Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zabij rutynę!Zaczęło się to niedawno. Byłeś na szkoleniu, być może przeczytałeś książkę, artykuły i postanowiłeś zmienić swoje życie. Coraz częstsze sukcesy z kobietami zaczęły być Twoim motorem do wybrania kobiety, z którą się zwiążesz. Spotykałeś się z kilkoma, ale jedna przykuła Twoją uwagę najmocniej. Już po pierwszych 5 minutach wiedziałeś, że będziecie razem.

Zabij rutynę!

Sposób w jaki mówi, to jak się uśmiecha, oraz to jak się na Ciebie patrzy przesądziło o podjęciu tej decyzji. Weszliście w związek. Jako nowy człowiek, potrafiłeś zapewnić swojej kobiecie multum doznań na najwyższym poziomie. Seks z najwyższej półki, umiejętne dotarcie do najgłębszych części jej samej, jak i wzajemne zrozumienie – to warunkowało Wasz wspólny sukces.

Jak radzisz sobie z kobietami? Jeśli potrzebujesz rad najlepszych w Polsce trenerów, zapisz się na szkolenie weekendowe!

Z dnia na dzień jednak zaprzestawałeś kontaktów z koleżankami. Inne kobiety przestały się dla Ciebie liczyć. Kontakt z nimi ograniczałeś do minimum, bo najważniejsza była i jest Twoja pani. W końcu zapomniałeś o tym wszystkim, co było aktywatorem Twojego sukcesu i zacząłeś się robić taki jak dawniej, jak sprzed zmiany.

To swoistego rodzaju efekt jo-jo. Zbyt mało uwagi poświęciłeś na początku swej zmiany na Twój sposób myślenia i teraz w poważnym związku zaczęło Ci się to odbijać. Twoja kobieta ze szczęśliwej zmieniła się w marudną, w łóżku wieje nudą, a ona coraz częściej zaczyna wspominać o naprawdę seksownym kolesiu, który zaczepił ją w klubie.

Zabij rutynę!

Z nią nie wygrasz

Rutyna niszczy wszystko, dosłownie wszystko. Podobnie z pracą. Jak wymarzonego zajęcia byś dla siebie nie znalazł, jeśli okaże się, że robisz dzień w dzień to samo, jesteś do tego przymuszany i nie zmieniasz w pracy nic, to nawet testowanie najnowszych, najbardziej sportowych aut czy ekskluzywnych alkoholi by Ci się znudziło. Wierz mi na słowo lub jak masz możliwości, sprawdź sam.

Bo widzisz, podobnie jest w związkach. Jeśli nie byłeś gotowy na związek, jeśli Twoje umiejętności nie były jeszcze na wystarczającym poziomie, zrobiłeś to po prostu za szybko. Nie byłeś gotowy na to, co się wkrótce stanie.
 
Jesteś gotowy na wyjście na plażę? Jeśli nie to idealnym rozwiązaniem okaże się kurs DVD Jak osiągnąć płaski brzuch!

Teraz zaczęły Cię spotykać sytuacje i kobiece testy, o których nie słyszałeś wcześniej. Nikt też nie przygotował dla Ciebie gotowca, bo każda jest inna. Tutaj potrzeba mężczyzny, z twardą głową i z potężną pewnością siebie, który będzie umiał wybrnąć z każdej sytuacji. Tylko i wyłącznie wtedy, gdy masz wybór i gdy nie idealizujesz swojej wybranki macie szanse na sukces.

Zabij rutynę!

Bądź twardy

Wiem też, że nie łatwo przetłumaczyć cokolwiek zakochanemu człowiekowi. Jeśli jednak Tobie przytrafił się taki problem, Twoja kobieta jest dla Ciebie wszystkim i za wszelką cenę chcesz, byście pozostali razem, mam dla Was kilka wskazówek.

Co najważniejsze, może o tym nie wiesz, ale ludzie tak naprawdę zakochują się nie w sobie, ale w swoich obrazach. Nasz umysł poznając kogoś tworzy sobie projekcję tej osoby. Im bardziej ta osoba nam się spodobała, tym silniejsza projekcja i bardziej wybiegająca w przyszłość. Dlatego na początku nie zauważasz jej wad, które potrafią być irytujące, a ona nie robi sobie problemów z tego, że z butelką jesteście na Ty. To w takim skrócie.

Czujesz strach przed podejściem do nieznajomej kobiety? Oto rozwiązanie: szkolenie DVD Głęboka Pewność Siebie!

Wiedząc o tym, że to tak naprawdę tylko w Waszych głowach tkwi problem, wyjdź wyzwaniu naprzeciw i spraw, by żyło Wam się znów cudownie. Co zrobić? Przypomnij sobie, jak wyglądały Wasze relacje na samym początku znajomości. Przecież to właśnie wtedy zakochaliście się w sobie. Robiliście różne głupie rzeczy? Zacznij to robić znowu. Każdy z Was miał czas, żeby się spotkać ze swoimi znajomymi? Wprowadźcie ten zwyczaj. Wasze spotkania były romantyczne, pomysłowe, odkrywcze? Wysil swoją kreatywność i zrób coś, czego jeszcze razem z Tobą nie przeżyła.

Zabij rutynę!

Wiesz również co jest bardzo ważne? Abyś zaczął znowu rozmawiać i poznawać kobiety. To naprawdę może przeważyć na szali zwycięstwa. Popatrz – kiedyś, jak ją poznałeś, rozmawiałeś z kilkoma nowo poznanymi dziewczynami dziennie. Tygodniowo miałeś kilka randek i przez to, byłeś takim fajnym, wyluzowanym facetem. Zrób sobie, a przede wszystkim jej prezent i udowodnij przed samym sobą, że nadal pamiętasz jak to się robiło. Nie musisz i nawet nie powinieneś się tym przed nią afiszować. Chodzi o to, abyś sam wiedział, tak w głębi serca, że każda kobieta chcę Cię poznać, a że Twoja Pani ma wielkie szczęście, że może być z Tobą.

Na zakończenie dodam tyle: siedząc przed komputerem nie zmienisz nic.

Autor: Dawid Duda

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin