatnie przygotowanych planów kończy się fiaskiem i zabija cały urok spotkania.
Prawda jest taka, że należałoby się skupić na tematach, których nie powinieneś poruszać na swoim spotkaniu jeśli zależy Ci na wywarciu dobrego pierwszego wrażenia.

 

 

Niebezpieczne tematy
 

 

1.    TWOJE WADY

Każdy na pierwszej randce chce się przedstawić w jak najlepszym świetle – to zrozumiałe. Przecież nikt zdrowy na umyśle nie przychodzi na pierwsze spotkanie z zamiarem przedstawienia wszystkich swoich wad. To tak jakbyś w reklamie telewizyjnej usłyszał – „Nasz samochód jest super, ale strasznie dużo pali, czasami klimatyzacja się psuje oraz zdarza mu się pokazywać błędy na komputerze bez powodu – umów się z naszym dealerem na jazdę próbną już dzisiaj”. Kupiłbyś takie auto? No właśnie!
Każdy z nas ma wady i nikt nie jest idealny, ale to nie znaczy, że musimy od razu mówić o swoich słabych stronach.

Wejdź na wyższy poziom uwodzenia ze szkoleniem Perfect Dating 2.0!

 

 

Niebezpieczne tematy
 

 

2.    TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIA

Nie rozumiem tego, wręcz do głowy by mi to nie przyszło, ale po tym jak kilka koleżanek mi opowiedziało o swoich dziwnych pierwszych randkach postanowiłem również opisać tą kwestię.
Nie opowiadaj dziewczynie o swoich traumatycznych przeżycia z życia – wiem, że w Twoim zamiarze masz jej przez to pokazać swoją ludzką twarz i kilka cech charakteru, ale działa to zupełnie odwrotnie. To, że udało Ci się po długich bataliach pokonać wirusowe zapalenie twarzy naprawdę nie interesuje Twojej potencjalnej partnerki, a już w szczególności Twoje bogate w szczegóły opisy całej tej batalii.

 

 

Niebezpieczne tematy 

3.    RELIGIA I POLITYKA

Każdy z tych tematów jest bardzo mocno nacechowany emocjonalnie z założenia i może doprowadzić do kłótni, a tego byś nie chciał. Możesz być całkowicie apolityczny i w pewnym momencie zażartować z jakiejś partii, która jest bardzo mocno popierana w domu tej dziewczyny, przez co ona również ją popiera i zamiast śmiechu wywołanego Twoim żartem będzie Cię czekać nieprzyjemna dyskusja. Tak samo ma się sprawa z religią.
Dla niektórych ludzi każda z tych rzeczy ma ogromne znaczenie i dużą wartość emocjonalną, a to nigdy nie sprzyja konstruktywnej dyskusji. Jest wiele innych tematów, które możesz poruszyć zamiast tego.

Wejdź na wyższy poziom uwodzenia ze szkoleniem Perfect Dating 2.0!

4.    TWOJE BYŁE ZWIĄZKI

Opowiadanie o swoich byłych związkach, zwłaszcza kiedy określasz niekorzystnymi epitetami swoje byłe dziewczyny, jest zdecydowanie nie na miejscu. Po pierwsze dlatego, że pokazujesz tym dziewczynie, że już na początku będziesz ją porównywał do swoich poprzednich partnerek, a po drugie dlatego, że jeśli mówisz źle o swoich byłych to dajesz jej do zrozumienia, że jeśli będziecie razem i wam nie wyjdzie to pewnie o niej też tak będziesz kiedyś mówić. Skup się na teraźniejszości i przyszłości, a przeszłość pozostaw rozmyślaniom w wolnych chwilach.

 

Niebezpieczne tematy

 

5.    NIEUDANI ZNAJOMI

Jeśli masz znajomych, których nie lubisz, albo wręcz nienawidzisz, to nigdy, przenigdy nie mów o tym kobiecie z którą jesteś na randce. Dajesz jej tym samym do zrozumienia, że jesteś słabym człowiekiem, który nie potrafi dobrać sobie swoich znajomych w sposób, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.
A tak swoją drogą, jeśli masz takich znajomych, to czemu nie zerwiesz z nimi kontaktu? Przecież nikt nie może Cię zmusić do utrzymywania z nimi kontaktu, a tak tylko wprowadzają zbędne negatywne emocje w Twoim życiu.

Tematów, których nie powinieneś poruszać jest oczywiście więcej, ale myślę, że jako inteligentny człowiek rozumiesz mój przekaz, prawda? No to w takim razie czas na randkowanie!

Wejdź na wyższy poziom uwodzenia ze szkoleniem Perfect Dating 2.0!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin