Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

5 cech, które kobiety kochają w mężczyznachWiększość kobiet dokonuje oceny nowo poznanego faceta w przeciągu kilku minut. Albo pasuje i można poznać się bliżej albo jest do bani i do widzenia. Właśnie dlatego te kilka minut ma kluczowe znaczenie w uwodzeniu. Jak zapewnić sobie gwarancję sukcesu?

5 cech, które kobiety kochają w mężczyznach

Oto zestawienie 5 cech, które każdy facet posiada, jednak w podrywaniu musi je szczególnie wyeksponować. Dla stałych czytelników naszej strony może nie będzie to odkryciem Ameryki, jednak jest to tak ważna kwestia, iż należy ją wałkować bez przerwy!

1.    Pewność siebie

Stara dobra pewność siebie! Bez tego nic nie wskórasz. Jeśli nie boisz się interakcji z innymi ludźmi, a nawet czerpiesz z nich widoczną przyjemność – Twój status społeczny, a tym samym Twój wizerunek w oczach kobiet, podnosi się. Zresztą głęboka pewność siebie jest ważna nie tylko w uwodzeniu, ale także w życiu codziennym. Każdy rodzi się z pewnością siebie, jednak nie wszyscy potrafią ją wydobyć na wierzch. Jednak dla nich powstają różnego typu poradniki, w tym DVD Głęboka Pewność Siebie Perfect Dating.

5 cech, które kobiety kochają w mężczyznach

 

2.    Dominacja

Często jest naturalnym wynikiem pewności siebie, można ją także powiązać ze zdecydowaniem. Chodzi tu o postawę, w której facet wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Nie ma czasu na zastanawianie się, wahanie i gdybanie, jest czas na działanie. Dominujący mężczyzna odnosi sukcesy nie tylko z kobietami, ale także w biznesie, w życiu. Uwaga! Nie mylić z arogancją i wywyższaniem się!

Wszystko to i jeszcze więcej na rewolucyjnym szkoleniu weekendowym Perfect Dating. Sam zobacz o co tyle hałasu!

3.    Czystość

To trzeba powtarzać w nieskończoność. Kobiety, ba wszyscy ludzie, lubią zadawać się z osobami, które dbają o siebie. Jeśli więc planujesz poznać ciekawą dziewczyną, zadbaj o swój wizerunek. Bądź czysty i pachnący, zwróć uwagę na swoje ubranie. Nie chodzi o to żeby odpicować się jak stróż w Boże Ciało, ale zadbać żeby ciuchy były czyste, świeże i schludne.

5 cech, które kobiety kochają w mężczyznach

4.    Relaks

Bądź wyluzowany! Staraj się żeby Twoja postawa pokazywała, że jesteś na luzie, bez niepotrzebnej spiny. To pokaże przebywającym z Tobą ludziom, że nie tylko dobrze czujesz się w ich towarzystwie, ale przede wszystkim dobrze Ci we własnej skórze.   

5.    Poczucie humoru

Stań się duszą towarzystwa poprzez poczucie humoru. Bądź zabawny, czarujący i błyskotliwy. Gdy dzięki Tobie ludzie się uśmiechną, od razu zyskasz w ich oczach. Randka, która sprawi że dziewczynę będą bolały policzki od uśmiechania się, na pewno zostanie pozytywnie zapamiętana. Pamiętaj jednak, żeby nie stać się błaznem. Niech ludzie się śmieją z Twoich żartów, a nie z Ciebie. Polecam rozwinięcie tego tematu w jedynym na rynku szkoleniu DVD Poczucie Humoru!

5 cech, które kobiety kochają w mężczyznach

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin