Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Model uczenia się sztuki uwodzeniaWedług  Georg’a Miller’a ( „The Magic Number Seven, Plus or Minus Two”), wybitnego amerykańskiego badacza umysłu, ludzka świadomość jest zdolna do postrzegania maksimum siedmiu elementów w tym samym czasie. Świadomie przyjmujemy jedynie niewielką ilość informacji (maksymalnie siedem), cała reszta przyjmowana jest na poziomie podświadomym. Zapraszamy do naszego nowego cyklu artykułów - szkoła uwodzenia online!

Szkoła uwodzenie online - model uczenia się sztuki uwodzenia 

Podświadomością nazywamy  to, z czego sobie w danym momencie nie zdajemy sprawy. Świadome jest to, z czego zdajesz sobie sprawę. Zapewne czytając te słowa nie zwracasz uwagi, co się dzieje z Twoim lewym uchem, ani nie jesteś świadomy odgłosów dobiegających zza okna, aż do tego momentu. Gdy się czegoś uczymy, to świadomie doskonalimy jakieś określone mniejsze czynności. Następnym krokiem jest składanie tych elementów w większe części, które stają się naszymi nawykami, czyli przechodzą do naszej podświadomości.

Największą kopalnią wiedzy dotyczącą relacji damsko-męskich jest kurs DVD Podstawy. Zamów i przekonaj się sam!

Łatwo jest wywnioskować, iż czynności, które robimy najlepiej, wykonujemy na poziomie podświadomym. Doskonali muzycy grają na swoich instrumentach niemalże całkowicie nieświadomie. Lata gry sprawiły, że ich umysł złożył wieloelementową technikę gry w jedną większą całość, która przeszła do nieświadomości. Według Johna Seymour’a jednego z najlepszych wybitnych amerykańskich trenerów NLP, proces uczenia dzielimy na cztery etapy;

Model uczenia się sztuki uwodzenia

 

Nieświadoma niekompetencja

Jest to etap, w którym nie wiesz jak zrobić daną rzecz oraz nie zdajesz sobie sprawy , że nie wiesz. Przykładowo , jeżeli nie grałeś nigdy na gitarze, to nie wiesz jak to jest grać na takim instrumencie.

Świadoma niekompetencja

Gdy zaczynasz naukę gry na instrumencie, szybko się przekonujesz, że Twoje umiejętności są na niskim poziomie. Świadomie kontrolujesz wszystkie ruchy, lecz musisz być cały czas bardzo skupiony na każdym z nich. Nie osiągnąłeś etapu, kompetencji , dlatego grasz proste utwory. Na poziomie świadomej niekompetencji uczysz się najwięcej oraz zaczynasz zbliżać się do poziomu zwanego… świadomą kompetencją.

Największą kopalnią wiedzy dotyczącą relacji damsko-męskich jest kurs DVD Podstawy. Zamów i przekonaj się sam!

Model uczenia się sztuki uwodzenia

Świadoma kompetencja     

Jest to etap, na którym grasz już całkiem dobrze, lecz nadal musisz koncentrować swoją uwagę na tym co robisz. Twoje umiejętności są na wysokim poziomie, lecz nie zostały one udoskonalone. Aby przejść do kolejnego etapu musisz ćwiczyć bardzo długo, po to aby umysł mógł wszystkie drobniejsze elementy gry na instrumencie połączyć w jedną całość i przejść do… nieświadomej kompetencji.

Nieświadoma kompetencja

Ostatnim poziomem  nauki jest nieświadoma kompetencja. Etap ten charakteryzuje się tym iż wszystkie drobna czynności, które wchodzą w skład gry na gitarze, stają się dla umysłu jedną całością. Na tym poziomie posiadasz rozwinięte umiejętności oraz możesz podczas gry patrzeć w nuty, a nawet zwrócić uwagę na jakąś dodatkowa czynność. Granie na instrumencie staje się dla Ciebie nawykiem, który obsługiwany jest przez nieświadomość.

W procesie uwodzenia bardzo ważne jest, aby twoja postawa była opanowana na poziomie nieświadomym. Nawykiem powinno być dla Ciebie podejście do atrakcyjnej kobiety oraz porozmawianie z Nią, zatem do dzieła!!

Model uczenia się sztuki uwodzenia


Również Twoja mowa ciała powinna być opanowana na czwartym poziomie – nieświadoma kompetencja . Niech będzie dla Ciebie nawykiem czytanie zachowania kobiety jak z otwartej książki. Jeśli potrzebujesz rad dotyczących odczytywania mowy ciała, sięgnij po DVD Mowa Ciała.                     

                  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin