Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Ona Ci tego nigdy nie powie...Prawda jest taka, że pomimo tego iż różne dziwne teorie krążą po świecie na temat związków, to możesz śmiało powiedzieć, że przestałeś być singlem w momencie gdy uprawialiście razem seks. Co ciekawe wokół tego obszaru życia ludzkiego krąży wiele mitów i legend. Poniższy artykuł ma na celu wyjaśnienie przynajmniej kilku z nich.

Ona Ci tego nigdy nie powie…

Przede wszystkim musisz na samym początku zrozumieć, że seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku zarówno dla Ciebie jak i dla Twojej partnerki. Nieudane pożycie doprowadzi w krótszym lub dłuższym okresie czasu do rozpadu nawet najlepiej zapowiadającego się związku.

Boisz się podejść do pięknej kobiety na ulicy? Popracuj nad pewnością siebie dzięki DVD Głęboka Pewność Siebie!

Głównym problemem, z którym boryka się obecnie nasze społeczeństwo jest brak rozmowy pomiędzy partnerami. Ludzie nie wiedzieć czemu traktują tą sferę swojego życia jako temat tabu, a przecież wystarczy krótka rozmowa żeby dowiedzieć co tak naprawdę lubi Twoja partnerka. Oczywiście takiej rozmowy nie prowadzisz z nią zaraz przed, w trakcie ani zaraz po stosunku, ale powiedzmy sobie szczerze -  jest co najmniej milion innych okazji żeby o tym porozmawiać.

 

Ona Ci tego nigdy nie powie...


Wracając do tematów ważnych…

 

1.    GRA WSTĘPNA NIE MA ZNACZENIA

Oczywiście, że ma i to nawet ogromne znaczenie. Tobie jako mężczyźnie nie potrzeba zbyt wiele żeby się podniecić, generalnie jesteś wzrokowcem i cały seks odbierasz głównie w sposób fizyczny.

Twoja partnerka podchodzi do sprawy zupełnie inaczej – dla niej seks jest głównie przeżyciem emocjonalnym i zaczyna już podczas waszej rozmowy. Musisz zrozumieć, że kobiety dłużej się „rozgrzewają”, ale też znacznie dłużej od Ciebie pozostają w tym stanie dlatego nie powinno Cię dziwić, że Twoja partnerka chce z Tobą porozmawiać po stosunku, a nie tak jak Ty kładzie się od razu spać.

Jeśli chcesz zadbać o to żeby było Twojej partnerce dobrze (a zakładam, że tak jest), to nie możesz pomijać gry wstępnej. Oczywiście możecie się umówić, że od czasu do czasu będziecie mieli „szybki numerek”, ale potraktuj to raczej jako przysługę z jej strony niż nową tradycję.

Ona Ci tego nigdy nie powie...

2.    KOBIETY NIE LUBIĄ SEKSU TAK BARDZO JAK MĘŻCZYŹNI

Lubią i to nawet bardziej. Mają delikatniejszą skórę, bardziej ukrwione i unerwione narządy płciowe przez co seks dostarcza im o wiele więcej przyjemności niż nam, facetom. Nie wierzysz? A kto wydaje więcej jęknięć i stęknięć podczas seksu? Jeśli w waszym związku to jesteś Ty, to chyba czas popracować nad techniką drogi czytelniku…

Boisz się podejść do pięknej kobiety na ulicy? Popracuj nad pewnością siebie dzięki DVD Głęboka Pewność Siebie!

Dla kobiety seks jest, jak już wcześniej pisałem, przeżyciem głównie emocjonalnym to po pierwsze, a po drugie kobiety o wiele więcej ryzykują w momencie kiedy idą z Tobą do łóżka. Co jeśli okaże się, że jest w ciąży, a Ty ją zostawisz? Co jeśli po wspólnie spędzonej nocy zaczniesz rozpowiadać niestworzone historie wokoło? Do tego dochodzi ostracyzm społeczny, który sprawia, że kobiety, które mają wielu partnerów seksualnych „na koncie” traktowane są jak dziwki.

Potrzebują po prostu więcej czasu, ponieważ dla nich jest to o wiele poważniejsze decyzja niż dla Ciebie.

Ona Ci tego nigdy nie powie...

3.    KOBIETY NIE MAJĄ DZIWNYCH FANTAZJI SEKSUALNYCH

Mają i to wiele dziwniejsze i bardziej zakręcone od tych, które kiedykolwiek pojawiły się w Twojej głowie. Jeśli mi nie wierzysz to polecam Ci lekturę książki „Mój tajemny ogród” autorstwa Nancy Friday. Znajdziesz tam opisane przeróżne fantazje erotyczne jakie narodziły się w głowach kobiet. Muszę Ci się przyznać, że sam byłem bardzo mocno zdziwiony tym co tam znalazłem. Niektóre z nich są naprawdę mocno zakręcone.

Różnica pomiędzy kobietami, mężczyznami jest taka, że większość mężczyzn mniej lub bardziej dąży do spełniania swoich fantazji podczas gdy kobiety delektują się samą świadomością ich występowania i lubią się w nie czasami zagłębiać w domowym zaciszu bez zamiaru odzwierciedlenia ich w rzeczywistym świecie.

To tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o prawdy i mity związane z tematem seksu i może kiedyś jeszcze znajdziesz jakiś artykuł o tej tematyce na naszej stronie. Tymczasem polub nasz oficjalny fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco!

Ona Ci tego nigdy nie powie...

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin