Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

5 cech udanej randkiZastanawiałeś się kiedyś nad tym jak powinna wyglądać idealna randka? Co sprawia, że dziewczyna po takiej randce nie może się doczekać waszego następnego spotkania? Czy sama spontaniczność wystarczy? Czy trzeba mieć wszystko skrupulatnie zaplanowane? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania to zapraszam Cię do lektury.

 5 cech udanej randki

 

5 cech udanej randki

 

Kiedy rozmawiam z moimi koleżankami o ich randkach, to dostrzegam jedną prawidłowość – większość mężczyzn tak naprawdę postępuje tak samo – droga restauracja albo kino. Nie ma się co więc dziwić, że skoro też tak robiłeś to dziewczyna nie odbierała później od Ciebie telefonu. W końcu postąpiłeś dokładnie tak samo jak kilku facetów przed Tobą, więc zostałeś tak jak oni wrzuceni do worka z napisem „nudziarze.”

Nie masz pomysłu na randkę? Zamów 101 pomysłów na randkę już dzisiaj i zaskocz swoją partnerkę kreatywnością!


Naprawdę nie trzeba wiele aby randka była udana, wystarczy tak naprawdę pamiętać o 5 rzeczach:

 

1.    Oryginalność

 

Wcale nie musisz mieć portfela grubego jak nici, którymi szyte są wypowiedzi naszych polityków żeby zainteresować sobą swoją potencjalną dziewczynę. Wystarczy trochę pomysłowości, a może się okazać, że zawładniesz sercem swojej wybranki.
 
Odpuść sobie kina, kawiarnie, drogie restauracje itp. Pomyśl raczej o tym co jest ciekawego i nietypowego w Twoim miejscu zamieszkania, gdzie mógłbyś zabrać swoją wybrankę. Tor kartingowy, kopiec z niesamowitym widokiem na miasto, nietypowe muzeum o którym mało kto wie, albo po prostu fajne i ciekawe miejsce do którego możecie się wybrać na spacer.

 

2.    Rozmowa

 

5 cech udanej randki

 

Pamiętaj o tym, że tak naprawdę wasza randka służy temu abyście mogli się nawzajem jak najlepiej poznać i dzięki temu zdecydować czy w niedalekiej przyszłości chcecie razem stworzyć związek (a może i nawet potencjalnie później wejść w związek małżeński).

 

Staraj się prowadzić rozmowę w ten sposób, aby dowiedzieć się czy dziewczyna która Ci się podoba posiada cechy których szukasz u swojej potencjalnej partnerki np. jeśli uważasz, że dziewczyna powinna być oczytana, to zapytaj się jej jaką ciekawą książkę ostatnio przeczytała itp.

 

3.    Dotyk

 
Jeśli nie chcesz być potraktowany jako przyjaciel to musisz pamiętać o tym żeby rozwijać pomiędzy wami fizyczność już od samego początku waszej znajomości. Na początku może być to zwykły dotyk przyjacielski i kompletnie aseksualny – podanie ręki na przywitanie, przybicie piątki, „żółwik”, objęcie kiedy chcesz jej coś pokazać itp.

Zaczynając w ten sposób i pamiętając aby posuwać się małymi kroczkami do przodu wasz pocałunek będzie naturalną koleją rzeczy, a nie wykombinowaną i wyszukaną metodą.
 
 

4.    Dbaj o nią

 

5 cech udanej randki

 

Kobiety zwracają uwagę na detale o których Ty istnieniu możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Jeśli uważasz się za prawdziwego mężczyznę i przede wszystkim chcesz być w ten sposób postrzegany przez płeć piękną to musisz dbać o swoją potencjalną partnerkę. Przepuszczenie jej w drzwiach, otworzenie drzwi od samochodu, przetarcie ławki mokrej od deszczu zanim na niej usiądzie itp. to detale, które sprawiają że rośniesz w jej oczach.

 

Ten punkt może Ci się wydawać trywialny oraz oczywisty, ale uwierz mi – z opowieści moich licznych koleżanek okazuje się, że wcale taki nie jest.

 

5.    Spraw żeby się uśmiechnęła.

 

Randka to nie pogrzeb ani wykrycie kolejnej korupcji w polityce, więc nie musi być brana na poważnie. Im więcej poczucia humoru do niej wprowadzisz tym lepiej. Nie znam dziewczyny, która by mi powiedziała, że nie lubi mężczyzn, którzy ją rozśmieszają.

 

Pamiętaj tylko o tym żeby nie przesadzić. Nie zrób z siebie clowna, ani narwanego dowcipnisia. Kilka uśmiechów na jej twarzy jest po prostu świetne, ale staranie się ją rozśmieszyć przez całą randkę donikąd Cię nie zaprowadzi.

 

Pamiętaj o tych kilku rzeczach, a Twoja randka z pewnością będzie należała do tych udanych

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin