Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Czego nie powinieneś ubierać - część IIIKolejne zestawienie z serii „czego nie powinno się ubierać”, tym razem dotyczy mężczyzn. Dzięki wielkiemu wsparciu ze strony zainteresowanych tematem kobiet, udało nam się stworzyć krótką listę ciuchów i akcesoriów, które przyprawiają kobiety o mdłości. Zapraszam do lektury, a przede wszystkim do wyciągania wniosków.

 

Czego nie powinieneś ubierać - część III

Jeśli śledzisz naszą stronę, to wiesz już jakich części garderoby mężczyźni nie chcą widzieć na kobietach. Dwa wcześniejsze artykuły poświęcone temu kontrowersyjnemu tematowi, wzbudziły wiele dyskusji na naszym forum i fan-page’u na facebooku, więc postanowiliśmy dolać oliwy do ognia i stworzyliśmy nowe zestawienie. Jednak tym razem spojrzeliśmy na temat z perspektywy kobiet. W końcu to także dla nich się tak ubieramy i tak staramy. 
 
Choć wiemy, że o gustach dyskutować nie należy, to jednak warto wiedzieć gdzie leży granica między ładne, a po prostu modne. Zestawienie powstało po konsultacjach z wieloma przedstawicielkami płci pięknej, więc mamy pewność że obiektywnie oddaje jakie są nastroje społeczne w tej kwestii. Dość wstępu, czas przejść do konkretów.

1.    CC – Ciasny Ciuch

Za małe ciuchy to można oddać młodszemu bratu, a nie zakładać na siebie. Nowa moda na ultra-ciasne jeansy, koszulki nie zakrywające nawet pępka i napięte do granic możliwości sweterki – nie powinna dotyczyć żadnego szanującego się mężczyzny. Prawdziwy facet powinien wyglądać dumnie i emanować pewnością siebie, co jest niemożliwe gdy ma się na sobie trzy numery za małe gacie. A poza tym, wygląda to po prostu komicznie.
 
Czego nie powinieneś ubierać - część III
 

2.    Dresik

Dres jest dozwolony tylko w jednym przypadku; siłownia, jogging, tudzież inne rodzaje sportu wymagające wygodnej odzieży. Jeśli nie jesteś sportowcem – nawet się nie waż zakładać dresu publicznie. Czemu? Jeśli sam nie znasz odpowiedzi na to pytanie – naciśnij mały krzyżyk w rogu naszej strony i pożegnajmy się na zawsze.
 
Czego nie powinieneś ubierać - część III
 

3.    Krzyżyk na koszulce

Biżuteria wisząca – krzyżyki, amulety, wisiorki itp. powinny być skryte pod koszulką. Wszystkie ankietowane były zgodne co do jednego; jeśli eksponujesz swoją biżuterię wisząca i umieszczasz ją na wierzchu – pewnie jesteś bucem. Tak to odbierają kobiety i my się z tym zgadzamy. Krzyżyk zadziornie zwisający przed koszulką, jest wsiowy i prostacki. Takie fakty.
 
Czego nie powinieneś ubierać - część III
 

4.    Skarpetki

Choć wydawałoby się, że skarpetki są małe i nieważne, nie można ich pominąć w kreowaniu swego wizerunku. To właśnie faceci, którzy nie przykładają wagi do skarpetek są autorami tak znanych i znienawidzonych kombinacji jak; sandały i skarpetki czy białe skarpety do czarnego garnituru. Na skarpety trzeba uważać, bo mogą być powodem wielu „ciuchowych wpadek”.

Żeby uniknąć niezręcznych sytuacji w kontaktach z płcią przeciwną zapisz się do nas na szkolenie weekendowe i odmień swoje życie!

Czego nie powinieneś ubierać - część III


Te przykłady to dopiero wierzchołek góry lodowej, w którą niebawem postaramy się głębiej wgryźć. Dlatego oczekujcie z niecierpliwością kolejnego artykułu z serii „czego nie powinno się ubierać”. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin