Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dlaczego nie mam dziewczynyLubisz się określać mianem człowieka sukcesu, ponieważ masz już prawie wszystko co przeciętnemu obywatelowi jest potrzebne do życia – dobrą pracę, okazale prezentujący się samochód oraz przestronne mieszkanie. Do szczęścia brakuje Ci tylko kobiety z którą mógłbyś dzielić swoje życie. Zadajesz sobie więc pytanie – dlaczego nie mam dziewczyny.

 

Dlaczego nie mam dziewczyny?

 

dlaczego nie mam dziewczyny

 

Musisz zrozumieć, że większość kobiet tak naprawdę nie jest zainteresowana Twoim stanem konta, pojazdem czy też stanowiskiem jakie sprawujesz w swoim życiu zawodowym. O wiele bardziej interesuje je to jakim jesteś mężczyzną i co sobą reprezentujesz.
 
Możesz być najbogatszym człowiekiem w województwie, a nawet kraju, ale jeśli nie potrafisz się odpowiednio zachować i pokazać kobiecie, że posiadasz cechy, których poszukuje, to możesz co najwyżej liczyć na towarzystwo podrzędnej blachary, która o będzie darzyła uczuciem Twoje konto, a nie Ciebie, a przecież nie o to Ci chodzi, prawda?
 

1.    Twoje byłe

 

Kobiety zwracają szczególną uwagę na to w jaki sposób wypowiadasz się o swoich byłych partnerkach. Jeśli opowiadasz o nich co najmniej jak o katastrofach naturalnych, które raz na jakiś czas nawiedzają niektóre kraje, to nie masz co liczyć na to, że posuniesz się z tą znajomością do etapu, który by Cię satysfakcjonował.
 
Kiedy mówisz o swoich byłych, to tym samym pokazujesz kobiecie z którą rozmawiasz w jaki sposób będziesz prawdopodobnie kiedyś opowiadał o niej jeśli nie wyjdzie wam związek. Uwierz mi, żadna kobieta nie lubi być szykanowana.


Nie wiesz jak zacząć nową znajomość? Zapisz się już dzisiaj na Szkolenie Weekendowe!

2.    Twoi znajomi

 

 dlaczego nie mam dziewczyny

 

Jeśli tylko narzekasz na to jakich masz przyjaciół, to tak naprawdę strzelasz sobie właśnie w kolano… i to z dubeltówki. Kobiety szukają prawdziwych mężczyzn, którzy będą w stanie poprowadzić je przez życie i dać im poczucie bezpieczeństwa, a jak masz być w ten sposób postrzegany jeśli nie potrafisz nawet dobrać sobie znajomych w sposób, który by Cię satysfakcjonował?

 

Masz wpływ na to jakich masz znajomych, więc jeśli Ci nie odpowiadają, to ich zmień, a nie żal się kobiecie z którą chcesz stworzyć związek. Bądź mężczyzną!

 

3.    Twoja rodzina

 

Rodziny się nie wybiera i to nie Twoja wina, że ojciec jest alkoholikiem, matka zakupoholiczką albo brat wiecznie bezrobotnym nieudacznikiem. Nie musisz jednak opowiadać o tym wszystkim swojej potencjalnej partnerce.
 
Jak już się lepiej poznacie i będziecie razem, to kiedyś się o tym dowie, na razie nie musisz się zagłębiać w ten temat. Postaraj się skupić na jak największej ilości pozytywnych rzeczy zamiast skupiać się na negatywach. Zareklamuj się!
 
 

4.    Jej były

 

dlaczego nie mam dziewczyny

 

Nie masz co marzyć, że jesteś jej pierwszym partnerem i masz przed sobą nieskalaną męskim dotykiem dziewicę, która do tej pory nie poznała męskiego dotyku. Tak – spotykała się przed Tobą z innymi mężczyznami. Tak – uprawiała z nimi seks.
 
Nie jest już jednak z nimi, tylko z Tobą, więc nie ma co roztrząsać na siłę przeszłości. Jeśli będziesz jej pokazywał już na samym początku jaki jesteś zazdrosny o jej byłych wypytując o jak największą ilość szczegółów i kręcąc z dezaprobatą nosem przy każdej jej wzmiance o nich, to raczej nie licz na to, że kobieta nie będzie mogła zasnąć, bo cały czas będzie myślała o Tobie.
 
Zazdrość nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. To już było, minęło i nie ma co się nad tym zastanawiać. Postaraj się żyć w teraźniejszości, a nie przeszłości. Micheal J. Fox próbował tego kiedyś w jednym z filmów i jak sam dobrze wiesz, nie wyszło mu to na dobre.
 
To tylko kilka rad, ale myślę, że od teraz będziesz wiedział w którym kierunku zmierzać i przestaniesz się zamęczać pytaniem – Dlaczego nie mam dziewczyny?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin