Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zakochana piekniejeSłyszałeś kiedykolwiek, ba, może widziałeś na własne oczy, jak zakochana kobieta w jakiś magiczny sposób nagle... pięknieje ? Co ciekawsze – z dnia na dzień jest coraz bardziej rozpromieniona, coraz bardziej szczęśliwa. Jej uśmiech staję się zniewalający i nie jesteś w stanie przejść obok niej obojętnie. Dziewczyna, która kiedyś nie była dla Ciebie zjawiskowa nagle staje się obiektem Twojego zainteresowania. Co dla Ciebie ważne – próbowanie odbić ją właśnie teraz nie należy do rzeczy najłatwiejszych. I nie skupimy się na tym na dzisiejszej lekcji.

Zakochana pięknieje.

 

 Zakochana pięknieje

 

Widzisz, dla nas ważne jest to, jak samopoczucie wpływa na nasze postrzeganie. Gdybyś miał w tym momencie narysować piramidę ze wszystkimi znanymi Ci emocjami i uczuciami, zakochanie i miłość gdzie by się znalazły ? Jeśli jesteś pilnym uczniem i bacznym obserwatorem narysujesz je na samej górze. Prawidłowo.

Nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja mowa ciała? Dzięki szkoleniu Perfect Dating Mowa Ciała DVD nie będziesz już nigdy więcej się nad tym zastanawiał!

By nie rzucać słów na wiatr – zakochanie to jeden z najsilniejszych stanów jaki w ogóle jesteś w stanie odczuwać. Nie miałem nigdy do czynienia z narkotykami, ale podobno ciężko dostać cokolwiek, co jest w stanie dać nam tyle euforii i tyle górnolotnych jak i intensywnych emocji co stan zakochania. Stąd taka diametralna zmiana.
 
 
Zakochana pięknieje
 

 

Gdybyśmy chcieli uzasadnić wszystko naukowo, moglibyśmy podążać ścieżką psychologii, a dokładniej neuropsychologii. Mowa o „projektowaniu szczęścia”. Nazwijmy to roboczo w ten sposób. Przeprowadzano kiedyś eksperyment w którym grupa strzelców amatorów przebywała z profesjonalistami. Co się okazało: po dwóch tygodniach wspólnego przebywania ( nie trenowania ) grupa amatorów zbliżyła się celnością i efektami do wojskowych profesjonalistów. Umysł amatorów, obserwując zawodowców, nieświadomie zaczął podłapywać pewne charakterystyczne zachowania i gesty ekspertów, co przełożyło się na lepsze wyniki.
 
Wszystko wygląda podobnie w sytuacji nabierania atrakcyjności przez zakochaną kobietę. Nie chodzi o to, że ona nagle zaczyna o siebie dbać. Ona po prostu czuje się świetnie. Jest spełniona i dowartościowana, a na dodatek wszelkie zmartwienia wydają się być dla niej błahostkami. Widać to po niej, na jej twarzy w jej samopoczuciu. Automatycznie odbierasz ją jako bardziej godną zainteresowania. Ot taki psikus od matki natury.
 
Zakochana pięknieje

 

Dlaczego dobrze jest, abyś o tym wiedział ? Gdy jesteś smutny, bez energii i ogólnie chęci życia, a mimo wszystko motywujesz się do tego, aby podejść do dziewczyny, popełniasz błąd. Często zapewne możesz usłyszeć, że tylko poprzez trening nabierzesz odpowiednich umiejętności. By móc spędzać czas wśród pięknych kobiet i cieszyć się ich wszystkimi atutami nie tyle ważne są umiejętności, co cechy wypływające z Ciebie. Udając pewnego siebie, nie będziesz pewnym siebie.

Nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja mowa ciała? Dzięki szkoleniu Perfect Dating Mowa Ciała DVD nie będziesz już nigdy więcej się nad tym zastanawiał!

Udając zabawnego nie będziesz zabawny. Podążając tą ścieżką, zamiast księżniczek znajdziesz desperatki. Choć jest ich wiele, mam nadzieję, że wyznaczasz sobie w życiu ambitniejsze cele.

 
Zadbaj o siebie. Tylko w ten sposób jesteś w stanie sprawić, że na Twojej twarzy będzie można zauważyć wszystko to, co u zakochanej kobiety. Spełnianie marzeń, pokonywanie barier, lęków, docenianie własnych umiejętności i sprawdzanie się w momentach kryzysowych.

 

To buduje u mężczyzn poczucie własnej wartości. Gdy sam będziesz pewien ile dla siebie jesteś warty, na Twojej twarzy zagości to coś, co mówi dziewczynom, że ten facet wie czego chce. Bonusem będzie Twoje samopoczucie, którym na dodatek będziesz mógł zarażać swoich znajomych.

 

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin