Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kliknij i poznaj nową jakość życia!Powiedz mi, czy kiedykolwiek słyszałeś o trudnej sytuacji na rynku pracy? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się czytać o tym, że nie warto iść na wymarzone studia, bo po nich nie ma pracy? A czy słyszałeś, że szczęście jest tylko dla nielicznych, a sukces dla tych, którzy mają znajomości?

Kliknij i poznaj nową jakość życia!

Powiem Ci, drogi czytelniku, że ja średnio czytam raz w tygodniu o podobnych sprawach, a wiesz co jest dla mnie najśmieszniejsze? Najbardziej bawi mnie fakt, jak ludzie dają sobą manipulować i jak skłonni są posłuchać kogoś, kto chce odebrać im ich własne marzenia.

Pomimo tego, że podobne zniechęcenia słyszymy od lat, jakoś ludziom udaje się  znaleźć wymarzoną pracę, za wymarzone pieniądze. Gdzie leży tajemnica sukcesu? Odpowiedź jest bardzo prosta – w Tobie samym. Zastanów się przez chwilę, czy ktokolwiek inny wie lepiej, w czym się będziesz dobrze czuł i spełniał? Czy to, że energia atomowa jest branżą, w której specjaliści zarabiają miliony oznacza, że Ty – w swojej wymarzonej pracy nie możesz? Otóż możesz i to od teraz!

Przestań wreszcie błądzić i zapisz się na szkolenie weekendowe. Więcej nie potrzebujesz...

Jak bardzo jesteś zdeterminowany by osiągnąć sukces? Czy zadawałeś sobie w ogóle takie pytanie? Czy myślałeś o swojej drodze rozwoju; jak będzie wyglądać, czy tylko bezczynnie uczysz się na kolejne egzaminy, albo podnosisz kwalifikacje w dziedzinach, które nie bardzo Cię interesują?

Kliknij i poznaj nową jakość życia!

Przeznaczenia nie oszukasz. Tak samo zostaniesz ukarany jak porzucisz swoje marzenia. Nie po to jesteś dobry w tym, co lubisz najbardziej, byś całe życie tyrał nieszczęśliwy w innej dziedzinie, bo ktoś tak Ci poradził.

Wiesz co się dzieje, gdy robisz to co lubisz? Wstajesz przed budzikiem, myjesz się, jesz śniadanie, myjesz zęby, ubierasz się, wychodzisz i cały, caluteńki czas myślisz sobie: jak świetnie się stało, że mam okazję dzisiaj przez kolejnych kilka godzin spełniać swe marzenia i realizować się. Jesteś podekscytowany, każdego dnia tak samo mocno. Wracasz do domu uśmiechnięty i zastanawiasz się co możesz zrobić, by być jeszcze lepszym w swoim fachu. To zaczyna Cię pochłaniać i nadawać Twojemu życiu sensu.

Przestań wreszcie błądzić i zapisz się na szkolenie weekendowe. Więcej nie potrzebujesz...

Gdy zaglądasz na swój wyciąg konta, Twój uśmiech jeszcze się poszerza – jednak to nie jest dla Ciebie najważniejsze. Mimo że pieniądze nie są Twoim priorytetem to masz ich pod dostatkiem, więcej niż możesz sobie wyobrazić i więcej niż byś chciał. Bo wtedy nie potrzebujesz Ferrari by być szczęśliwym, nie potrzebujesz domu który ma 3000 m2, bo wiesz, że szczęście nie na tym polega. Możesz pozwolić sobie na to, by zrealizować każde swoje marzenie, a nie marzenie producentów dóbr, które uznaje się za must have. Jednak jeśli od zawsze marzyłeś o sportowym aucie - to jest jedynie kwestią czasu kiedy zaczniesz nim jeździć.

Kliknij i poznaj nową jakość życia!   

Teraz zacznij zastanawiać się nad tym, co robisz nie tak. Jeśli jeszcze nie obrałeś swojej drogi, uwierz mi, że najlepiej będzie jak zajmiesz się dokładnie tym, co przynosi Ci największą frajdę i satysfakcję. Wtedy życie będzie przyjemne, a Twoja kariera lekka i przyjemna.

A co jeśli obrałem drogę, która nie spełnia moich oczekiwań, co jeśli wykształciłem się w danym kierunku, który w ogóle mnie nie interesuje, tylko po to aby zarabiać grube pieniądze? Jeśli jest tak jak mówisz, to mogę iść o zakład, że nie masz ani satysfakcji z pracy, ani pieniędzy, które by Cię usatysfakcjonowały. Masz dwa wyjścia – albo będziesz trwał do 67 roku życia (albo i dłużej) w smutku i biedzie, albo zaczniesz coś zmieniać. Jeśli nie zaczniesz robić czegoś innego, jak cokolwiek może się zmienić?

Przestań wreszcie błądzić i zapisz się na szkolenie weekendowe. Więcej nie potrzebujesz...

Jesteś teraz bezrobotnym specjalistom od biologii, ale całe życie interesowały Cię podróże i samochody? W pracy robisz coś, czego kompletnie nie lubisz, a zarobki są marną rekompensatą Twego straconego czasu? - nic prostszego! Zaryzykuj i załóż firmę, w której się zrealizujesz. Nie pomyślałeś o tym, że firma tunigująca samochody ma racje bytu w tym świecie? Popatrz ile miałbyś okazji do podróży – podpisywanie umów z najlepszymi producentami części z Japonii, designerskie dodatki z Włoch, lakiery ze Stanów. Piękne maszyny w Twoim garażu, szczęśliwi ludzie, którzy odjeżdżając odpicowanym przez Ciebie samochodem machają Ci zza szyby. Muzyka, która gra w warsztacie zawsze daje Ci kopa, a Ty siedzisz teraz w laboratorium i oglądasz jakieś pierwotniaki.

Kliknij i poznaj nową jakość życia!

Jeśli sam o siebie nie zawalczysz, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Tajemnicą, która gwarantuje sukces jest to, aby robić to, co lubimy najbardziej. Wtedy jesteśmy w stanie zaangażować się w 100% i sprawić, że będziemy najlepsi, a to z najlepszymi wszyscy pragną współpracować. Wiesz jaki jest bonus życia usłanego różami? Masa kobiet, które chcą być elementem Twojego świata, które tylko pragną się z Tobą spotkać, by mogły zobaczyć jak żyje ktoś, kto nie bał się zawalczyć o swój los. To jest coś co działa na kobiety silniej jak magnes.

Nadal przed komputerem? Do roboty – zacznij czynić swoje życie absolutnie wspaniałym!

Autor: Dawid Duda    

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin