Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

praktyka czyni mistrzaPo wielu miesiącach starań wreszcie nadszedł ten czas – wszedłeś w związek. Tak bardzo brakowało Ci tego wcześniej, że teraz nic poza Twoją Panią dla Ciebie się nie liczy. Jest miła, czarująca, zainteresowana w pełni Twoim nowym JA. Teraz już wiesz, że opłacało się zmienić swoje podejście do kobiet. Przeczytane książki i wiersze różnorakich artykułów dały rezultaty. Wreszcie czujesz, że żyjesz.

 

Praktyka czyni mistrza

 

praktyka czyni mistrza 

 

 

Jesteś tak zafascynowany tym, co zaczyna się dziać, że po prostu nie wyobrażasz sobie życia bez Twojej partnerki u boku. Mija jakiś czas i jesteś już przekonany, że to jest to. Nic innego i nikt inny się dla Ciebie nie liczy. Ona całym światem. Jednak w pewnym momencie, z jakichś tajemniczych powodów zaczynasz zauważać, że Wasz mały idealny świat zaczyna popadać w destrukcję z siłą spadającego meteorytu.
 
 
Zastanawiasz się jak to w ogóle możliwe. Przecież było Wam razem tak cudownie ! Nie zwracałeś uwagi na inne kobiety, nie rozmawiałeś z nimi, unikałeś ich spojrzeń. Przestałeś przecież nawet spotykać się ze starymi znajomymi, by móc spędzać jak najwięcej czasu z nią. I teraz taka reakcja ? Nie ma mowy ! To niemożliwe ! Ona była dla mnie wszystkim, pokazywałem to jej każdego dnia i miałaby mnie rzucić ?

 

Widzisz, mój drogi czytelniku wbrew pozorom nie jest tak jak myślisz. Gdy ona zainteresowała się Tobą byłeś bardzo „chodliwym towarem” na rynku facetów do wzięcia. Miałeś wybór, spotykałeś się z różnymi kobietami, starałeś się z każdej interakcji uczyć się czegoś nowego. Cały czas pracowałeś nad gestami, nad swoją mową ciała, przewidywałeś wszystkie posunięcia i calutki czas wiedziałeś czego chcesz. Gdy na horyzoncie pojawiła się ona nagle dałeś sobie z tym wszystkim spokój. To tak, jak gdyby sportowiec po uzyskaniu kwalifikacji na olimpiadę zaprzestał treningów, bo w końcu zaszedł tak daleko. Podczas igrzysk niestety rozczarował się lądując daleko poza czołówką. Tak samo jest w Twojej sytuacji.

 

 

praktyka czyni mistrza

 

 

 

Wejście w związek to ważny moment dla kobiety ale również i dla mężczyzny. Dobry związek wymaga pracy nad nim, właściwego podejścia, zapału i przede wszystkim zamiłowania dla kobiet. To codzienne ustanawianie nowych wyzwań, codzienne podnoszenie poprzeczki i bycie lepszym każdego dnia sprawia, że kobieta chce z Tobą być na dobre i na złe. Będzie wniebowzięta, kiedy każdego dnia będzie musiała się zastanawiać czy posiadła Cię na 100%. Gdy będzie tego pewna cały czar pryśnie – możesz być tego pewien. Nie na darmo stwierdzono, że bardziej wolimy gonić króliczka, niż go złapać. To, że los Was połączył, to naprawdę świetna sprawa.

 

 

praktyka czyni mistrza

 

 

Ważne jest jednak to, abyś cały czas był w formie. Fajnie jest mieć zawsze alternatywę. Zaczepienie kobiety w galerii czy na ulicy nie jest karygodnym czynem, a pozwala Ci cały czas podtrzymać odpowiedni poziom dobrego samopoczucia i spełnienia się w roli mężczyzny. Możesz też być pewien, że rozmowa z obcą kobietą nie jest zdradą. Gdyby jednak okazało się, że będąc z „kobietą z marzeń” spotkasz jeszcze lepszą, czyż nie okaże się, że to może jeszcze nie pora, aby myśleć o wspólnym życiu aż po grób ?
 

 

Bądź sobą i dbaj o siebie. Bądź tak dobry, jakbyś każdego dnia chciał znaleźć nową dziewczynę, a wiedz, że obecna będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie.

 

Samych sukcesów

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin