Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

One nie moze przestac myslec o swoim bylym Spotykasz się z naprawdę fajną dziewczyną, jest inteligenta, miła, ładna, tematy do rozmów nie kończą się wam godzinami. Jest tylko jeden problem – ona nie może zapomnieć o swoim byłym. Czy da się coś z tym zrobić?

 

Ona nie może przestać myśleć o swoim byłym!

 

Ona nie moze przestac myslec o swoim bylym

 

Musisz zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz – kobiety są z natury bardzo emocjonalne i bardzo rzadko kierują się w swoim życiu czystą logiką.
 
Związek dwojga ludzi przepełniony jest emocjami – zarówno tymi dobrymi jak i tymi złymi. Nie wiem jednak czy wiesz, że ludzki mózg jest tak skonstruowany, że z czasem zamazuje te złe wspomnienia, skupiając się przy tym na tych dobrych. Dzieje się tak dlatego, ponieważ jako organizmy jesteśmy skonstruowani w taki sposób, aby kiedy tylko to możliwe unikać bólu.
 
Dlatego właśnie pomimo tego, że ta konkretna dziewczyna nie była zadowolona ze swojego poprzedniego związku, mało tego – mogła nawet wynieść z niego wynieść traumatyczne przeżycia takie jak przemoc fizyczna wobec niej czy też nadużywanie alkoholu przez jej byłego partnera, to zdarza się jej wspominać miłe chwile z nim i mówić Ci, że jest w tym momencie w takim etapie swojego życia, kiedy musi się zastanowić czego chce i na razie nie wie czy chce być w związku.

 

Ciebie krew zalewa, ponieważ starasz się, zabierasz ją w ciekawe miejsca, każdą randkę bardzo sumiennie planujesz. Kiedy z nią rozmawiasz to starasz się jej pokazać jakim fantastycznym mężczyzną jesteś i że z Tobą będzie jej naprawdę dobrze.

 

Ona jednak jak zaklęta co chwilą porusza temat swojego byłego, jakby nie mogła się oderwać od przeszłości, aby móc cieszyć się teraźniejszością.
 
 

Emocje

 

Ona nie moze przestac myslec o swoim bylym

 

Powiem Ci jedno – w takim razie spotykasz się z bardzo emocjonalną kobietą. Jak już wiesz dla kobiet emocje są bardzo ważne, a skoro ona cały czas wspomina o swoim byłym, to znaczy, że w swój poprzedni związek włożyła ich bardzo dużo. Rozstanie przyniosło jej bardzo wiele cierpienia i teraz obawia się zacząć nową relację, ponieważ nie wie czy jest gotowa na kolejną porcję cierpienia jeśli się wam nie uda.

 

Muszę Cię teraz zasmucić – nie ma jakichś magicznych tekstów, które nagle sprawią, że dziewczyna, która Ci się podoba nagle przestanie opowiadać o swoim byłym partnerze.
 

Tego nie rób!

 

Ona nie moze przestac myslec o swoim bylymMogą Ci natomiast powiedzieć czego robić nie powinieneś – wdawać się w rozmowy o nim. Nie znasz go, nie wiesz jaki był i przede wszystkim nie chcesz z nim konkurować. Skoro się z nim rozstała, a teraz spotyka się z Tobą, to znaczy tylko tyle, że jesteś od niego lepszy i nie musisz się już nad tym więcej zastanawiać.

 

Traktuj ją tak jakby w ogóle o nim nie mówiła. Jeśli zacznie poruszać ten temat, to go nie kontynuuj. Najgorsze co możesz zrobić, to zacząć jej wypominać to, że cały czas gada o swoim byłym. Pokazujesz jej tym samym, że jesteś zazdrosny.

 

Wiesz co to zazdrość? To taki lęk przed tym, że jest ktoś lepszy, kto mógłby odbić Ci Twoją dziewczynę. Będąc więc zazdrosnym dajesz jej do zrozumienia, że tak naprawdę jej były partner jest lepszy od Ciebie, a tego chyba nie chcesz, prawda?
 
Skup się na tym żeby czas, który spędza z Tobą był jak najbardziej niezapomniany. Rozwijaj więź oraz fizyczność i daj jej czas żeby uporała się ze swoją przeszłością. W końcu jak to mówi stare porzekadło – „Czas leczy rany”
 
 
Autor: Jan Gajos

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin