Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wydaje Ci się, że umiesz rozmawiać z kobietami?Czyli co sprawia, że nie potrafisz się z nią dogadać? Co zrobić by poprawić tą relacje i jak stać się bardziej interesującym mężczyzną w oczach kobiet? Na wszystkie te pytania z chęcią udzielam odpowiedzi.

Wydaje Ci się, że umiesz rozmawiać z kobietami?


Dlaczego czasami tak ciężko zrozumieć nam płeć piękną? Zastanawiasz się, jak to czasami się dzieje, że Ty mówiąc jej A – ona rozumie B i na odwrót. Zapewne każdy z nas miał taką sytuację, że nie wiedział o co chodzi jego białogłowej. Przecież robiłeś wszystko tak, jak ona poprosiła, a Twoja Pani i tak miała do Ciebie pretensje. Zygmunt Freud po 30 latach analizy umysłu stwierdził, iż jedyne pytanie, na które nie zna odpowiedzi to - „czego pragną kobiety? ”. Otóż drogi czytelniku, już trochę czasu dzieli nas od poznania osiągnięć tego wybitnego psychologa, dlatego w tym momencie spieszę Ci z pomocą.
 
 
Myślę, że spora część z nas zna podstawowy model komunikacji. Na ogólny wydźwięk naszego komunikatu składa się w około 70% nasza mowa ciała, w 23% nasz ton głosu, a o dziwo najmniej istotnym elementem przekazu jest temat rozmowy i jej treść, której wartość waha się w granicach 7% całego przesłania. To tyle ze statystyk. Teraz wprowadzę Cię w cudowny świat zdrowych relacji między-ludzkich, gdzie Twój przekaz zawsze będzie odebrany dokładnie tak, jak sam sobie tego zażyczysz. Niech od teraz każda kobieta zrozumie to, co chcesz jej przekazać.
 
Wydaje Ci się, że umiesz rozmawiać z kobietami?

Pierwszym co musisz sobie uświadomić to fakt, że podczas rozmowy mężczyźni bardziej kierują się logicznym umysłem, a kobiety „emocjonalnym”. W uproszczeniu można przedstawić to tak, że każde Twoje słowo, wypowiedziane do kobiety na poziomie logicznym – trafia na pustkę. Podobnie każde słowo kobiety wypowiedziane na poziomie emocjonalnym nie trafia do Ciebie. Dlatego Twoje pytania o szkołę, pracę i ulubiony kolor, nie fascynują jej tak jak powinny. Podobnie perypetie rodziny Lubiczów i ich problemów nie są akurat Twoim wymarzonym tematem do rozmów.
 
 
Masz teraz dwa wyjścia. Możesz wyjść z domu i każdej napotkanej kobiecie tłumaczyć, że ich podejście do komunikacji różni się od naszego i że muszą one coś zmienić by zacząć się z nami, facetami dogadywać. Jest też druga możliwość, kiedy Ty sam postanowisz zrobić coś, co wpłynie na Twoje kontakty z kobietami i zaczniesz mówić tak, aby one Cię słuchały i pochłaniały każde Twoje słowo.
 
Zróbmy pewien eksperyment. Poniżej znajdziesz dwa zdania mówiące o tym samym, ale powiedziane dwoma różnymi językami. Twoim zadaniem będzie rozszyfrować, który tekst bardziej trafia do mężczyzny, a który do kobiety.
 
Wydaje Ci się, że umiesz rozmawiać z kobietami?

„Byłem na meczu. Pomimo paru ładnych akcji, nie miałem okazji zobaczyć ani jednej bramki, jednak mimo wszystko mam nadzieję, że na następnym spotkaniu nasi pokażą klasę”
 
„Ostatnio trafiła mi się naprawdę bardzo wspaniała przygoda. Byłem na meczu piłki nożnej. Wchodzę na stadion, a tam grupa 50 tysięcy ludzi, którzy kochają ten sport, nagle zaczyna śpiewać nasz hymn narodowy. W tym momencie czułem jak po plecach przechodzą mi ciarki. Duma z narodu, duma z kibiców – tak, to było to. Mecz skończył się remisem 1:1, jednak było parę sytuacji, w których emocje sięgały zenitu. Gdy nagle już czułem, że wygrana jest w zasięgu ręki, serce zaczęło bić szybciej, a czoło zalało się potem, nagle wszystko się uspokajało - to takie cudowne uczucie. Wciąż mam nadzieję, że na następnym spotkaniu znów będę mógł pojawić się i wspierać moją drużynę, by osiągnęła sukces i zapewniła nam wszystkim kolejny raz niepowtarzalne widowisko.”
 
Jestem przekonany, że nie miałeś problemów z tym zadaniem. Jak widać w drugim przykładzie, język kobiet jest znacznie bardziej skomplikowany niż język samców. U nich sporą część przekazu zajmuje komunikat nieświadomy. Każda informacja, która dociera do kobiety jest magazynowana nie w postaci czystych faktów, ale emocji, które na dodatek kojarzy z daną osobą.
 

Stąd wszystkie sprzeczności i dualizm komunikacji. Gdy Twoja rozmowa będzie przesycona opisami emocji, które towarzyszą Ci podczas wykonywania danych czynności, to wierz mi, że od teraz wyjście na mecz, z kumplami na piwo, czy gra na konsoli będzie dla Twojej kobiety czymś absolutnie wspaniałym i sama zacznie Cię zachęcać, byś robił to częściej dla własnego dobra. I to wszystko tylko dzięki temu, że będzie potrafił do niej dotrzeć.

Wydaje Ci się, że umiesz rozmawiać z kobietami?
 
Ważne jest też, abyś zwrócił uwagę na swoją mowę ciała i ton głosu. Co do pierwszego, pamiętaj o tym, aby zawsze być wyprostowanym, dumnie prezentować pierś i mieć uniesioną głowę. Za każdym razem gdy usiądziesz, zajmuj odpowiednio dużo miejsca tak, aby było Ci w 100% wygodnie. Pod żadnym pozorem nigdy nie nachylaj się do rozmówcy. Wiesz już teraz, jak go zainteresować, więc stanie się to zbędne – od teraz kobieta zacznie się nachylać do Ciebie, by usłyszeć co interesującego masz jej do powiedzenia. Twój ton głosu z kolei powinien być niski.
 
Nie ma dla kobiety nic bardziej podniecającego jak bas szeptany jej do ucha. Tempo Twojej wypowiedzi również musi być raczej wolne. Wiele osób ma ten problem, że mówi za szybko i czasem nie jest przez to odbierana na poważnie. Skoncentruj się zatem na tym, abyś tego błędu nie popełniał. Mówienie za cicho również nie jest wskazane. Możesz poszukać ćwiczeń, które poprawią Twoją artykulację – zajmie Ci to nie więcej jak 15 min. a efekt będzie naprawdę świetny. Ważne jest też abyś starał się modulować swój głos, także stosował pauzy. Dzięki temu Twoja wypowiedź nabierze dodatkowej mocy, a treść wyda się być jeszcze bardziej interesująca.

Z tego miejsca polecam Ci, abyś od dzisiaj zaczął wcielać tę wiedzę w swoje życie. Nie bój się wprowadzać pozytywnych zmian. Gra jest warta świeczki, a do stracenia nie masz właściwie nic.  Pamiętaj, że lepiej coś zrobić i potem żałować - niż żałować, że się tego nie zrobiło.


Autor: Dawid Duda

Komentarze   

+1 # Astorre 2012-05-09 01:28
Witam. Piszesz że ,,o dziwo najmniej istotnym elementem przekazu jest temat rozmowy i jej treść, której wartość waha się w granicach 7% całego przesłania.''

Dane te (stale powtarzane na wielu szkoleniach dotyczących komunikacji międzyludzkiej) wzięły się z błędnie interpretowaneg o eksperymentu. Pisze o tym, np. Tomasz Witkowski w ,,Zakazanej psychologii''.

Zalecam poszukać w internecie wiadomości odnośnie ,, mitu Mehrabiana'', czyli osoby dzięki, której przypisuje się słowom jedynie 7 procent, co jest przecież kuriozalne i w ogóle nie potwierdzone.
A tutaj humorystyczny filmik o tym z youtube. http://www.youtube.com/watch?v=7dboA8cag1M Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # DawidD 2012-05-09 21:55
Ciekawy filmik, ciekawa historia. Jednak jak wyobrażasz sobie zgarbionego faceta, który się jaką i podchodzi do kobiety mówiąc - kocchahahana, aaaale jaaa jeeestteeem naaaaprawdeęęęę praaaawdziiiiwy mmmm męęęężczzzzyzną ąą i bęęęęędzieeesz miaaaała ze mnąąą cuuudownie, jeeeesteeem taaakiii peeewwnny siebie..." a ręce nadal mu drżą.

Autentyczny przekaz, ten, który dociera do mózgu i podświadomości klaruje się tak jak w artykule. Autor mitu hmmm ma swoją wizję na to. Teraz weź i sprawdź jego teorię - zaproś mamę i koleżankę by rozszyfrowały tego gościa, którego ton głosu słyszą i którego mimikę i mowę ciała widzą. I pomyśl o moim przykładzie :)

Bardzo się cieszę, że ktoś konfrontuje nasze treści z innymi - myślący człowiek, a to dużo dobrego wróży ;)

Daj znać jak Ci poszło :)

Pozdrawiam,

Dawid Duda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin