Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Wasza wysokoscWchodzisz do klubu, kupujesz piwo, uśmiechasz się do barmanki, powiesz jej nawet coś śmiesznego, po chwili płacisz, zabierasz kufel i pod ścianą do końca imprezy stoisz z chłopakami i nabijasz się z kolesi, którzy chcą nieudolnie poderwać dziewczynę. Jak żaden nie rozmawia z dziewczynami to opowiadacie sobie o najnowszych odkryciach producentów telewizorów LED oraz procesorów z technologią Sandy Bridge.

 

Wasza wysokość ...

 

Wasza wysokosc

 

    Wyobraź sobie teraz, że jesteś właścicielem klubu do którego przyszedłeś na tę imprezę. Więcej, jesteś królem krainy w której ów dyskoteka się mieści. Jak myślisz – jak wiele dziewcząt marzy o swoim księciu, królu ? Myślę, że odpowiadać sobie nie musimy, jednak zadam Ci pytanie jak sądzisz – w jaki sposób byś się zachowywał, gdybyś był Panem miejsca w którym się znajdujesz.

 

    Czy może na początku przybił byś piątkę szatniarzowi, później bramka by Ci się ukłoniła, barmanki wysyłają zalotne spojrzenia, a Ty bierzesz swojego drinka, którego trzymasz dokładnie przy biodrze, przechadzasz się po klubie i czekasz, aż tylko znajdziesz tę najpiękniejszą kobietę z którą spędzisz ten wieczór ? Po chwili wchodzisz na parkiet, wyciągasz swoją bogato zdobioną, benzynową zapalniczkę, delikatnie unosisz brodę, wyjmujesz cygaro, słychać klik, widać ogień i powoli się zaciągasz... pozwalasz wszystkim poczuć aromat Kuby. Widzisz już teraz, że masz ich wszystkich spojrzenia na sobie – wiesz, że tego dnia możesz znaleźć wielu kandydatów na najlepszych kumpli, wiele kandydatek na żonę, ale nie po to przyszedłeś. Chcesz się dobrze bawić z dokładnie najpiękniejszą kobietą jaka jest w tym całym klubie, w całej tej krainie. I robisz to. Przychodzisz do niej i już na starcie widzisz, jak bardzo ona jest szczęśliwa z tego. Wtedy przypominasz sobie moment, jak jeszcze nie dawno stałeś podpierając ścianę i broniąc kufla.
 

 

Osiągnąłeś to, osiągnąłeś swój sukces.

 

Wasza wysokosc

 

    Którą drogę wybierasz ? To pytanie retoryczne i z tym mam nadzieję, że wszyscy się zgodzimy.  Od zawsze chciałeś być królem, ale nie wiedziałeś za bardzo jak to zrobić. Mam nadzieję, że ten drobny opis Ci to ułatwi. Najważniejszym jest fakt, abyś wystarczająco mocno zintegrował się z danym miejscem. Chodzi o to, byś sam czuł tam się świetnie, bo przecież każdy król kocha swe królestwo. Zaraz przy wejściu do kluby wyobraź sobie, że ten klub jest od teraz Twój. Cała obsługa jest zatrudniona przez Ciebie, to Ty im płacisz za to, aby wszyscy mogli się u Ciebie dobrze bawić.

 

Gdy wystarczająco mocno  wczujesz się w te role, nagle zauważysz, że z jakichś tajemniczych powodów, idziesz jakby bardziej pewnym krokiem, Twoje barki przesuwają się do tyłu, pierś zostaje wypięta. Każdy Twój krok podkreśla Twoją moc i dominację. Tak, oto właśnie drogie panie przeszedł obok Was prawdziwy mężczyzna ! Po schodach idzie samym środkiem, nigdy się nie nachyla, to każdy się stara, by jego usłyszeć. Jego wyraz twarzy mówi: znam swoją wartość i to ja jestem Panem wieczoru. Ja wybieram.
                                                  
Wasza wysokosc
 
 
A co Ty, drogi czytelniku wybierasz ? Wspieranie konstrukcji architektonicznej w klubie (czyli, żeby ściana się nie zawaliła) ? Czy może jednak jest gdzieś w Tobie ta siła, ten głos, który woła, że chce zmian ? Jeśli tak to od teraz zawsze gdzie się znajdziesz pamiętaj, że to Ty jesteś królem... a Twój umysł zrobi resztę, Wasza wysokość.
 
Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin