Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

To pomoże Ci odnieść sukces w klubie!Zdarza Ci się spędzać czas w klubach? Lubisz ten szybki rytm muzyki, masę bawiących się ludzi oraz wyborne drinki serwowane przez barmanów? To dobrze, bo to ciekawe miejsce żeby odpocząć i dobrze się pobawić, ale przede wszystkim żeby poznać ciekawych ludzi. W tym artykule dowiesz się o kilku rzeczach, które mogą Ci w tym pomóc.

To pomoże odnieść Ci sukces w klubie!

Większość facetów kiedy idzie do klubu, to oprócz tego żeby wypić trochę alkoholu i pobawić się przy ulubionej muzyce, ma w zamyśle poznanie jakichś fajnych dziewczyn. Nie ma tutaj większego znaczenia czy szukają dziewczyny na „jedną noc” czy też partnerki do stałego związku.


To co jest istotne to fakt, że większość mężczyzn będąc w klubach zapomina o jakichkolwiek zasadach, a nawet podstawach dobrego zachowania. To, że jest tam dostępny alkohol wcale nie świadczy o tym, że wszystkie kobiety dookoła się nim opijają i że jesteś w stanie pozwolić sobie na wszystko.

Nie wiesz jak się zachować w towarzystwie pięknych kobiet? Odpowiedź znajdziesz w największym kompendium wiedzy na temat relacji damsko-męskich - Księga Związków, Podrywu i Seksu dla mężczyzn. 

Jest też grupa śmiałków, która bierze odpowiedzialność za stabilność architektoniczną klubu i z pełnym zaangażowaniem pilnuje żeby się nie zawalił, podpierając z całej siły wszystkie jego ściany nośne.

To pomoże Ci odnieść sukces w klubie!

Już na wstępie proponuję Ci, abyś nie próbował przynależeć do żadnej z tych grup. Zamiast tego spróbuj wprowadzić w życie rady, które prezentuję Ci poniżej i sam się przekonaj czy nie poprawi to Twoich relacji z kobietami w klubach.

1.    ALKOHOL

Jeśli tego dnia masz zamiar świętować jakieś ważne wydarzenia ze swojego życia przy pomocy nadmiernej ilości alkoholu albo po prostu masz ochotę nawalić się ze znajomymi w klubie, to nie ma najmniejszego problemu. Odpuść sobie tylko wtedy podrywanie dziewczyn. Niepewny krok, bełkotliwy głos, „procentowa” pewność siebie i roztaczająca się wokół Ciebie woń alkoholu naprawdę nie są afrodyzjakami dla kobiet.


Jeśli chcesz tej nocy poznać jakieś kobiety, to nie mówię Ci żebyś definitywnie zrezygnował z alkoholu, jednak nie upij się. Ty wiesz ile możesz wypić zanim zaczniesz tracić panowanie nad sobą i mówić nieskładnie.

To pomoże Ci odnieść sukces w klubie!

 

2.    TANIEC

Jeśli lubisz i umiesz tańczyć to nie ma problemu żebyś poszalał trochę na parkiecie i tam szukał dziewczyny, która Ci się podoba. Gorzej jeśli lubisz, a nie umiesz. Dziewczyny naprawdę zwracają uwagę na Twoją mowę ciała, także jeśli Twoje ruchy do muzyki wywołują krwawienie z oczu obserwujących, to naprawdę odpuść sobie takie rozrywki tego wieczoru.

Zrób niespodziankę swoim najbliższym i wprowadź ich w stan głębokiego relaksu dzięki DVD Jak wykonać masaż!

3.    PODEJŚCIE

W kwestii podejścia do kobiety, która Ci się podoba obowiązują dwie bardzo ważne zasady – nigdy nie rób tego jak jesteś nawalony i zawsze podchodź od razu jak ją zobaczysz. Co do pierwszej to pisałem już o tym wcześnie.


Jeśli chodzi o jak najszybsze podchodzenie, to jest to niezmiernie istotne z dwóch powodów. Po pierwsze im dłużej zwlekasz tym więcej dajesz czasu żeby Twój umysł podsunął Ci masę wysublimowanych wymówek i czarnych scenariuszy, które mają za zadanie Cię od tego pomysłu odwieść.


Po drugie, jak już wcześniej pisałem – kobiety są bardzo spostrzegawcze i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że je obserwujesz. Im dłużej to robisz, tym bardziej w ich oczach wyglądasz na nieśmiałego i tym trudniejsze staje się zadanie zainteresowania ją swoja osobą w momencie podejścia.

To pomoże Ci odnieść sukces w klubie!

Szkolenie weekendowe Perfect Dating - najlepszy sposób na przekonanie się, że podrywanie i uwodzenie jest łatwiejsze niż myślisz!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin