Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Na nią musisz uważać...Można ją spotkać od sierpnia do października kiedy jest dostatecznie ciepło. Poluje na inne owady siedząc nieruchomo na niskich roślinach i czekając, aż ofiara przybliży się na tyle, żeby można było chwycić ją parą przednich odnóży. Złapaną ofiarę zjada żywcem zaczynając od głowy.

 

Na nią musisz uważać…

Zapewne każdy z Was spotkał się w swoim życiu z porównaniem pewnego typu kobiet do modliszki. Możliwe, że nie jeden z Was miał z taką kobietą bezpośrednią styczność. Encyklopedyczna definicja modliszki zdaje się być stuprocentowym odzwierciedleniem pewnego rodzaju kobiecych zachowań.
Słodkie, miłe i uczynne. Niewinne jak ich zwierzęcy odpowiednik – myślę tu o charakterystycznym ułożeniu przednich odnóży samicy, których pozycja przypomina złożone do modlitwy dłonie.

Aby jeszcze lepiej rozpoznawać typy kobiet, na które możesz trafić w życiu; zapisz się na szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Modliszki działają w sposób przemyślany i kontrolowany. Najczęściej na każdym etapie znajomości są Paniami sytuacji. Nie znoszą sprzeciwów i buntu ze strony mężczyzny. Żyją w przekonaniu, że zostały stworzone do wyższych celów, a świat winien kłaść im się do stóp. Tak też traktują mężczyznę – przedmiotowo. I nie łudźcie się, że potrzebują Was do innych niż noszenie na rękach celów.

Na nią musisz uważac...


Jak unikać tego typu kobiet? Niestety nie ma jednoznacznej recepty. Modliszki są podstępne, instynktownie w początkowej fazie znajomości dają z siebie 100% dobra. Umiejętnie wykładają na stół wszystkie interesujące karty i czarują. Nie pozwolą Wam się sparzyć, póki stoicie w bezpiecznej odległości. Kiedy już chwyci Was swoimi mackami najprawdopodobniej zje Was żywcem!

Aby jeszcze lepiej rozpoznawać typy kobiet, na które możesz trafić w życiu; zapisz się na szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Załóżmy, że dajecie się złapać w sidła.. Wówczas zachowanie modliszki zaczyna się diametralnie zmieniać. Atakuje Was swoją osobą z każdej strony. Każda próba sprzeciwu kończy się niepohamowaną histerią. Zaczyna płakać i użalać się nad sobą – manipuluje Waszym umysłem najlepiej jak potrafi. Zaczynacie na nowo starać się o jej względy, wymyślacie najbardziej absurdalne powody, by jej dogodzić. I tak w kółko.

Na nią musisz uważac...


Obronną ręką z tak toksycznej relacji wychodzą naturalnie Ci, którzy w porę uświadamiają sobie, że fanaberie modliszki nie są jego winą i nie warto dłużej główkować nad tym „co tu jeszcze zrobić”. Najczęściej jednak mężczyźni tą głowę tracą, a sytuacja nie ulega poprawie. Stają się jedynie poczciwymi, podporządkowanymi do reszty maszynami.

Aby jeszcze lepiej rozpoznawać typy kobiet, na które możesz trafić w życiu; zapisz się na szkolenie weekendowe Perfect Dating!

W związku z powyższym drodzy Panowie, sugeruję byście stali się bardziej powściągliwi w okazywaniu uczuć – w jednym na sto przypadków ulokujecie je w odpowiednim miejscu. Wychodząc do kobiety z emocjonalnym ekshibicjonizmem stajecie przed niebezpieczeństwem poznania modliszki.

Autor: Marta Binkowska

Na nią musisz uważac...

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin