Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Powiem Ci, co robisz źleCzy Ty również jesteś tego samego zdania, co większość mężczyzn, że najlepszą drogą, by podbić serce kobiety, to być jej przyjacielem? Znacie się 3 lata, próbujesz cały czas się zbliżyć do niej, ona Ci się zwierza ze swoich najskrytszych sekretów, opowiada o tym, jacy to faceci są źli, ale nie Ty.

Powiem Ci, co robisz źle

Podwozisz ją na imprezę, masz ją odebrać punkt o 2:00. Co z tego, że idziesz na 6 rano do pracy, bo masz coś ważnego, Twoja Pani czeka. Jest 1:45 i nagle dostajesz telefon, że jednak nie musisz się fatygować. Twoja przyjaciółka, co do której miałeś bardziej ambitne plany oświadcza Ci, że tym razem jednak poznała fantastycznego faceta, prawdopodobnie będzie u niego spała, bo jest taki wyjątkowy! Kończąc mówi, że w poniedziałek o wszystkim Ci opowie...

Twoje pytanie brzmi, co zrobiłem nie tak. Moje brzmi dlaczego przez 3 lata nie skupiłeś się na innych kobietach, które czasami nawet same pewnie pukały do Twych drzwi? Cały czas myślałeś, że ta Twoja Pani jest akurat inna i że jak przez te przysłowiowe 3 lata będziesz się starał, będziesz dla niej bardzo miły itd., to osiągniesz sukces i zwiążesz się z Twoją animą.  Niestety życie jest okrutne. Jednak gdyby było usłane różami nie byłoby tak ekscytujące. Teraz przynajmniej już wiesz, że NAWET TY popełniasz błędy. Najważniejszym na początku jest to, by zacząć szukać rozwiązania problemu, a nie płakać nad rozlanym mlekiem. Będąc na tej stronie, czytając ten artykuł i zapewne wiele innych, inwestujesz w siebie, w swoje życie emocjonalne sporo. Gdy wyciągniesz odpowiednie wniosku zdziałasz cuda.
 

Powiem Ci, co robisz źle

Teraz wróćmy do Twej przyjaciółki. Nadszedł poniedziałek, a ona mówi Ci, że tak w ogóle to ona nie wie, jak to się stało, że ten facet akurat tak ją zaczarował. Okazało się, że nawet jej się nie przedstawił, nie kupił ani jednego drinka, nie powiedział ani jednego komplementu, a spędził z nią cudowną noc. Nie czarujmy się – w tym momencie zauważasz, że coś jest nie tak! Skoro masz ze swoją przyjaciółką tak dobry kontakt, to dlaczego pomimo takiego czasu Ty się z nią jeszcze nie przespałeś? Każdy związek opiera się na seksie, więc coś chyba w 3 letnim planie nie wypaliło.

Problemy z płcią piękną? Zapisz się na nasze sławne szkolenie weekendowe i przekonaj się jak łatwo jest budować relację z kobietą!

Kobieta oferuje Ci przyjaźń wtedy, kiedy jest pewna, że za dużo by straciła, gdybyś odwrócił się na pięcie i odszedł dostając kosza. Czasami też kobiety panicznie boją się zaryzykować głębokiej emocjonalnej więzi z mężczyzną na koszt związku, który może się rozpaść. Jaka więc jest recepta na sukces? Jak sprawić, żeby ona była mną zafascynowana i nadal miała chęci na rozmowę i bliski kontakt emocjonalny ze mną?

Powiem Ci, co robisz źle


Jeśli chcesz z kobietą zbliżyć się w 100% potrzebujesz od czegoś zacząć. Skoro nie dotknąłeś jej jeszcze przez 6mcy znajomości, to byłoby dziwne, gdyby ona nagle zaproponowała Ci namiętną noc, którą jeszcze sama przygotuje. Wg wielu obliczeń, uśredniony czas, jaki jest potrzebny od momentu poznania dziewczyny, do momentu kiedy razem leżycie w łóżku wynosi średnio 7h – nie 7 tyg, nie 7 mcy tylko 7h. Mówimy o czasie spędzonym razem czyli 2 spotkania po 3,5h lub 3 po 2,5. Mnie się to udaje znacznie szybciej.

Problemy z płcią piękną? Zapisz się na nasze sławne szkolenie weekendowe i przekonaj się jak łatwo jest budować relację z kobietą!

To nie jest filozofia! Widzisz jak wiele zmarnowałeś? Jak duży nacisk położyłeś na budowanie więzi emocjonalnej, gdy zanikła fizyczność? Nie działasz na nią tak jak powinieneś. Ona przy Tobie nie czuje, że drży – bo jeszcze nigdy nie miała okazji się przekonać, jakie to uczucie poczuć Twoją dłoń na jej ramieniu. Jak to jest jak ją czule obejmujesz, wreszcie jakim to uczuciem jest dotknięcie Twoich warg jej ustami, jak wspaniale by się czuła gdyby się z Tobą całowała. Nie dałeś jej tego. Cały czas snując wizualizacje na temat, jaka to ona nie jest wspaniała, jak to się z nią trzeba namęczyć nie robiłeś tego... W końcu zjawił się ktoś, kto wygłodniałej kobiecie zafundował emocjonalny roller-coster i masę dotyku i nagle jakby za dotknięciem różdżki obudzili się w swoich ramionach, rozumiesz?

Powiem Ci, co robisz źle

Problemy z płcią piękną? Zapisz się na nasze sławne szkolenie weekendowe i przekonaj się jak łatwo jest budować relację z kobietą!

Gdy usłyszysz zostańmy przyjaciółmi, masz dwa wyjścia – albo czekasz na cud jeszcze parę lat, aż w końcu wejdziecie w związek, albo stawiasz wszystko  na jedną  kartę, mówisz jej, że nie możesz się z nią przyjaźnić, zaczynasz rozglądać się za innymi kobietami i czekasz, czekasz na moment, aż ona zauważy co straciła, a wtedy bogatszy o nową wiedzę i doświadczenie sprawisz, że będziecie razem, naprawdę razem.

Decyzję pozostawiam Tobie.

Autor: Dawid Duda

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin