Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Houston, mamy problem...Cóż zdarza się i właśnie wam się zdarzyło. Jesteście zmęczeni, wściekli jak cholera i już nie macie zamiaru tego ukrywać. Alchemia uwodzenia pomiędzy wami słabnie. Postanawiacie więc wszystko zjeść, przejeść i wyjeść. Zamiast szukać nowego partnera zajmujecie się szukaniem nowego gatunku lodów. Najlepiej firmy „silny związek”.

Alchemia uwodzenia - Houston, mamy problem...

Na koniec stwierdzacie, że lepiej być przygnębionym niż zrozpaczonym i lepiej raz na miesiąc uprawiać seks z kimś nudnym niż szukać nowych wrażeń wtykając język w gniazdko elektryczne.
Główny powód dla którego nie macie znów ochoty chodzić na randki jest wasza strefa komfortu oraz przyzwyczajenie. A sama myśl o randce przyprawia Cię o mdłości, zaś jej przebieg przypomina Ci sondę wsadzoną w odbyt przez Obcych.
 

Gdyby wam się coś takiego przydarzyło, po powrocie do domu czulibyście się strasznie upokorzeni, a w dodatku nikt by wam nie uwierzył. Jednak jeśli by to się stało mielibyście przynajmniej co opowiadać wnukom. Historyjek o waszych randkach nikt nie zechce nawet słuchać. Wszyscy mają do opowiedzenia jeszcze lepsze.  
Postanawiacie więc utrzymać dotychczasowy związek, choć uważacie, że w porównaniu z waszą sytuacją rozciąganie na kole jest jedynie ekstrawagancką rozrywką. Istnieje wiele sposobów dzięki którym możecie znów namieszać w relacji między wami.
 
Houston, mamy problem...

Spójrzcie na to tak: jesteście jak garnek ze starą zastygłą zupą chilli, tyłki przywarły wam do dna, a głowy macie przypalone. Wystarczy jednak porządnie zamieszać w tym garnku, dolać trochę wody, a co wam wyjdzie? Sprawdźcie sami… Zatem ruszcie się, zacznijcie działać. Zapiszcie się na terapie grupową, poznajcie ludzi bardziej stukniętych niż wy. Zacznijcie zdobywać siebie na nowo tak jak na początku waszej znajomości. To znacznie urozmaici wasze życie.

Idźcie do poradni małżeńskiej, ale kiedy zaczną wam dawać jakieś wskazówki, zatkajcie uszy i śpiewajcie głośno „La la la”. Zobaczycie jak was to ubawi. A to właśnie śmiech wzmacnia relacje międzyludzkie i obniża poziom napięcia emocjonalnego. Sprawia, że pozytywniej patrzymy na świat, a przy okazji swojego partnera. Lekarzom trudno udowodnić tę teorię, bo myszy po serii doświadczeń całkiem tracą poczucie humoru.
 
 
Houston, mamy problem...

Jeśli jednak i to nie pomoże, wtedy waszą obecną sytuację możemy przyrównać do takiej oto historii:

Ruszyliście w rejs statkiem miłości, który nagle zderzył się z górą lodową i zaczął tonąć. A wy nie macie łodzi ratunkowej ani nawet nocnika, więc musicie robić w gacie ze strachu przed nieznanym. Czy powinniście zacząć się martwi? Oczywiście, ale po co? Kiedy Titanic szedł na dno, orkiestra nie przestała grać - bierzcie z niej przykład . Unieszczęśliwiacie wtedy siebie nawzajem i odcinacie się od możliwości poznania kogoś ciekawszego tkwiąc w toksycznym związku, udając że nic się nie dzieje.

I oto w tej fazie związku postanawiacie związać się węzłem małżeńskim, nie zdając sobie sprawy z tego, że to otwarta pętla na wasze szyje. Tak właśnie postępują ludzie, którzy zbyt długo tkwią w monotonnym związku . Zamiast zerwać z partnerem, mnożą swoje zobowiązania. Potem robią mnóstwo dzieciaków licząc, że w tym tłumie zgubią współmałżonka. To obłęd… Partnerzy usiłują naprawić swoje błędy w grze podwyższając stawkę , co jest największym głupstwem jakie można popełnić. Przypomina mi to gaszenie palących się włosów lakierem. Zamiast zgasić płomień, rozniecacie straszliwy pożar i w rezultacie zostajecie z łysą pałą.
 
Houston, mamy problem...

Czyż nie lepiej podziękować za wszystkie mile spędzone chwile bez dalszego trucia siebie nawzajem?

Cóż gratuluję. Osiągnęliście cel. Alchemia uwodzenia zadziałała. Udało wam się. Rozkuliście kajdany i wyrwaliście się z niewoli związku. Brawo! W nagrodę pogłaszczcie się po główkach i zjedzcie po kawałku sera. A w wolnej chwili pomódlcie się za tych, którzy dalej tkwią w marazmie nudnego związku. Oto wasz dzień rozdania dyplomów, zamiast śpiewać „Gaudeamus igitur”, zaśpiewajcie „Jesteśmy wolni, możemy iść".
 

Tak jesteście już gotowi by żyć dalej i zacząć wszystko od początku. Pożarliście zakąskę, a teraz jesteście gotowi, aby rozsmakować się w głównym daniu- Prawdziwym związku. Poprzedni był tylko wprawką.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin