Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Na ulicy też można?Skoro już tu trafiłeś i czytasz ten tekst, to wiedz, że jesteś na dobrej drodze do tego, aby w Twoim życiu pojawiło się więcej kobiet. Fakt, że chcesz się rozwijać, czyni Cię lepszym od większości facetów, którzy zamiast iść do przodu, wolą narzekać. Za chwilę posiądziesz wiedzę potrzebną do nawiązywania znajomości z pięknymi kobietami, które na co dzień mijasz na ulicy. Bez względu na to, czy szukasz stałego związku, czy po prostu chcesz mieć więcej partnerek seksualnych, musisz przyswoić sobie pewne zasady.

Na ulicy też można?

Nową znajomość można nawiązać w wielu miejscach. W klubie, w parku, w galerii handlowej – wszędzie gdzie tylko masz na to ochotę. Jednak żeby to zrobić, powinieneś wiedzieć jak tę znajomość rozpocząć. Są dwa sposoby „otwierania” – bezpośrednie i pośrednie. W bezpośrednim otwarciu podchodzisz do kobiety, od razu oznajmiając jej, że chcesz ją poznać. Zaś w pośrednim, na wstępie nie okazujemy jej swojego zainteresowania – zaczynamy rozmowę na zupełnie inny temat.

Pojawia się strach przed podejściem do dziewczyny? Pozbądź się go raz na zawsze z DVD Pewność Siebie!

Bezpośrednie podejście przynosi efekty jedynie wtedy gdy wykonujemy je z odpowiednią pewnością siebie. Uśmiech to pierwsza rzecz, o której powinieneś pamiętać. Do tego prawidłowa mowa ciała (wyprostowane plecy, broda podniesiona lekko do góry), zdecydowany ton głosu, spokojna gestykulacja i mamy już cały pakiet potrzebny do tego żeby poderwać naszą zdobycz. Zastanawiasz się co masz powiedzieć gdy już podejdziesz?

Na ulicy też można?

 

Tak naprawdę w otwarciu bezpośrednim nie jest to aż tak istotne. Wystarczy zwykłe „Cześć. Podobasz mi się. Chciałbym Cię poznać”, czy coś w tym stylu. Ważniejsze tutaj jest to JAK mówisz, a nie CO mówisz. Atutem takiego podejścia jest to, że kobieta automatycznie kwalifikuje Cię jako pewnego siebie zdobywcę. Przy okazji nie tracisz spójności, gdyż od samego początku jesteś szczery swoich zamiarów. Oczywiście ten rodzaj zawierania znajomości może początkowo wydać Ci się trochę trudny. Gwarantuję jednak, że jest on bardzo skuteczny.

Jak już wspomniałem, drugim sposobem szybkiego nawiązania nowej znajomości jest otwarcie niebezpośrednie. W tym stylu chodzi przede wszystkim o to żeby na początku rozmowy ukryć swoje prawdziwe intencje. Tu konwersacje można rozpocząć na nieskończenie wiele sposobów. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Na przełamanie lodów można zacząć od czegoś banalnego, jak pytanie o godzinę, czy drogę na PKP.

 

Pojawia się strach przed podejściem do dziewczyny? Pozbądź się go raz na zawsze z DVD Pewność Siebie!

Jednak gdy podchodzisz do bardzo ładnej kobiety, musisz wiedzieć, że pewnie nie raz miała do czynienia z facetami, którzy wyskakiwali do niej z tego typu tekstami. Dlatego najlepiej jest wymyślić coś oryginalnego. Jako przykład podam sytuację, gdy raz w sklepie z odzieżą poprosiłem kobietę o przymierzenie szalika. Powiedziałem jej, że wybieram się do koleżanki na urodziny. Oczywiście kobieta ze sklepu miała być podobna do naszej solenizantki, dlatego była idealną osobą do sprawdzenia, czy wspomniany szalik będzie na niej pasował.

Na ulicy też można?

Jak nietrudno się domyślić zarówno urodziny jak i podobieństwo mojego celu, do którejkolwiek z koleżanek były zmyślone. Wszystko po to żeby zacząć rozmowę i nie wzbudzić przy tym podejrzeń. To bardzo proste, wystarczy odrobina pomysłowości. Twórcza postawa i odrobina gry aktorskiej może przynieść równie dobry efekt, co podejście bezpośrednie.
Należy jednak pamiętać, że w obydwu przypadkach najważniejszy jest efekt końcowy – pozyskanie kontaktu od naszej wybranki. Przedstaw się jak najszybciej – nikt nie lubi rozmawiać z nieznajomymi. Wymiana zdań nie może trwać dłużej niż 10 minut. Na dłuższe spotkanie przyjdzie czas po tym jak do niej zadzwonisz i się umówicie. Rozmowa nie może być również za krótka. Bez zbudowania minimalnego komfortu, Twój cel może nie odebrać od Ciebie telefonu. Stanie się tak dlatego, że kobieta stwierdzi, że poza tym, że wziąłeś od niej numer, to w ogóle Cię nie zna.

Pojawia się strach przed podejściem do dziewczyny? Pozbądź się go raz na zawsze z DVD Pewność Siebie!

Na sam koniec warto wspomnieć o zasadzie trzech sekund. To zasada mówiąca o tym, że od momentu kiedy mężczyzna widzi atrakcyjną dla niego kobietę, ma trzy sekundy aby do niej podejść. Jest to idealny czas, ponieważ długie zwlekanie może nas zniechęcić do działania. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy skłonni do wymyślania sobie różnych wymówek, które oddalają nas od celu. Również zbyt długie zwlekanie może zwyczajnie spłoszyć kobietę, a tego przecież nie chcemy.

Na ulicy też można?

Kiedy coś pójdzie nie tak, nie zniechęcaj się zbyt prędko. Na początku każdy ponosi mniejsze lub większe porażki. Tylko wytrwałość i dążenie do rozwoju doprowadzą Cię do prawdziwego sukcesu. „Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo”.

Autor: Patrycjusz Opszański     

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin