Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

To Cię zmieni na zawsze!Pewnie zdarzyło Ci się kiedyś usłyszeć takie stwierdzenie jak; „aby mieć dziewczynę, trzeba już mieć dziewczynę” - powiem Ci, że jest w nim sporo prawdy. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego we wszystkich promocjach ilość sztuk jest ograniczona, a promocja trwa tylko kilka dni? Wreszcie dlaczego zajęte dziewczyny wydają nam się od razu bardziej atrakcyjne?

To Cię zmieni na zawsze!

Odpowiedź na to pytanie zna rzesza marketingowców, którzy potrafią z wielkimi sukcesami stosować zasadę NIEDOSTĘPNOŚCI. Cała sztuczka polega na tym, że nas mózg coś, co ciężko zdobyć uznaje od razu, niezależnie co by to było, za atrakcyjniejsze. Teraz przypomnij sobie, jak ostatnio wyglądały Twoje kontakty z kobietami – czy byłeś towarem limitowanym, na który trzeba złożyć zamówienie i mieć sporo szczęścia by go dostać, czy bardziej przypominałeś towar z degustacji, który jest gratis i sam się pcha do ust?


Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

Przez większość swojego życia żyjemy w wielkiej nieświadomości. Wmawia się nam, że wiemy o świecie naprawdę wiele, że technika jest na szczytowym poziomie, a psychologowie wiedzą jak sprawić by nasze życie emocjonalne było usłane różami. Teraz powiedz mi, jak to jest możliwe, że do tej pory ciężko nam wytłumaczyć niektóre tajemnice sprzed tysięcy lat. Do tej pory archeologowie, naukowcy i fizycy zastanawiają się w jaki sposób powstały piramidy, które ciężko byłoby zbudować w dzisiejszych czasach z tego samego materiału.

 

To Cię zmieni na zawsze!


Musisz wiedzieć tu i teraz, że jesteś panem swojego życia! Jeśli zaczniesz słuchać wszystkich dookoła i zaczniesz im bezgranicznie wierzyć, stracisz poczucie tego, na czym Ci zależy najbardziej. Stanów sam dla siebie autorytet. Na ogół stronię od dyskusji związanych z polityką, ale tutaj masz doskonały przykład tego, w jaki sposób możesz być oszukiwany, mamiony i pocieszany. Gdy jest bardzo źle słyszysz, że jest genialnie – i to tylko po to, by grupa przeciętnych ludzi bez skrupułów mogła się obłowić przez kolejne 4 lata.

Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

Chcę Ci to uświadomić dlatego, że wielu ludzi doradza Ci na samym początku Twej drogi w udoskonalaniu się, abyś zaczął postępować w sposób, który w ogóle do Ciebie nie pasuje. Chcą zmienić skutki, a nie przyczyny niepowodzeń, które tkwią głęboko w Tobie samym.

To Cię zmieni na zawsze!

 

Do osiągnięcia PRAWDZIWEGO sukcesu z kobietami potrzebne jest zrozumienie tego jak bardzo możesz się cieszyć, że kolejny raz oglądasz swoją fajną buźkę w lustrze. Dlatego zasada niedostępności mówi o tym, abyś nie udawał kogoś, kto ma kobiety, ale żebyś zaczął z nimi rozmawiać,  poznawać i wreszcie zdobywać. Wtedy automatycznie sam staniesz się niedostępny i pożądany, bo będziesz miał WYBÓR – i będziesz tak bardzo atrakcyjny dla kobiet, że nie zmieni tego żadna wartość – jak np. brzydka pogoda, kiepska sytuacja w pracy, czy Bóg wie co jeszcze.

Stań się wartością dla samego siebie. Zauważ wszystkie swoje pozytywne cechy i ciesz się, że je posiadasz. Zamiast czytać teraz kolejny artykuł powinieneś wędrować po deptaku, centrum handlowym, klubie i poznawać kolejne kobiety, abyś w naturalny i w pełni świadomy sposób mógł im powiedzieć, że to Ty wybrałeś je spośród wielu, a nie na odwrót.

 

To Cię zmieni na zawsze!

 

Czujesz, że możesz – to rób.

Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

Do boju!

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin