Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak to robią kobiety?W jaki sposób kobieta nawiązuje kontakt z mężczyzną, którego nie zna? Zaczyna rozmowę, czy może czeka na kontakt z jego strony? Spróbujmy się przyjrzeć bliżej temu zjawisku.

Jak to robią kobiety?


- Nawiązuje kontakt wzrokowy, uśmiecha się. Daje znaki niewerbalne, świadczące o jej zainteresowaniu
                                                                                                           
- Następnie nie zwraca na niego uwagi po to, aby zaczął się zastanawiać czy mu się wydawało, czy rzeczywiście kobieta jest nim zainteresowana            
                                                                                                       
- Przez jakiś czas pozostawia faceta w takiej niepewności 
                                                                                            
- W tym momencie kobieta wie, że mężczyzna o niej myśli
                                                                                              
- Kiedy jest on już przekonany, że to wszystko jedynie mu się wydawało, ona zaczyna go ponownie zwabiać 
                                                                                                                                                                                
- W zależności od sytuacji kobieta robi pierwszy krok, nawiązując z nim rozmowę, jednak nadal nie wykazując swojego zainteresowania. Sytuacja jest wyważona. Może zapytać o taki drobiazg jak; która jest godzina?     
                                                                                                                                                                      
- Teraz dziewczyna nie musi nic robić. Zainteresowanie jej osobą u mężczyzny wzrasta, znajduje się on w pułapce - walczy o ponowne zainteresowanie kobiety. Zauważalna jest tu zasada niedostępności. Kobieta czeka na inicjatywę z Twojej strony.  

Jak to robią kobiety?

                                                                                                                                              

Sytuacja ta przedstawia wrodzone zdolności kobiet do wabienia facetów, które najczęściej są opanowane na poziomie nieświadomym lub instynktownym. Chcąc uwodzić musisz zdawać sobie sprawę, że dziewczyna stosuje świadomie zasadę niedostępności. W ten sposób chce sprawdzić, jakim jesteś mężczyzną.

Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

Jak w tej sytuacji reaguje niedoświadczony mężczyzna?

Czeka na inicjatywę kobiety. Na moment, w którym ona podejdzie i zacznie go zdobywać. Większość facetów robi w ten sposób błąd – skoro kobieta wykazuje zainteresowanie Twoją osobą, wtedy Twoim zadaniem powinno być utrzymanie tego stanu.

Jak w tej sytuacji reaguje doświadczony mężczyzna?

Przejmuje inicjatywę. ,,Odwraca kota ogonem”, oprowadzając dziewczynę do stanu zaciekawienia, a następnie zaintrygowania do tego stopnia, że ona myśli o nim intensywnie.  W ten sposób rozpoczyna się  proces uwodzenia, który musi mieć swój początek i koniec  oraz odpowiednie uporządkowanie.

Jak to robią kobiety?

Nie da się zdobyć  kobiety poprzez powiedzenie jej jednego zdania, czy wyuczonego tekstu.  Nie ważne jest co mówisz, ważne jest to w jaki sposób to robisz. Przykład? Proszę bardzo… Znasz najśmieszniejszy dowcip na świecie, opowiadasz go swoim znajomym, a oni wyczuwają w Twoim głosie niepewność, brak opanowania, nieśmiałość. Przez to ten dowcip traci swoją moc. Największe znaczenie ma to; w jaki sposób używasz swojego głosu i mowy ciała do przekazywania informacji.

Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

Dlaczego cały czas wspominamy, że uwodzenie jest zabawą? Zastanów się przez chwilę…


Odpowiedź jest prosta – wszystko co sprawia nam przyjemność, przychodzi również zdecydowanie łatwiej . Gdy nastawisz się na zabawę, to Twoja świadomość zapamięta ten stan i za każdym razem podczas rozmowy z jakąś kobietą, w fascynujący dla niej sposób nieświadoma część umysłu połączy to z zabawą. W ten sposób upieczesz przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu. Ominiesz strach, wyeliminujesz niepotrzebne myśli i w końcu zaczniesz odpowiednio działać, zbliżając się do celu.

Jak to robią kobiety?

 

Oprócz tego, sprawiasz również taką konwersacją wiele przyjemności kobiecie. Uwierz mi na słowo, że większość kobiet to doceni,  Jeśli jednak będzie inaczej (co zdarza się rzadko) oznacza to, że jest ona osobą niewartą Twojej uwagi. Unikaj takich kobiet. Bądź wyzwaniem dla kobiety, daj prezent uwodząc ją i bawiąc się z nią. Daj jej do zrozumienia, że wiesz czego pragniesz i w jaki sposób to osiągnąć!

Twoja sytuacja jest beznadziejna? - jak bardzo się mylisz dowiesz się na najbliższym szkoleniu weekendowym w Twoim mieście.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin