Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Samiec wysokoenergetycznyEnergia, moc, potęga, wigor, ikra, życie, siła– oto grupa synonimów, które powinny towarzyszyć Ci każdego dnia w nieograniczonej ilości. To tylko 7 słów, jednak wartości jakie za sobą niosą są tak olbrzymie, że zabrakło by nam ksiąg by je wszystkie spisać. Drogi czytelniku dziś dowiesz się, dlaczego każdego dnia warto być uzbrojonym w uśmiech, świetny humor i emanujące potęgą samopoczucie. Co ważniejsze, podpowiem Ci jak i co zrobić, byś od dzisiaj, bez żadnych problemów i tłumaczeń zaczął samemu dokonywać wyboru, który przyniesie Ci niezmierną satysfakcję i z pewnością pomoże w jakże istotnej dziedzinie jaką z pewnością jest uwodzenie kobiet.

Uwodzenie kobiet - samiec wysokoenergetyczny!

Kiedyś zastanawiało mnie to, jak to się dzieję, że czasami gdy zaczynam rozmowę z nieznajomą dziewczyną już od samego początku wiem, że finał będzie cudowny, a wiele razy już na samym starcie przeczuwałem, że nic z tego nie wyjdzie. Niektóre dni były wyśmienite, niektóre katastrofalne. Po pewnym czasie zacząłem wątpić w przypadek i postanowiłem znaleźć przyczynę całego problemu. Nie wiele czasu zajęło mi dojście do wniosku, iż dokładnie wtedy, gdy czułem się najlepiej odnosiłem najbardziej efektowne i zarazem efektywne rezultaty. Niestety to wszystko działa w dwie strony…

Rozwiąż wszystkie problemy z kobietami raz a dobrze - zamów DVD Perfect Dating Podstawy!

Cały czar sukcesu tkwi w Tobie samym. Wyobraź sobie siebie, jak nagle spełnia Ci się takie Twoje wielkie marzenie. Może to być wygrana w Lotto, przejażdżka wymarzonym autem, awans w pracy czy np. widok Twojej wymarzonej dziewczyny błagającej Cię o jeszcze jeden orgazm. Zastanów się przez chwilę jakbyś się w tym momencie czuł, jakby wyglądały Twoje rysy twarzy, wreszcie jakbyś się poruszał i w jaki sposób byś mówił ? Czy byłbyś wtedy przygarbiony, czy brzmiałbyś jak zza grobu i czy wyglądałbyś jak 7 nieszczęść? Czy może jednak każdy Twój ruch, każde Twoje słowo, każdy Twój gest byłby dokładną wizualizacją pierwszych 7 słów tego artykułu?

 

Samiec wysokoenergetyczny

 


Doskonale w tym momencie zrozumiałeś o co chodzi. Bez odpowiedniej aury Twoje rezultaty będą nikłe. Gdy Twój wewnętrzny stan, Twoja ENERGIA będzie na niskim poziomie, będziesz kolejnym kolesiem, który uważa swoje życie za stracone. Powiedz mi teraz, która kobieta chciałaby z takim nieszczęśnikiem spędzić 5 min, a co dopiero wylądować z nim w łóżku, wejść z nim w związek czy nawet go poślubić? Myślę, że nie musimy sobie na to pytanie odpowiadać, jeśli tak, to do góry po prawej stronie masz taki ładny mały krzyżyk, który możesz w tym właśnie momencie nacisnąć.

Powiedz mi, jak bardzo byś się zdziwił, gdybyś właśnie teraz dowiedział się, że tak naprawdę każda Twoja myśl ma wpływ na to, jak się czujesz ? Czy mocno byłbyś rozczarowany, gdybym wspomniał, że to co czujesz ma wpływ na  to, jak zostajesz odbierany przez drugą osobę ? Co najciekawsze, czy gdybym uświadomił Ci, że to co sobie pomyślisz tak naprawdę właśnie tu i teraz zaczyna się dziać? No to od teraz już wiesz, że jeśli w głowie zaczynasz sobie myśleć, że jesteś do niczego, to tak – masz rację, jesteś! Nasz umysł jest bardzo skomplikowanym narzędziem i działa w ten sposób, że dla każdej myśli szuka usprawiedliwienia w otaczającej go rzeczywistości. I dla tych pozytywnych jak i tych negatywnych. Bardzo potrzebną umiejętnością, jest sztuka radzenia z samym sobą. Bo cóż Ci po zapale do działania, skoro sam sobie zaczynasz strzelać nawet nie w kolano a prosto w … no właśnie.

Stań się specjalistą od rozpoznawania mowa ciała, tylko dzięki DVD Mowa Ciała!

Od teraz zaczynasz dostrzegać w sobie same zalety. Każdy uśmiech skierowany w Twoją stronę to ewidentna oznaka zainteresowania, a to, że stoisz w 5km korku oznacza tylko tyle, że będziesz miał okazję poprzyglądać się ludziom i architekturze Cie otaczającej, że na pewno dostrzeżesz coś, czego nie widziałeś wcześniej – w końcu miałeś to szczęście, że pojedziesz sobie dłużej samochodem, lepiej się z nim zgrasz. Gdy zaczniesz dostrzegać pozytywne aspekty w każdych, małych, codziennych rzeczach, zaczniesz się przyzwyczajać do tego, by żyć z samym sobą w zgodzie.

Samiec wysokoenergetyczny

 

A co jeśli moja praca dzień w dzień sprawia, że czuje się podle i nie mam na nic ochoty, a dobry humor jest tym, co ostatni raz spotkało mnie w liceum? W takim razie zastanów się przez chwilę, czy zrobiłeś coś by zmienić pracę? Czy może cały czas sobie wmawiasz, że jest źle, ale mogło być przecież gorzej. Nie rozglądasz się jednak za niczym innym, nie podnosisz kompetencji – nie robisz nic by to zmienić, to co się dziwić, że jest jak jest? Widzisz – czasami przez nasze lenistwo wolimy znaleźć sobie wymówkę niż wziąć się ostro do pracy, do pracy nad sobą. W końcu sam Albert Einstein mówił, że szaleńcem nazywamy kogoś, kto mimo podjętych tych samych działań oczekuje coraz to nowszych rezultatów. Dlaczego geniusz miałby się mylić?

Rozwiąż wszystkie problemy z kobietami raz a dobrze - zamów DVD Perfect Dating Podstawy!

Wiesz już teraz, że w interakcjach między ludzkich bardzo przydatny jest wysokoenergetyczny stan i że nie mówimy tutaj teraz o amfetaminie. Zrób sobie taki test: przez najbliższy tydzień zacznij oceniać się tylko i wyłącznie pozytywnie. Zacznij sobie zadawać pytania, na które Twój umysł znajdzie pozytywne odpowiedzi. Zrób wszystko, by Twoje życie zaczęło wyglądać dokładnie tak, jak Ty tego chcesz. Wprowadź zmiany, porządki, innowacje. Chciałeś zawsze skoczyć ze spadochronem? Właśnie świetna pogoda temu sprzyja- zapisz się na kurs i spełnij swoje marzenie! Naładuj się pozytywnymi emocjami, zacznij podświadomie mieć szacunek do samego siebie.

Samiec wysokoenergetyczny


Zgadnij jak zaczną wyglądać Twoje relacje z kobietami, jeśli sam w głębi serca będziesz czuł, że patrząc w lustro widzisz kogoś, kto spełnia swoje marzenia, kogoś kto realizuje swoje pasje i zaprzestał kłaść sobie kłody pod nogi i kogoś, kto robi wszystko by żyć tak jak sam tego chce. Tak jak 7 pierwszych słów mówi o tym jak się będziesz czuł, tak 7 liter będzie opisywać Twoje relacja z kobietami i zgadnij sam o jakie słowo chodzi.

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin