Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Chłodnik - to dopiero metoda!We wszystkich relacjach z kobietami przychodzi mniej spokojny okres. Czas, w którym ona nagle zaczyna strzelać fochy, albo zachowywać się w sposób nie do zaakceptowania. Często wynika to z nadmiernej ilości kontaktu i z tego, że przestałeś być dla niej wyzwaniem. Jak zawsze jednak istnieje sprawdzony sposób, który może pomóc właśnie Tobie.

To działa! Nie spodziewałbyś się...

Zastanów się przez chwilę, co konkretnie spowodowało ochłodzenie Waszych relacji? Ona nie spotyka się już z Tobą tak chętnie? Nie jest na każde zawołanie? Nie angażuje się tak jak dawniej? - to są najczęściej spotykane objawy. Kiedyś potrafiła częściej znaleźć czas dla Ciebie, teraz woli zająć się innymi sprawami… Czas nagli, musisz działać.

Większość facetów w tym momencie pomyśli sobie w ten sposób: „no tak, za mało się staram, to i zainteresowanie mną słabnie”. Hmmm… ciekawe założenie. Ja jednak radziłbym zrobić coś zupełnie innego. To o czym Ci opowiem za chwilę stosować możesz nawet wtedy, kiedy układa się Wam całkiem dobrze, wtedy rezultaty będą  nawet bardziej spektakularne.

Chłodnik - to dopiero metoda!
 

Prrrr szalony...

Do rzeczy. Zamiast teraz stać się mega miłym kolesiem, który spełni każdą jej zachciankę, zaprzestań z nią kontaktu. Pisałeś do niej codziennie? Od teraz przerwa. Proponowałeś spotkania? Przestań. Dawałeś prezenty? Skończ z tym!


O związkach wiemy wszystko! Przekonaj się sam/a! Księga Związków, Podrywu i Seksu dla mężczyzn dostępna od ręki!

Zacznij się świetnie bawić, cieszyć życiem bez niej. Dotyczy to głównie tych relacji, w których jeszcze nie jesteście w związku, a gdzie wszystko ku temu zmierza. Pozwól jej za Tobą zatęsknić. Nie tylko kobiety, ale również my, faceci, mamy tak, że bardziej podnieca nas gonienie za króliczkiem niż złapanie go. Kobieta nie może odczuwać, że Cię złapała i posiadła na wieki, bo wtedy cała magia po prostu zniknie.

Chłodnik - to dopiero metoda!

Zimniej czasami znaczy lepiej

Chłodnik, bo o tym mówimy, to po prostu ograniczenie kontaktu, ochłodzenie relacji. Pozwalasz jej wtedy przemyśleć kilka rzeczy, zatęsknić. W zdecydowanej większości przypadków – w jakichś 98% zawsze kobieta pierwsza zacznie ten kontakt wznawiać.

Popatrz na to z drugiej strony. Gdyby ONA, Twoja pani, nagle w tajemniczym momencie zaprzestała się z Tobą kontaktować, tak w ogóle, to co byś zrobił? Gdyby na każde Twoje pytanie o to, czy jest obrażona, odpowiadała proste „nie”, czułbyś się usatysfakcjonowany? Wiedziałbyś, że coś nie gra. Starałbyś się za wszelka cenę wyjaśnić wszystko, by jak najszybciej wrócić do czasów, kiedy wszystko było cudownie.

Dowiedz się co siedzi w głowie kobiety i wykorzystaj to! Perfect Dating przedstawia szkolenia weekendowe.

No widzisz, teraz masz okazję zamienić się rolami. Teraz to Ty jesteś panem i władcą, który posiadł sekretne narzędzie od tysięcy lat stosowane przez płeć piękną. Pozwól jej oszaleć na Twoim punkcie. Gdy będziesz coraz bardziej i bardziej wzmagał w niej zainteresowanie swoją osobą, to w pewnym momencie ona pęknie. Finał będzie wyglądać tak, że w kusej spódniczce wpadnie z niezapowiedzianą wizytą do Ciebie trzymając w ręku butelkę szampana, którego wypijecie dopiero „po wszystkim”.

Chłodnik - to dopiero metoda!

Co więcej. W ten prosty sposób pokażesz jej, że nie jesteś potrzebujący i że bez niej Twoje życie również ma sens. Chłodnik powinien zostać przez Ciebie użyty nie raz i nie dwa. Pamiętaj tylko o tym, by mieć umiar, bo jak przez 3 miesiące nie odpowiesz na żadnego SMSa, na żaden telefon i na dzwonek do drzwi... to robisz to źle.

Autor: Dawid Duda

 

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL    

Komentarze   

+4 # Darek 2012-05-22 16:34
Nie wiem skąd takie stereotypowe przekonanie, że każda kobieta w związku w pewnymmomencie zaczyns strzelać "fochy". Konfliky, zbliżenia, oddalenia są typowe w normalnej relacji międzyludzkiej i nie mają nic wspólnego z płcią, dotyczą każdego z nas. Co więcej, między nami facetami, a kobietami jest zdecydowanie więcej podobieństw niż różnic. Polecam np: książki wybitnego psychologa społecznego Bogdana Wojciszke i inne pozycje oparte na solidnie udokumentowanyc h badaniach. Wtedy oczy się otwierają i człowiek zdaje sobie sprawę, jak bardzo ulegał stereotypom - często w sposób nieświadomy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # DawidD 2012-05-23 08:29
Kobiety i mężczyźni są przede wszystkim ludźmi, dlatego byłoby dziwne, gdybyśmy się diametralnie różnili.

Z chłodnikiem polecam taki mały eksperyment - sprawdź jak działa, a później daj znać ponownie. Jest spora różnica między teorią, a praktyką.

Co do psychologii społecznej - właśnie tam eksperymenty wzbudzają wiele kontrowersji, co stanowi o tym, że nie można brać wszystkiego za tzw. "pewnik"
Sam prof. dr. hab. Andrzej Twardowski mówi o tym.

Ilu ludzi, tyle może być teorii. Sprawdzisz, przekonasz się na własnej skórze, będziesz miał 100% pewność.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Darek 2012-05-23 12:51
Ależ ja to wszystko sprawdzałem, co więcej, sam z wykształcenia jestem psychologiem i od kilku lat prowadzę m.in. terapię różnych par. Dlatego też do wszelkich stron dotyczacych uwodzenia podchodzę z wielką rezerwą, gdyż własnie one są siedliskiem wszelakich stereotypów i nieuprawnionych uogólnień. Życie nauczyło mnie, że sposoby wiązania się przez ludzi w pary są strasznie zróżnicowane i nie ma jednego modelu mężyczny podobającego się wszystkim kobietom. co więcej, mimo mozliwości prześledzenia tylu relacji wciąż mam wrażenie, że tak mało o nich wiem! Dlatego też tak bardzo drażni mnie pewność z jaką na tego typu stronach wypowiada się pewne sądy. Pozdrawiam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # DawidD 2012-05-23 20:08
"nie ma jednego modelu mężyczny podobającego się wszystkim kobietom"

Jako dobry psycholog powinieneś wiedzieć, że nie ma co własnego umysłu ograniczać... Tym bardziej, że pomagasz jeszcze innym ludziom. Po co im też tworzyć nie potrzebne bariery ?

Oczywiście modelu nie ma, ale możesz mieć w sobie osobowość, która przyciągnie wręcz do Ciebie wszystkie kobiety, które naprawdę Ci się podobają. Bo te, którymi nie jesteś zainteresowany, to inna historia, ale po co ją zgłębiać ?

Pewność zbudowana jest na doświadczeniu. A siedlisko stereotypów to bardziej komedie romantyczne i filmy Disneya w których prawdziwy mężczyzna goli nogi i wydaje fortunę na najmodniejsze ciuchy i sportowe auta, bo w założeniu tylko wtedy może mieć przy swoim boku kobiety.

Otwarty umysł to dobra rzecz, a Ty, Darku, z góry podchodzisz stereotypowo do wszystkich zajmujących się podnoszeniem standardów w relacjach damsko-męskich.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # mariusz12 2013-01-23 22:48
Skoro takie jest to wszystko proste to dlaczego spora liczba facetów nie ma swojej kobiety . Niestety takim przykładem jestem ja, choć umie zagadać do kobiety ale w dalszym ciągu brakuje mi tej jedynej którą mógłbym przytulać codziennie i całować w usta. Proszę niech mi ktoś wyjaśni ten problem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ccc 2013-06-02 22:43
Zagadać do kobiety,a poprowadzić z nią rozmowę która zachęci ją do bliższego poznania Ciebie to różne rzeczy. Dla niektórych ludzi to jest proste, bo urodzili się z wrodzonymi zdolnościami interpersonalny mi. Niektórzy po prostu mają łatwość nawiązywania kontaktów, inni są introwertykami i podrywanie sprawia im naturalnie większą trudność. Mam na to świetny dowód - ja i mój brat. Ja jestem z natury introwertykiem, nie paplam jak nie muszę, potrafię się dobrze bawić w swojej ekipie, ale poznawanie nowych ludzi to dla mnie niekoniecznie komfortowa sytuacja, natomiast mój brat to zupełne przeciwieństwo. Zawsze rozgadany, roześmiany, tzw. dusza towarzystwa. Poznawanie nowych ludzi to dla niego pestka. Wychowywaliśmy się razem, mamy wpojone te same wartości, wyglądem też od siebie jakoś wybitnie nie odbiegamy, a jednak mamy zupełnie różne charaktery i zupełnie różne relacje z ludźmi. Opisane tu techniki to coś co jedni robią naturalnie a inni muszą to sobie uświadomić i wyuczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # takijeden 2013-05-28 20:39
działa wspaniale, efekty widoczne już po 1 dniu stosowania :-) miałem wzmożoną serię fochów, wchodziła mi na głowę. Chłodnik ma w sobie bardzo dużo zalet, pokazujesz, że nie dasz sobie wejść na głowę, pokazujesz, że bez niej dasz radę żyć, urozmaicasz związek. Olśniło mnie po przeczytaniu tego artykułu. Teraz dalej tkwił bym w tej pantoflarskiej dziurze...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # zz 2013-07-18 21:04
poznałem fajną dziewczynę a raczej kobietę krótkie rozmowy nawet zdobyłem jej numer wszystko szło ku lepszemu tak jak być powinno ale w ten sam dzień co zdobyłem numer dowiedziałem się od drugiej koleżanki ze baaardzo podobam sie ich wspólnej koleżance (razem we trzy pracują)problem mój polega na tym że on mnie wogóle nie kręci.bardzo mi się podoba ta od któej wziąłem numer ale wydaje mi się że to wszystko czyli rozmowa była kierowana pod tą pannę której się podobam.niema tu jakiegoś artykułu który by przybliżył problem ?jakie mam szanse przy podrywaniu tej właściwej kobiety skoro jej dobra koleżanka się we mnie podkochuje ?:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Marcin mmmm 2013-08-08 06:47
A gdy na początku kobiet ustala ramę przyjaciela i co dzień wychodziliśmy to chłodnik zadziała? raczej nie wydaj mi się zwłaszcza,że domyśla się,że mogę chcice coś od niej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Kobieta 2015-01-30 23:58
To działa - to prawda, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Ale uwaga,,, jeśli kobieta odczuwa zbyt dużą niepewność... zerwie znajomość i tyle... Jestem kobietą i wiem, co piszę. Jestem bliska takiej właśnie decyzji. Chcę być kochana i adorowana (oczywiście na tyle, żeby mnie nie zemdliło) i chcę to czuć... Nie chcę być manipulowana... Przeczytałam ten tekst i olśniło mnie, że on też przeczytał tego typu porady i właśnie zaczął je stosować... W tej chwili mnie to bawi i nawet jestem tego pewna, że tak właśnie jest, ale wiem też, że za dzień, dwa już nie będę tego taka pewna i... w takiej sytuacji, jeśli w ciągu dwóch, trzech dni się nie odezwie - mam już gotowy mail z pożegnaniem... Bo taka sytuacja mnie męczy... Mam być zaświergolona i bujać w obłokach a nie martwić się... Panowie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # olla 2015-02-05 01:07
Ja mam podobnie, bylo fajnie, nagle sie ochlodzilo. Brak jakiejkolwiek adoracji, komplementow, czuje sie jak jego malo lubiana znajoma a nie partnerka. Powiedzialam wprost ze o milosc nie bede zebrac bo nikt na to nie zasluguje i albo sie otrzasnie albo niech spada na drzewo. Po co mamy sie oboje meczyc :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # ann 2016-02-29 16:06
Każdy jest inny, na mnie takie coś by nie podziałało, wręcz przeciwnie. Każdy niech się zachowuje tak jak tego chce, a nie jakieś gierki, manipulacje, w końcu w związku trzeba być szczerym i przede wszystkim sobą. Takie działania męczą jedną jak i drugą stronę. Ja po kilku takich akcjach podziękowałabym za taki związek :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin