Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wojna płci - czyli gdy nie wiadomo o co chodzi...Różnice w sposobie myślenia kobiet i mężczyzn mogą być (i często są) przyczyną wielu konfliktów. Różnice te są tak głęboko zakorzenione, że nie ma większych szans na zażegnanie tych konfliktów. Jeśli jednak obie strony wykażą wystarczająco dużo dobrej woli do wzajemnego poznania i zrozumienia się – jest szansa ich załagodzenia. Czytaj dalej i przekonaj się sam…

Wojna płci – czyli gdy nie wiadomo o co chodzi…

Zasadniczą różnicą, która jest matką wszystkich innych różnic, jest sposób postrzegania świata i reagowania na niego. Mężczyźni kierują się logiką, kalkulacją i spokojem. Kobiety wręcz przeciwnie – reagują emocjonalnie, szybko i czasami, wydawałoby się, zupełnie wbrew logice. Tak już jest i nikt tego nie przeskoczy. Zamiast walczyć ze sobą nawzajem, trzeba się pogodzić z tymi różnicami i nauczyć je tolerować, a nawet cenić. Poniżej podam 2 przykłady codziennych sytuacji, które najtrafniej oddaję temat.

Po co walczyć jak można kochać? Sprawdź jak to zrobić w Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Zakupy

Wyobraźmy sobie sytuację: Ty i Ona na zakupach. Kupujecie jakieś ciuchy. Ona wpada do sklepu, przebiega po nim i z naręczem miliona ciuchów znika na 5 godzin w przymierzalni. Kupuje oczywiście tylko jedną sztukę. Z drugiej strony – Ty. Wchodzisz, niczym dżentelmen łaskawie dotkniesz jednej pary spodni, po czym stwierdzasz, że pewnie za taką samą ceną możesz w sklepie obok kupić 2 pary podobnych spodni, więc wychodzisz.

 

Wojna płci - czyli gdy nie wiadomo o co chodzi...


Które podejście jest lepsze? Twoje – zimna kalkulacja i wewnętrzny spokój, czy Jej – gorący szał zakupów? Nie da się tego jednoznacznie stwierdzić, ale jedno jest pewne – Ona przynajmniej ma jeden nowy ciuch, podczas gdy Ty, zostajesz z niczym.

 

Filmy

Generalnie rzecz ujmując, w oczach facetów, kobiety lubią strasznie denne filmy. Komedie romantyczne, życiowe dramaty, programy o odchudzaniu i inne dziwne twory kinematograficzne. Podczas gry faceci, w oczach kobiet, ciągle oglądaliby te same strzelaniny, nudne pościgi i „roboty strzelające laserami” (takie podsumowanie wszystkich filmów akcji usłyszałem kiedyś od mojej partnerki).

Po co walczyć jak można kochać? Sprawdź jak to zrobić w Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Wojna płci - czyli gdy nie wiadomo o co chodzi...


Niby rzecz gustu, ale tak naprawdę ta różnica w preferencjach filmowych znów wynika z psychiki, a dokładniej z potrzeb i marzeń. Kobiety marzą i śnią o spełnieniu w miłości, perfekcyjnej rodzinie, doskonałym zdrowiu i idealnej rodzinie. Tymczasem każdy facet chce być jeszcze bardziej męski, brać udział w niebezpiecznych akcjach, strzelać z kałasza i uprawiać seks z piękną kobietą, wszystko to najlepiej podczas brawurowego wyścigu sportowym samochodem po wąskich leśnych ścieżkach.

To o czym marzymy i czego pragniemy, odzwierciedla się w filmach które oglądamy. Nie warto więc dyskutować, które filmy są lepsze, póki dają odbiorcom to , czego oni pragną.

 

Wojna płci - czyli gdy nie wiadomo o co chodzi...


Takie przykłady można mnożyć w nieskończoność, jednak nauka płynie z nich jedna – tolerancja, tolerancja i jeszcze raz tolerancja. Nie ma sensu próbować na siłę formować  swojego partnera lub swoją partnerkę, według własnych kryteriów. Co więcej, to właśnie te różnice w myśleniu i zachowaniu są powodem dla którego obie strony się przyciągają. To co wzbudza emocje i kontrowersje, jest najbardziej pożądane.

Po co walczyć jak można kochać? Sprawdź jak to zrobić w Księdze Związków, Podrywu i Seksu!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin