Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Tylko tak zawładniesz Jej sercemCodziennie rano patrząc w lustro zadajesz sobie pytanie – jak sprawić, by ona myśląc o mnie, nie potrzebowała nic więcej do szczęścia? Właściwie to chyba każdy facet chodzący po tym globie chciałby wiedzieć co powinien robić, by zadowalać swoją kobietę w 100% na wszystkich frontach. Nie tylko w łóżku, ale także w życiu emocjonalnym, towarzyskim, a także w obowiązkach. Co musiałby zrobić, aby ona każdego jednego dnia dziękowała mu, że jest przy niej?

Tylko tak zawładniesz Jej sercem

Odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna, aczkolwiek nie jest to temat całkiem przegrany. Każdy facet ma możliwość uczynienia dowolnej kobiety najszczęśliwszą, jeżeli zrozumie kilka rzeczy, a później wcieli je w życie. Bo jak pewnie wiesz, drogi czytelniku, bardziej od słów doceniamy czyny. To one są wykładnią naszych starań.

 

Spontaniczność i nieprzewidywalność

 

Bez tego, nawet najlepiej zapowiadająca się relacja, rozpadnie się prędzej czy później – przez monotonię. By kobiecie było z Tobą absolutnie wspaniale, ważne jest, abyś potrafił każdego dnia ją zaskoczyć. Jeżeli zacznie myśleć, że zna Cię na wylot, to powinna się mylić, bo właśnie wtedy zrobisz coś, czego po Tobie w życiu by się nie spodziewała. Wyobraź sobie taką historię. Jesteś razem z dziewczyną już jakiś czas. Jest Wam razem dobrze, ale Ty doskonale wiesz, że chcesz maksimum.
 
Tylko tak zawładniesz Jej sercem

W pewnym momencie kończycie romantyczną kolację, idziecie na romantyczny spacer. Zaczynacie rozmawiać o rzeczach naprawdę ważnych, czujecie tę niesamowitą aurę. Jest ciepła lipcowa noc, akurat przechodzicie koło potężnej fontanny, Ty delikatnie ujmujesz swoją partnerkę za dłoń... po czym dynamicznie ciągnąc ją za sobą wskakujesz do wody. Na początku ona może się martwić o sukienkę czy o makijaż, ale bądź pewien, że ten moment zapamięta do końca swoich dni – ten potężny kontrast i solidną niespodziankę oraz Twoją potężną pewność siebie . Nie sposób się nie zgodzić. Po takim wyczynie jeśli zafundujesz jej noc marzeń, możesz być pewien, że jej wszystkie koleżanki zaczną na Ciebie spoglądać z pożądaniem. Teraz już wiesz, dlaczego warto wykorzystywać magię chwili.
 

Bądź wierny!

 

Skoro zdecydowałeś się na związek, bądź konsekwentny. Mężczyzna, który zdradza ma prawo nazywać się tylko i wyłącznie chłopcem. To po pierwsze bardzo nie fair, po drugie świadczy o Tobie kiepsko. Bo skoro nie potrafisz znaleźć sobie dziewczyny, która spełnia Twoje wymagania i zdradzasz, to jesteś tylko imitacją faceta. Za wiernością idzie jeszcze jedno ważne słowo – zaufanie i brak zazdrości. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele par rozpada się przez chorobliwą zazdrość.
 
Tylko tak zawładniesz Jej sercem

Miałem swego czasu bardzo piękną koleżankę. Miała faceta, który był o wszystko zazdrosny. Osądzał ją każdego dnia o niestworzone rzeczy. Monitorował nie tylko jej komputer, ale także telefon i wszelkie inne osobiste rzeczy. Historia skończyła się tak, że spędziłem z nią wiele cudownych chwil. Jak stwierdziła – taki związek nie miał sensu. Skoro w jego oczach i tak była (tu cenzura), to postanowiła z tego skorzystać. Gdyby Ciebie ktoś posądzał wiecznie o kradzież czegoś i dostawałbyś za to karę, to też myślę, że sam postanowiłbyś kraść – bo i tak nic by się nie zmieniło.

Zastanawiasz się co robisz źle w kontaktach z kobietami? Odpowiedź znajdziesz na szkoleniu DVD Przemiany. Pozycja obowiązkowa!
Idealny związek w którym i Ona i Ty jesteście szczęśliwi, to relacja, gdzie wzajemnie w 100% sobie ufacie. W 100%! Jeśli ktoś nadużyje zaufania, to wiesz, że wtedy trzeba się rozejść, nie ma innego wyjścia. Zdziwisz się jednak, jak kobiety potrafią docenić fakt, że im ufacie. To świadczy tylko o tym, że jesteś zaradnym mężczyzną i że jesteś w pełni przekonany co do tego, że jesteś najlepszym możliwym facetem, z którym Twoja wybranka może być.

 

Idealny facet to też człowiek

 

Wielu ludzi, którzy zaczęli odkrywać świat relacji damsko-męskich wpada w pewną pułapkę. Usłyszeli, przeczytali, że w relacjach damsko-męskich to oni mają prowadzić i być dominującą stroną w związku. To wszystko jest OK., jednak spora grupa osób nadinterpretuje to przesłanie. I tak jesteś z kobietą w związku i zamiast być prawdziwym facetem jesteś... prawdziwym chamem. Ona proponuje podzielenie obowiązków, a Ty mówisz – kochanie, ja tu jestem od orgazmów, Ty od mycia garów. Na krótką metę to nawet zabawne, ale trwałej relacji tak nie zbudujesz. Chyba, że zamierzasz zostać dyktatorem, który nie szanuje kobiet.
 
Tylko tak zawładniesz Jej sercem

Chodzi mi o to, abyś nie dawał się wykorzystywać, nie był tak zwanym: „pantoflarzem”, ale mężczyzną, który potrafi przytulić kobietę, gdy ona płacze. Kimś, kto wie kiedy należy jej wysłuchać. Wreszcie kimś, kto zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, a nie będzie patrzył cały czas w swój obraz z narcystycznym uśmiechem. Szczęście budujecie razem, jednak im każde z Was z osobna będzie szczęśliwsze, tym większe szanse na wspólny sukces.

 

Teraz i Ty spraw, by Twoja kobieta czuła się doceniona i by każdego jednego dnia dziękowała Bogu, że ma taki skarb przy sobie.


Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin