Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

I nie pozwól się oprzeć...Za oknem słońce, na świeżym powietrzu można poczuć wkraczającą z werwą wiosnę oraz dostrzec prezenty, którymi nas obsypuje, w postaci przepełnionych klubów, ulic oraz galerii. Każde z tych miejsc kusi nas zmysłowymi krótkimi spódniczkami i bluzkami z powiększonym dekoltem. Wiosna to także czas w którym najwięcej ludzi zaczyna wchodzić w związki – już matka natura nas tak ukształtowała, że wiosna to idealny okres by spłodzić potomka, ewentualnie odnaleźć partnerkę swoich marzeń. Partnerkę, którą TY sam wybierzesz spośród wielu dziewczyn, które staną na TWEJ drodze. Zacznij od teraz pomagać szczęściu i czytaj do końca.

I nie pozwól się oprzeć…

Jak często słyszałeś o magnetyzmie ? Nie chodzi tutaj o lekcje fizyki. Zapewne każdy z nas kiedykolwiek spotkał się z tym zjawiskiem, może nazwaliśmy to inaczej, ale mimochodem doświadczamy tego w każdy weekend, każdego dnia, w każdej sytuacji. W pewnym momencie zauważasz kobietę, która naprawdę Ci się podoba – taki Twój ideał. Czujesz, że z nią mógłbyś wszystko. Twój kumpel może stwierdzić, że dla niego to zwykła, szara, przeciętna dziewczyna, jednak Ty wiesz, że ona jest boska! Pierwsza Twoja myśl zapewne może się skupiać na tym, jak zacząć z nią rozmowę, co zrobić by w ogóle się Tobą zainteresował  itd.,  jednak nagle poczujesz silniejszy jak zwykle impuls, by podejść i zacząć z nią tak po prostu konwersacje. Zaraz się dowiesz dlaczego od teraz wykorzystasz już wszystkie takie okazje!

Pomyśl sobie - skoro jej oddziaływanie zadziałało na Ciebie aż tak silnie, to uwierz, że to połączenie jest w pełni dwustronne – ona poczuła dokładnie to samo co TY!
Don’t be afraid. Niektórzy nazywają to „miłością od pierwszego wejrzenia” – jest to jednak tak naprawdę fala interakcji, która przebiegła między Wami w zdecydowanie zawrotnym tempie. Przez chwilę się łączycie, zapominacie o świecie i nagle przychodzi to zdziwienie, zaszokowanie, ta euforia. I to tylko dzięki wymianie jednego spojrzenia!

 

I nie pozwól się oprzeć...


(Z góry zaznaczam, że nie możemy mylić magnetyzmu z pożądaniem – tutaj niekoniecznie wszystko musi działać w dwie strony. Jeśli pierwszą myślą będzie ta z serii „chętnie bym ją wziął na warsztat i konkretnie bym przeczyścił komin” to z całą pewnością bez potężnej pewności siebiei niezbędnych umiejętności rezultaty będą nikłe. Przynajmniej po kilku sekundach. Dla przykładu -  Megan Fox wisząca na plakacie nie czuje tego samego co Ty, gdy na nią spoglądasz ;) )

 

Pamiętaj, że teoria nigdy nie zastąpi praktyki! Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Z magnetyzmem masz do czynienia wtedy, gdy po paru ułamkach sekundy wiesz, że świetnie by się Wam rozmawiało, że jest to punkt kulminacyjny wieczoru, że nie potrzebujesz już szukać kolejnej dziewczyny, a trafiłeś w dokładnie samo sedno. Takie spotkanie ze snów w otaczającej Cię rzeczywistości. Nagle jakoś dziwnie zaczynasz też czuć się bardziej spokojnie, niż podczas spotkania z kobietą atrakcyjną wyłącznie fizycznie. Dzieje się tak dlatego, że Twój umysł nieświadomie w tym momencie wyłapuje potężne oznaki zainteresowania od drugiej strony i zaczyna Cię mimochodem wspomagać w Twoim działaniu – dlatego może między innymi dzisiaj istniejesz i jesteś w stanie to przeczytać – przecież Twoi rodzice jakoś poznać się musieli!

I nie pozwól się oprzeć...


Ten artykuł zrodził się przede wszystkim po to, abyś w końcu zaczął spełniać wszystkie swoje fantazję z kobietami, które są szczególnie w Twoim typie. Zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że na imprezie prowadziłeś interakcje tylko z dziewczynami z półki, która Ci nie odpowiada w 100%  tylko i wyłącznie po to, aby coś „wyrwać”, by pochwalić się przed kumplami ? Tak, wiem, że zabrzmi to nieprawdopodobnie , ale jeśli myślisz realnie i przyszłościowo staraj się poznawać tylko te dziewczyny, które podobają Ci się najbardziej. Po pewnym czasie stanie się tak, że jeśli przyzwyczaisz się do tego, aby spełniać swe marzenia dotyczące kobiet, całe Twoje życie zaczynie ewoluować. Przestaniesz w końcu sam kłaść sobie „ kłody pod nogi” i robić wszystko, by destrukcyjna, samo-spełniająca się przepowiednia się wypełniła. Nagle od teraz robisz wszystko by być szczęśliwym, zaczynasz być spójnym z samym sobą, a to niesie kolosalne korzyści, w każdej dziedzinie Twojego życia. Nie sądzisz ?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym, rewolucyjnym szkoleniem: DVD Dla Kobiet!

Przytoczę Ci jedną z moich historii, która przydarzyła się dość dawno temu. Na pewnej imprezie trafiłem na dziewczynę, która właśnie już od samego początku, odkąd ją zauważyłem wydała mi się wyjątkowa, w pełni mi pasowała. Moment w którym zetknęły się nasze spojrzenia był wręcz fascynujący. Byłem święcie przekonany, że gdzieś pewnie czai się jej chłopak, myślałem już nawet jak to zrobić, aby to obejść. Na imprezie miałem zajmować się obsługą muzyczną, jednak bez problemu znalazłem ochotnika,  który mnie wyręczył. Z  moją wybranką wyszło tak, że spędziliśmy całą noc razem, w pełnej izolacji – izolacji między nami, poza nami świat nie funkcjonował. Długi czas zastanawiałem się jak w ogóle zacząć rozmowę, jednak nie potrzebnie – ona sama ją zainicjowała, pozwoliłem tylko kręcić się kołu fortuny. Żadnego chłopaka nie było – potrzebowała wtedy właśnie tylko, a może i aż mnie. Wyglądało to tak, jak gdyby w nagrodę za to, że się odważyłem, cały „Wszechświat” zaczął mi sprzyjać.

I nie pozwól się oprzeć...


Nie oznacza to, że masz powrócić teraz do starych zwyczajów i stać się kolesiem, który czeka na cud. Po prostu zacznij sięgać po to, co Ci się należy i zrób wszystko aby udało Ci się to osiągnąć – ten zapał, który Ci będzie towarzyszył gdy spotkasz dziewczynę, która Cię urzeka, da Ci potężnego kopa do działania. Podobna sytuacja trafiła mi się jeszcze klika razy – kilkakrotnie podczas wypadu do klubu i parę razy w zupełnie przypadkowych sytuacjach. Każda z tak wykorzystanych szans od losu przyniosła mi niebywałą satysfakcję i dumę ze mnie samego, że byłem w stanie zrobić coś dla siebie, coś co w 100% odpowiadało moim marzeniom. I wiesz co – wszystko odbyło się mniejszym kosztem niż uwodzenie zupełnie zwykłej dziewczyny, która wydawała się godna poznania mojej osoby.

Perfect Dating słynie z tego, że wszystko czego uczymy zadziwia swoją prostotą oraz skutecznością. Wiesz dlaczego tak się dzieję, że właśnie podążenie za tym impulsem przynosi tak spektakularne rezultaty? Wszystko dzięki temu, że ludzie nie są w stanie tak się dobrać w pary, aby każdy z nich posiadał te same wady. Czy spotkałeś kiedyś parę w której były dwie bardzo gadatliwe osoby? Zazwyczaj jest tak, że w związku jest ktoś małomówny i gadatliwy – wtedy nie występuje żaden konflikt. W pierwszym przypadku jednak mogłoby być tragicznie. To tylko błahostka i pojedynczy przykład, aczkolwiek trafia w sedno problemu. Im mniej wspólnych wad posiadacie, tym lepiej dla Was. Magnetyzm i magia przyciągania ma miejsce wtedy, gdy Twa wybranka i Ty idealnie pasujecie do siebie pod względem nie zalet, ale wad które posiadacie. I co najlepsze… to ONA pierwsza wybiera Ciebie, dopiero później Ty uświadamiasz sobie, że gdybyś przeszedł koło niej obojętnie, straciłbyś szansę na coś naprawdę niezwykłego w swoim życiu. Gigantycznym plusem jest to, że od samego początku startujesz z mega-wygranej pozycji! Wystarczy odwzajemnić uśmiech!

Pamiętaj, że teoria nigdy nie zastąpi praktyki! Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Już wkrótce ruszamy z naszym całkiem nowym produktem – elitarnym szkoleniem, które pozwoli Ci z siłą implozji wybić się na sam szczyt w sztuce uwodzenia. Jednym z głównych tematów które będziemy przedstawiać to w pełni magiczne interakcje między-ludzkie. Spraw sobie prezent i zacznij już dziś wykorzystywać szansę dane od losu.

Sprawdzaj naszą stronę i odwiedź nas na facebooku, a na pewno będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Go and get her Tiger!

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin