Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

Czego pragną kobietyNo właśnie… To odwieczne pytanie, nad którym głowi się niemalże każdy mężczyzna nie ma wcale aż tak trudnej odpowiedzi! Niekiedy na pozór zawiłe zadanie matematyczne okazuje się być dziecinnie proste do rozwiązania. Tak też jest w przypadku płci przeciwnej!

CZEGO PRAGNĄ KOBIETY ?

W filmie „Czego pragną kobiety” Mel Gibson musiał posiąść umiejętność czytania myśli by wreszcie zrozumieć i dostrzec prawdziwe potrzeby kobiety. Wy, Drodzy Panowie, z pewnością nie potrzebujecie żadnego elektrowstrząsu by stać się odpowiednimi partnerami dla swych kobiet. Przyjęło się, że płeć piękna jest wybitnie złożona, zagmatwana i właściwie niemożliwa do rozszyfrowania poprzez swą zmienność postaw i zachcianek. Tymczasem ja zawsze powtarzam : „Nim ocenisz spójrz na siebie”. Poniżej przedstawiam Wam kilka najczęstszych, niejednokrotnie nieświadomych, błędów w męskim wykonaniu. Piszę to ja – kobieta.

 

Czego pragną kobiety

 

NABIERAMY DYSTANSU

Kiedy poznajemy „miłość naszego życia” jesteśmy w stanie zrobić dla niej wszystko – to zrozumiałe. Obdarowujemy ją prezentami, robimy niespodzianki, zabieramy na romantyczne randki, długo i namiętnie piszemy i dzwonimy, bo przecież „tak bardzo już tęsknimy”. Przyzwyczajamy naszą kobietę do tego, że wciąż jesteśmy blisko – zakochani, szczęśliwi, wciąż nienasyceni jej obecnością. A później, gdy jesteśmy w stu procentach pewni wzajemności tych uczuć odpuszczamy. Dystansujemy się do związku, o który tak walczyliśmy. Zrozumiałym jest fakt, że miłość zmienia się na każdym etapie znajomości. Jednocześnie nie możemy jednak wyłączać naszej drugiej połówki z obszaru zainteresowań tylko dlatego, że „już ją mamy”.

NIE POTRAFIMY ROZMAWIAĆ

To chyba największy paradoks związków. Bo przecież (potencjalnie) im dłużej się znamy, tym lepiej powinniśmy się dogadywać. Tymczasem często bywa na odwrót. Zdarza się, że w trakcie kłótni wychodzimy z domu, trzaskając drzwiami. Zdarza się również, że gdy w związku następuje przejściowy kryzys przypominają nam się nasze koleżanki, przyjaciółki, byłe dziewczyny i chcąc nie chcąc piszemy te „niewinne, zupełnie normalne” wiadomości, by się dowartościować, zapomnieć, odstresować. Drodzy Panowie należy częściej patrzeć na konsekwencje swoich czynów. To my kobiety jesteśmy istotami bardziej emocjonalnymi, działającymi pod wpływem impulsu. I samą już naturą można wytłumaczyć nasze wybryki, których rzecz jasna nie należy traktować z przymrużeniem oka. Natomiast jeśli w pełni świadomie, logicznie podejmujecie decyzję o pisaniu do innej za każdym razem gdy jest Wam źle, to może warto się zastanowić, czy Wasze kobiety są tymi właściwymi?

 

Czego pragną kobiety

 

ZAMIENIAMY CZYN W SŁOWO

Mężczyźnie zdecydowanie trudniej aniżeli kobiecie powiedzieć „Kocham Cię” – przynajmniej na początku związku. Dlatego też zamieniamy się w człowieka czynu, który nie szczędzi czułości, gestów godnych prawdziwego gentlemana, zaskakujących niespodzianek. Później niestety bywa już różnie…  Zdarza się, że kiedy usłyszymy od naszej wybranki te dwa piękne słowa zaczynamy obrastać w piórka. Jesteśmy z siebie dumni, zdecydowanie bardziej pewni siebie niż dotychczas. W końcu przecież wygraliśmy walkę o serce lubej. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wówczas nasze piękne czyny ustępują miejsca słowom, pustym obietnicom. Zamiast więc rzucać szorstkie, jak gdyby z poczucia obowiązku „Kocham Cię”, oderwij się od tego co właśnie robisz, przytul ją i pocałuj, posprzątaj od czasu do czasu walające się wszędzie skarpetki, zrób jej obiad i zaproponuj wspólne obejrzenie filmu.

Nie możesz zrozumieć czasami zachowania kobiety? Pomoc znajdziesz w bestsellerze Księga Związków, Podrywu i Seksu!

ZAPOMINAMY O NAJWAŻNIEJSZYM

Drodzy Panowie, my rozumiemy, że jesteście zapracowani, macie dużo obowiązków na głowie i naprawdę nie oczekujemy, że będziecie przy nas siedzieć 24h na dobę. Nie chcemy być Waszymi pępkami świata i oczkami w głowie – my również mamy swoich znajomych, swoje obowiązki i generalnie własne życie. Jednak są takie, przynajmniej trzy okazje w roku (więc nie jakaś tam zawrotna suma), o których naprawdę powinniście pamiętać! Są to urodziny Waszej kobiety, Dzień Kobiet oraz Wasza rocznica. Pomijam już miliony sytuacji, w których my kobiety prosimy Was o coś bez żadnego odzewu. Wieczne „oj zapomniałem”, „oj nie miałem do tego głowy”, „oj kochanie innym razem” działa na niekorzyść jedynie Wam Drodzy Panowie. Bo przecież który z Was lubi, gdy kobieta drze się wniebogłosy wyładowując kolejne frustracje?

 

Czego pragną kobiety

 

PRZESTAJEMY SZANOWAĆ JEJ OPINIĘ

W toku związku często zapominamy o tym, dlaczego zainteresowała nas właśnie ta kobieta. Dlaczego właśnie w niej się zakochaliśmy. Zapominamy, że prócz ładnej buzi i zgrabnych nóg wykazała się inteligencją, mądrością i równowagą psychiczną. Wszystko lepiej wiedzą znajomi, przyjaciele, rodzice albo my sami. Tymczasem związek jest partnerstwem, w którymi powinniśmy konsultować nasze decyzje, działania. Nie ma tu miejsca na zatajanie czegokolwiek, tłumaczenie się stwierdzeniami „miałem Ci właśnie powiedzieć”, „a to nie mówiłem Ci o tym jeszcze?”. Takie postępowanie obniża poziom zaufania i sprawia, że między stronami pojawia się rozdźwięk. Bycie razem nie polega przecież na tym, byśmy stawali się sobie coraz bardziej obcy.


Nie możesz zrozumieć czasami zachowania kobiety? Pomoc znajdziesz w bestsellerze Księga Związków, Podrywu i Seksu!

Kobieta chce być przede wszystkim kochana, szanowana i traktowana jak równoprawny partner w relacji. Dla większości mężczyzn to zbyt wiele i dlatego też wszystkie humory, złe dni i fochy płci pięknej zrzucają na ich pokręconą naturę. Nasza natura, choć niejednokrotnie przeczy jakiejkolwiek logice, jest jednak możliwa do zaakceptowania, zrozumienia. Wystarczy tylko chcieć. Zamiast dokładać problemów - pomóc. Być wsparciem, a nie przeszkodą. Być facetem, a nie dużym dzieckiem.


Autor: Marta Binkowska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin