Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Seksualnosc w zwiazkuNiektórzy lubią twierdzić, że łączą się w pary wyłącznie dla radosnego poczucia wzajemnej miłości i dzielenie ze sobą jak największej ilości wspólnych chwil, które dostarczają im poczucia bliskości, ale nie oszukujmy się – mamy swoje potrzeby natury czysto biologicznej i seks jest zdecydowanie jedną z nich.

 

Seksualność w związku

 

Seksualnosc w zwiazku

 

Istnieją oczywiście pary, które z rozpoczęciem współżycia seksualnego czekają aż do momentu małżeństwa ze względów religijnych czy jakichkolwiek innych i o ile szanuję ich decyzję (bo w końcu każdy ma prawo do dokonywania takich decyzji jakie mu się podoba), to uważam, że jest to największa krzywda jaką ludzie mogą sobie wzajemnie uczynić.
 
Postępując w ten sposób, tak naprawdę „kupujemy kota w worku”, ponieważ aż do momentu połączenie się węzłem małżeńskim nie wiemy czy tak naprawdę osoba z którą mamy zamiar spędzić resztę swojego życia odpowiada nam pod względem seksualnym.  
 
Niedopasowanie pod tym kątek lub niezadowolenie ze współżycia jest jednym z głównych powodów rozpadów związków oraz rozwodów, a tak naprawdę niewiele potrzeba aby było udane, jedynie trochę dobrych chęci.
 

1.    Rozmowa

 

O seksie trzeba rozmawiać ze swoją partnerką. I to często. Oczywiście nie w trakcie samego stosunku co chwilę dopytując się czy jest jej dobrze albo czy dobrze to robisz. Jest bardzo wiele innych okazji. Seks nie może być w waszym związku tematem tabu.
 
Rozmawiajcie o swoich preferencjach, fantazjach erotycznych, a także przede wszystkim o granicach, których nie jesteście w stanie przekroczyć. Jeśli jesteś miłośnikiem seksu analnego, to chyba dobrze się dowiedzieć, że Twoja partnerka tego nie toleruje zanim minie kilka miesięcy waszego związku podczas których Ty nie będziesz miał odwagi spróbować, a ona niczego nie świadoma będzie coraz bardziej się w Tobie zakochiwać.
 
Warto też powiedzieć jeśli coś Ci nie pasuje w zachowaniu „łóżkowym” Twojej partnerki. Udany seks to fundament każdego udanego związku i ważne żebyście oboje czerpali z niego jak najwięcej radości.
 
 

2.    Gra wstępna

 

Seksualnosc w zwiazku

 

Rzecz o której zdecydowanie nie możesz zapomnieć. Oczywiście czasami możesz mieć ochotę na szybki numerek i jest to całkowicie zrozumiałe, ale jeśli chcesz aby Twoja partnerka również czerpała przyjemność z waszego współżycia to nie możesz oczekiwać od niej tylko takiego rodzaju seksu.
 
Dobry kochanek to taki, który rozumie potrzeby kobiety i potrafi je zaspokoić, a mniemam, że Ty również lubisz się za takiego uważać. Dowiedz się jakie pieszczoty lubi Twoja partnerka i staraj się jej dawać ich jak najwięcej, a uwierz mi, że będzie Ci się chciała odwdzięczyć. W sposób, którego nigdy nie zapomnisz.
 
 

3.    Różnica w podejściu do seksu

 

Seksualnosc w zwiazku

 

Musisz zrozumieć, że kobiety podchodzą do seksu w zupełnie inny sposób niż Ty. O ile dla Ciebie seks jest głównie momentem cielesnej rozkoszy, który pozwala Ci na pełen relaks i przeżywanie dużej dozy przyjemności, podczas gdy dla Twojej partnerki jest to przeżycie o charakterze głównie emocjonalnym, które daje jej poczucie bliskości pomiędzy wami.
 
Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia – kobiecie podniecenie się zajmuje o wiele dłużej niż Tobie, ale też po stosunku również o wiele wolniej opada. Ty jesteś gotowy w pięć sekund i również w 5 sekund po wytrysku możesz już spać, podczas gdy Twoje partnerka dalej jest podniecona. Stąd bierze się to, że kobiety bardzo często lubią porozmawiać jeszcze po stosunku. Musisz zrozumieć tą różnicę i schować w tym przypadku swój egoizm do kieszeni.
 
To tylko wierzchołek góry lodowej, ale jeśli chcesz wiedzieć więcej to z pewnością znajdziesz na tej stronie i w naszej ofercie produktów/szkoleń to czego szukasz, a tymczasem bierz się do działania!

 

 

Nie wiesz jak rozmawiać ze swoją partnerką na te tematy? Zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn i rozwiąż swój problem!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin