Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak być dla niej alfa?Zapewne nie raz zastanawiałeś się „co ten koleś w sobie ma, że przyciąga do siebie taką liczbę kobiet ?”. Tym kimś być może był Twój przyjaciel, znajomy z pracy, albo kolega ze studiów. Jaka siła sprawcza decyduje o tym, że jedni faceci potrafią skupiać na sobie uwagę pięknych kobiet, a inni mimo szczerych chęci tylko tym pierwszym zazdroszczą ? W tym artykule dowiesz się dlaczego to wszystko działa w tak enigmatyczny sposób.

 

 Jak być dla niej alfa ?

 

 

Jak być dla niej alfa?

 

 

 

Po pierwsze musisz wiedzieć, że żaden człowiek nie rodzi się z umiejętnościami zjednywania sobie kobiet. Taką zdolność nabywa się w procesie socjalizacji. Zauważ, że osoby które wykształciły w sobie umiejętności właściwego komunikowania się z dziewczynami to przede wszystkim faceci, którzy mieli rodzeństwo płci żeńskiej lub od najmłodszych lat wychowywały się w środowisku, w którym dominującą rolę odgrywały koleżanki, nie koledzy.

 

Media, które zindoktrynowały postrzeganie przez mężczyzn własnej atrakcyjności to koleiny powód tego stanu rzeczy. Reklamom ekskluzywnej galanterii, wysokiej klasy samochodów od dawna towarzyszą długonogie piękności. Wszystko to kreuję iluzję pieniędzy, super bryki, markowych ciuchów jako jedynego sposobu na posiadanie u swego boku pięknych dziewczyn.

 

Jeśli tymi rzeczami chcesz zdobyć kobietę (w prawdziwym tego słowa znaczeniu) to wrong way, nie tak, źle… siadaj, pała.
 

 

Jestem piękny i bogaty, po co mi charakter !?

 

Jak być dla niej alfa?

 

 

Również nieprawdą jest to, że aby mieć wspaniałą kobietę trzeba być super przystojnym gościem. Pewnie zdarzyło Ci się kiedyś też, że pomyślałeś „Co ta kobieta robi z tym frajerem?” i nie za bardzo potrafiłeś znaleźć na to logiczne wytłumaczenie.

 

Inteligentne kobiety (a przecież takich właśnie szukamy) określają prawdziwą wartość i atrakcyjność mężczyzny przez pryzmat jego charakteru i osobowości, a nie ilości kart kredytowych wypadających niby to przypadkiem z portfela. To co najbardziej podoba się kobietom to autentyczna pewność siebie. Ludzie, posiadający wysoki status społeczny tylko w określonym środowisku (barman w klubie, właściciel firmy) przeważnie odznaczają się płytką pewnością siebie. Wystarczy, że nagle przeniesie się ich do innego środowiska tym samym zabierając przymioty prestiżu (sprawowanie kontroli, pieniądze, władza), a ich pewność siebie nagle zostaje unicestwiona.

 

Budowaniem prawdziwej pewności siebie zajmują się niektóre szkoły uwodzenia, trenerzy samorozwoju i motywacji, a w skrajnych przypadkach psychologowie, ale jest to temat na zupełnie inną rozprawę.

 

Zatem jak być naprawdę męskim osobnikiem dla przeciwnej płci ?

 

Heliocentryzm to TY !

 

Jak być dla niej alfa?

 

 

Po pierwsze, traktuj kobiety, które pojawiają się w Twoim życiu jak planety. To tylko dodatek do Twojego życia, który może uczynić je szczęśliwszym. Żadna kobieta nie może być dla Ciebie Słońcem, w którego istocie jest to, że wszystkie inne ciała niebieskie krążą wokół niego. W przeciwnym razie jeśli nagle zabraknie Twojego Słońca, posypie się cały Twój świat. Gdy natomiast to Ty jesteś centrem swojego świata to nigdy nie przestaniesz świecić i przyciągać do siebie innych planet.

 

Rozśmiesz swoje ego

 

Poczucie humoru, którym częstujesz kobiety jest bardzo istotne w procesie budowania atrakcyjności. Często zdarza się, że mężczyzna z racji gorszego czytania mowy ciała od kobiet, nie zauważa, że jest ona spięta czy lekko podenerwowana. Śmiech to najlepszy, z możliwych „icebreaker’ów”. Jak to powiedziała kiedyś Brigitte Bardot: „Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, możesz zrobić z nią wszystko”. Ponadto umiejętność żartowania z samego siebie czyni Cię w oczach kobiety jeszcze bardziej atrakcyjnym mężczyzną. Świadczy to o Twoim dystansie do siebie samego, a ten z kolei o Twojej pewności siebie. Pamiętaj oczywiście o zachowaniu umiaru. Nie możesz przesadzać gdyż inni zaczną traktować Cię jak fokę z cyrku, której jedynym zadaniem jest wprawianie w salwy śmiechu zgromadzonej wokół publiczności.
 

 

Ojciec wpłaci kaucję

 

Jak być dla niej alfa?

 

 

Możesz również śmiało wrócić do prawdziwych męskich korzeni i obudzić w sobie „BadBoy’a”. Wiesz już przecież, że kobiety to istoty, dla których najważniejszą rolę w życiu odgrywają emocje. Potrzebują zarówno miłości, poczucia bezpieczeństwa, łez, rozgoryczenia, fascynacji, ekscytacji i adrenaliny. Miły facet potrafi wywołać w niej tylko 2 pierwsze stany. Zły facet dostarcza kobiecie całą paletę emocji ponieważ jest nieprzewidywalny, a dzięki temu interesujący dla kobiety.

 

Co zrobić by stać się złym chłopcem ? Nic nie rób, on w Tobie jest, pytanie tylko jak go obudzić ? Wystarczy nie przejmować się tym czy Twoje zachowanie spodoba się kobiecie czy nie, rób to na co masz ochotę, po prostu bądź sobą.

 

Pójdźmy, zróbmy, weźmy – TY decyduj !

 

Wyznacznikiem prawdziwego mężczyzny jest również to czy umie prowadzić kobiety. Pamiętaj, to Ty jesteś od podejmowania decyzji. Dominuj ! Jeśli jesteście w knajpie nie zadawaj kobiecie pytań typu: „gdzie siadamy ?”, „czego się napijemy ?”, albo hit hitów „co dziś robimy ?”. To Ty masz prowadzić kobietę, a nie ona Ciebie, tak samo jak w tańcu – zapytaj się którejkolwiek kobiety czy lubi prowadzić swojego partnera, a zobaczysz co Ci odpowie.

 

Musisz mieć jednak na uwadze, że bycie liderem czyli przejmowanie inicjatywy to nie rządzenie kobietą, to zarządzanie relacją, która jest miedzy wami, a światem zewnętrznym.

 

Dam jej misia !

 

Jak być dla niej alfa?

 

 

Bardzo duża ilość mężczyzn źle interpretuje znaczenie słowa „romantyczność”. Czy kupowanie kwiatów jest romantyczne ? Czy chodzenie do drogich restauracji jest romantyczne ? Nie, nie jest ! To jest nudne. Romantyczność to robienie rzeczy, które zaskakują kobietę i łechtają jej emocje. Zabierz dziewczynę do Burger Kinga, nakryj stół białym obrusem, zapal świeczkę i zjedzcie na spółkę hamburgera popijając go Coca Colą nalaną wcześniej do kieliszków, przetnij kłódkę która zamyka drzwi prowadzące na dach bloku w którym ona mieszka, połóżcie się na nim i obserwujcie chmury wymyślając co Wam przypominają, a po zachodzie słońca… To jest romantyczność !

 

Kupując jedynie kwiaty idziesz na łatwiznę, stawiając siebie w świetle faceta takiego jak każdy jeden. Oczywiście, jeśli jesteś z kobietą w związku to obdarowuj ją kwiatami, one to lubią, ale niech będzie to tylko jedynie dodatek do tego co jest naprawdę romantyczne. Bądź kreatywny, rusz głową, a nie licz, że kobieta będzie nią ruszać w zamian za otrzymany od Ciebie bukiet róż.
 

 

Większość facetów będąc pod wpływem zauroczenia nie pokazuje prawdziwej swojej osobowości i to jest ich największy problem. Zwyczajne podejście do kobiety na ulicy i zapoznanie się z nią spala na panewce w momencie gdy staramy się udawać kogoś kim nie jesteśmy i nigdy nie będziemy. Kobiety bardzo szybko rozpoznają tego typu zachowania i filtrują starające się o nie osobniki. Silny charakter, pewność swojej osoby, posiadanie żelaznych zasad, czyli spójność z tym co się mówi, a co pokazuje na zewnątrz to podłoże do budowania swojej atrakcyjności. Jeśli do tego dołożysz choć gram kreatywności i nauczysz się rozmawiać i odbierać kobiety na płaszczyźnie emocjonalnej, staniesz się arcyciekawym dla nich osobnikiem.


Robert Balicki
trener Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin