Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Kobieta nie szkłoLubisz uważać się za prawdziwego dżentelmena? Twoje zachowanie wobec kobiet jest zawsze nienaganne? Jesteś zawsze pełen szacunku wobec płci pięknej? Nie śmiałbyś obrazić tych pięknych i kruchych istot? To wszystko super, tylko znając życie nadal jesteś samotny…

Kobieta nie szkło

Bycie dżentelmenem wobec kobiet i darzenie ich szacunkiem jest jak najbardziej wskazane, jednak trzeba wyznaczyć sobie granice takiego zachowania. Kobiety, oczywiście są delikatniejsze od mężczyzn, stąd ich taktowanie powinno być równie delikatne. Jednak wielu mężczyzn poszukujących swojej drugiej połowy, wpada w „pułapkę dżentelmeńską”. Jak jej uniknąć? Trzeba pamiętać, że kobiety też poszukują odrobiny hardcoru!

Proszę, przepraszam i dziękuję

Choć napisane powyżej słowa są podstawą prawidłowej komunikacji międzyludzkiej, jeśli będziesz ich używał non-stop, nie poderwiesz żadnej dziewczyny. Kobiety lubią eleganckich i grzecznych mężczyzn, ale nie lubią układnych maminsynków, którzy potrafią przepraszać za wszystko co złe na świecie. Gdy Twoim co drugim słowem jest przepraszam i dziękuję, kobieta może odnieść wrażenie, że jesteś kimś, kto nigdy nie potrafi postawić na swoim. A to nie jest pociągające.
 

Rozrabiaka

Kolejnym błędem często popełnianym przez facetów jest bierność wobec zagrożenia. Wyobraźmy sobie sytuację: stoisz ze swoją dziewczyną w długiej kolejce, a jakiś perfidny typ wpycha się przed Was. Co robisz? Stoisz spokojnie, bo przecież jeden człowiek więcej nie robi dużej różnicy, czy może od razu sprzedajesz mu piętę z półobrotu? Podpowiem, że żadna z tych dróg nie jest dobra. Przede wszystkim nie możesz nie zareagować! Kobieta uzna Cię za słabiaka, który nie umie, a nawet nie chce walczyć o swoje. Taki brak męskości, może się objawić totalnym brakiem pożądania – a tego nikt nie chce. Druga droga też nie jest odpowiednia, gdyż możesz zostać uznany za szukającego rozróby buca, który największą przyjemność czerpie z możliwość dania komuś w mordę.

Kobieta nie szkło

Co więc powinieneś zrobić? Powinieneś po prostu zwrócić mu uwagę. Ruszyć do działania i powiedzieć gościowi, że nie życzysz sobie takiego zachowania w obecności swojej kobiety. Powinieneś mówić uprzejmie żeby nie sprowokować niepotrzebnego rozlewu krwi, ale stanowczo żeby Twoje słowa odniosły pożądany efekt. Bądź dla kobiety bohaterem, który nie polega tylko na sile mięśni, ale także na inteligencji.

Kobieta nie szkło

Pięknie wyglądasz kochanie… czasami

Krótka piłka – nie możesz wiecznie komplementować. Czasami trzeba dać dziewczynie małego przytyczka w nos. Pokazać pazurki. Przyzwyczajając dziewczynę do ciągłych komplementów i podlizywania się, tracisz wizerunek twardego mężczyzny. A jest to wizerunek, którego stracić nie możesz! Dlatego właśnie tak ważne w kontaktach z kobietami są negi. Jak ich skutecznie używać dowiesz się z Księgi Związków, Podrywu i Seksu!   

 
Autor: P. R.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin