Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Sięgnij w głąb i przekonaj się, że można inaczej„Świat wewnętrzny stwarza świat zewnętrzny, świat zewnętrzny jest odzwierciedleniem świata wewnętrznego” - każdy kto czyta literaturę motywacyjną, albo książki o samorozwoju na pewno spotkał się z tego typu stwierdzeniem.

Sięgnij w głąb i przekonaj się, że można inaczej

Czy  zdajemy sobie sprawę jaka wielka moc kryje się pod tymi słowami, czy uważamy to jako po prostu kolejny pusty frazes rzucany nam przez ”guru” motywacji?

Otóż z całą pewnością i przekonaniem należy stwierdzić, że jest to prawda!

Czas zadbać o bogate życie uczuciowe, a zrobisz to tylko z pomocą bestsellerowej Księgi Związków, Podrywu i Seksu dla mężczyzn!

William James, jeden ze współtwórców amerykańskiej psychologii, powiedział kiedyś takie oto słowa: „Jednym z największych odkryć w dziejach ludzkości i zarazem psychologii było odkrycie, że to co wewnątrz kreuje to co zewnątrz, to co za zasłoną jest powodem tego co doświadczamy”.
Mianowicie nasze przekonania, wartości i wyobrażenia na dany temat, są powodem (przyczyną) tego co doświadczamy w rzeczywistości, czyli objawu, doświadczenia (skutku tejże przyczyny) inaczej mówiąc.

Sięgnij w głąb i przekonaj się, że można inaczej

 

Jeśli  masz przekonanie na dany temat, na potrzebę artykułu przyjmijmy, że dotyczy ono relacji damsko-męskich, np. przekonanie, że jesteś brzydki.
To przekonanie będzie wpływało na to jak się czujesz w danej sytuacji, to jak się czujesz wpływa adekwatnie na to jak się zachowujesz, a to jak się zachowujesz wpływa na to jakiej rzeczywistości doświadczasz.

Wracając do punktu wyjścia. Przyczyna, która jest schowana za zasłoną: to jest przekonanie „jestem brzydki”, natomiast  skutkiem, który jest w życiu, to jest zachowanie w postaci krępowania się, czerwienienia, dużego stresu, napięcia przy pięknych kobietach baaa … przy wszystkich  kobietach. Człowiek może nie być świadomy takiego mechanizmu, przekonania działają jak samospełniające się przepowiednie.

Czyli wierząc, że jesteś brzydki, będziesz tak filtrował rzeczywistość żeby znajdować w niej potwierdzenie tego przekonania. Idziesz ulicą i widzisz kobietę, która idzie wprost na Ciebie.  Ona idąc myśli sobie; „co za przystojny facet, uśmiechnę się do niego”. Ty widząc ten uśmiech interpretujesz go jako naśmiewanie się z Ciebie, bo jesteś brzydki.

 

Sięgnij w głąb i przekonaj się, że można inaczej

Ta sama sytuacja; idziesz ulicą, nadchodzi piękna kobieta, która uśmiecha się. Ty masz w sobie przekonanie: jestem atrakcyjnym facetem, wiec ten uśmiech traktujesz jako potwierdzenie twojej atrakcyjności i odwzajemniasz uśmiech, a następnie zatrzymujesz piękną nieznajomą.
Okazała się kobietą, na którą czekałeś od wielu lat, a Ty byłeś mężczyzną, na którego ona czekała od wielu lat. Wymieniacie się numerami, potem jedno…. drugie…. kolejne spotkanie…

Wspaniały seks, zaczynacie tworzyć wspaniały związek oparty na szczerości i bezpośredniości. Po 10 latach wspominasz moment waszego poznania z łzą w oku, bo wiesz że ten jeden uśmiech zapewnił ci 10 lat życia w niesamowitym szczęściu. A będąc precyzyjnym to nie uśmiech zapewnił Ci szczęście, a Twoje przekonanie o własnej wartości.

To jest właśnie to czym się zajmujemy na naszych weekendowych szkoleniach.

Inną ważną  kwestią jest to, że większość ludzi nie zagląda w głąb siebie, nie wiedzą kim naprawdę są, jakie mają przekonania.
Są  jak marionetki, którymi kierują niewidzialne nitki kultury, niedojrzałych rodziców, telewizji, czy religii.
Nie neguję tutaj tych systemów jako takich, tylko formę w jakiej są wykorzystywane.
Wracając do wątku, Ty atakowany olbrzymią ilością  przekonań z każdej strony, zazwyczaj nie wybierasz tego, w co wierzysz i traktujesz wszystko jako dobrą  monetę.

Czas zadbać o bogate życie uczuciowe, a zrobisz to tylko z pomocą bestsellerowej Księgi Związków, Podrywu i Seksu dla mężczyzn!

Najlepiej opisać ludzi z problemami używając metafory „lustra”: stojąc przed lustrem, mają rozczochrane włosy na każdą stronę, spoglądają na lustro i próbują je zaczesać. Tylko nie sięgają do prawdziwego siebie, lecz próbują „zaczesać” obicie.

Wyobraź sobie, że stoisz przed tym lustrem i Ty masz rozczochrane włosy. Podnosisz swoje ręce i zaczynasz dotykać szkła, szarpać, drapać, układać, ale nic sie nie dzieje, włosy nadal pozostają  takie same. W  końcu zły i rozdrażniony mówisz do siebie: „To lustro jest zjebane, muszę wymienić na inne, kupić nowe”.

Sięgnij w głąb i przekonaj się, że można inaczej

Kupujesz nowe i sytuacja się powtarza.... i powtarza..... bez końca.

Znakomita większość ludzkości właśnie tak paradoksalnie postępuje, tylko że zamiast włosów są TUTAJ RELACJE, ZWIĄZKI, FINANSE.

W  moim przypadku były to relacje: każdą dłuższą znajomość kończyłem w jednym  magicznym miejscu jak w filmie „Dzień świstaka”, w którym bohater każdego dnia przeżywał ten sam dzień.

Po którymś z kolei związków zakończonym w ten sam sposób, doszedłem do wniosku, że coś tu nie gra. A problem nie leży w kobietach, z którymi się spotykałem. Ten problem był we mnie i tylko zmieniając pewne moje przekonania, mogłem zmienić swoje relacje z kobietami. To co projektowało moje życie, było ukryte za zasłoną, a ja cały czas czesałem lustro i dziwiłem się, że nic nie działa.

Wtedy wszystkie te kobiety uważałem za "idiotki, które potrzebują pracy nad sobą", ale to nie o nie chodziło, tylko o mnie.
Praca nad sobą to jest klucz do szczęścia. Poznając i zmieniając swój świat wewnętrzny, automatycznie zmieniasz świat zewnętrzny.

Owocnej pracy nad samym sobą,
Mateusz Marcinkowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin