Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Oznaki zainteresowaniaZastanawiałeś się kiedyś czy nowopoznana dziewczyna z którą właśnie rozmawiasz jest Tobą tak naprawdę zainteresowana czy tak naprawdę utrzymuje konwersację wyłącznie z powodów czysto grzecznościowych? Kiedy możesz być pewny, że zmierzasz w dobrym kierunku i to co robisz da Ci szansę poznać ją bliżej a może nawet stworzyć z nią związek jeśli tego naprawdę pragniesz? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule, więc zapraszam do lektury!
 

Oznaki zainteresowania. Jak poznać, że się jej podobam?

 

Oznaki zainteresowania

 

Problemem większości mężczyzn jest to, że mają zbyt analityczne umysły i kiedy tylko wchodzą w interakcję z jakąś kobietą, to każde wypowiedziane przez nie zdanie czy też każde jej najmniejsze zachowanie rozbijają na jak czynniki pierwsze. Następnie każdy z tych czynników dogłębnie analizują i zastanawiają się co on tak naprawdę oznacza.
 
Jeszcze ciekawiej jest przy otrzymywaniu sms-ów od dziewczyny. Każde zdanie może znaczyć milion rzeczy, a brak odpowiedniej emotikonki na końcu jej wypowiedzi może być przyczyną nieprzespanej nocy, a nawet lekkiego załamania nerwowego. Oczywiście jeśli tylko czytałeś nasze poprzednie artykuły, to z pewnością wiesz, że taka forma komunikacji na początku znajomości jest więcej niż niewskazana.
 

Poradniki

 

Oznaki zainteresowania
 

 

Krążąc po sieci można znaleźć masę przedziwnych poradników, które próbują opisywać co dane zachowanie kobiety oznacza i jak można to wykorzystać na swoją korzyść. Kiedyś zacząłem je z czystej ciekawości przeglądać i okazało się, że bardzo często tłumaczenia i rady w nich zawarte są bardzo odmienne w każdym  z nich, a bardzo często nawet się wykluczają.
 
Gdyby ktoś tak naprawdę chciał z tak zdobytej wiedzy wyciągnąć coś konstruktywnego, to mógłbyś się pogubić od nadmiaru wzajemnie wykluczających się informacji i całkowicie zrezygnować z rozmawiania z kobietami twierdząc przy tym, że jest to w takim razie zbyt trudne zadanie dla niego.
 
Wiesz co? Wcale bym się nie zdziwił gdyby taka właśnie była Twoja reakcja po lekturze tych „dzieł”. Musisz zrozumieć, że relacje pomiędzy ludźmi to nie matematyka i nie zawsze 2+2 = 4. To, że dziewczyna bawi się włosami wcale nie jest wyraźną oznaką tego, że chce Cię pocałować i o niczym innym w tym momencie nie myśli, tylko nie wie jak Ci to powiedzieć.
 
 

No to jak?

 

Oznaki zainteresowania

 

Tak naprawdę musisz zrozumieć jedną rzecz – jeśli kobieta z Tobą rozmawia, to tak naprawdę jest Tobą ZAINTERESOWANA. Nie ma się co zastanawiać nad każdym jej zachowaniem i słowem, które wypowie, bo wtedy zamiast na rozmowie, a tym samym rozwijaniu więzi pomiędzy wami, całą energię poświęcasz na to, żeby rozgryźć w którym momencie waszej interakcji się w tym momencie znajdujesz.
 
Zastanów się przez chwilę do czego takie podejście Cię zaprowadzi? Jak będzie wyglądał Twój język ciała oraz mimika Twojej twarzy? Będziesz oczywiście wyglądał na niepewnego i nieśmiałego mężczyznę, który tak naprawdę nie wie co się dzieje i nie wie jak się zachować.
 
Pamiętaj – kobiety lubią mężczyzn, którzy są w stanie poprowadzić je w życiu, a skoro nie potrafisz nawet poprowadzić rozmowy, to jak chcesz być takim mężczyzną.
 
Skup się na tym, żeby umieć rozmawiać z kobietami na luzie, rozwijać fizyczność pomiędzy wami, a przede wszystkim nauczyć się czerpać przyjemność z tego wszystkiego.
W jaki sposób? Nie siedź przed komputerem w tak ładną pogodę zastanawiając się co powiedzieć i jak się zachować tylko wyjdź na miasto i zacznij poznawać kobiety, kto wie, może właśnie w tym momencie Twoja przyszła żona jest w galerii handlowej i przymierza buty w jednym ze sklepów… Chyba nie chciałbyś przepuścić takiej okazji, prawda?
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin