Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Nie chcę umrzeć jako prawiczek!Przychodzi u mężczyzny taki wiek, kiedy to, że nie był jeszcze z kobietą w łóżku zaczyna mu bardzo przeszkadzać. Czuje się gorszy, ponieważ większość jego rówieśników już „TO” zrobiła, a on dalej nie. W pewnym momencie zaczyna tracić poczucie własnej wartości i zastanawia się, czy przyjdzie mu umrzeć jako prawiczek


Nie chcę umrzeć jako prawiczek!

 

Nie chcę umrzeć jako prawiczek


Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach coraz wcześniej dochodzi do pierwszej inicjacji seksualnej. Nasz kraj jest jeszcze w tej kwestii w miarę konserwatywny, ale wystarczy spojrzeć na wyniki badań socjologicznych w innych krajach Unii Europejskiej, żeby zobaczyć z lekką dozą przerażenia (przynajmniej w moim przypadku), że ludzie odbywają swój pierwszy stosunek seksualny już w wieku 13 lat!


Zresztą nie trzeba być wcale geniuszem socjologii żeby dostrzec, że w dzisiejszych czasach praktycznie całe media kręcą się wokół seksu. Teledyski, reklamy czy też zdjęcia modelek reklamujących perfumy w przeróżnych magazynach i czasopismach wręcz ociekają seksem.


Dzisiaj jest inaczej niż kiedyś.


Bycie prawiczkiem w takim świecie może wydawać się trudne i lekko uciążliwe. Oczywiście jeśli nie jesteś nim z własnego wyboru. Istnieje przecież grupa osób, których nie rozumiem, ale osobiście podziwiam za wytrwałość. Są to mężczyźni, którzy najczęściej ze względów religijnych postanawiają zachować swoją cnotę do dnia ślubu z tą jedną jedyną (która jak dobrze wiemy z innych artykułów tak naprawdę nie istnieje, są najwyżej „te jedne jedyne”).


Abstrahując od ludzi, którzy są prawiczkami na własne życzenie istnieje całkiem spora grupa ludzi, którzy znajdują się w takim stanie czy to z braku szczęścia (jak lubią uważać), umiejętności czy miliona innych powodów. Tylko warto powiedzieć sobie od razu jedną rzecz – jeśli masz poniżej 20 lat, to naprawdę nie znaczy, że umrzesz jako prawiczek. Zresztą jak masz więcej, to też nie ma się czym martwić, ale w młodym wieku kiedy hormony dają sobie znać na każdym kroku brak seksu może być nadmiernie uciążliwy.

 

O czym kobiety lubią rozmawiać? Odpowiedź na to pytanie jak również i wiele innych pytań znajdziesz na naszym szkoleniu weekendowym.


Po co Ci to?

 

Nie chcę umrzeć jako prawiczek

 
Jeśli chcesz uprawiać seks tylko po to, żeby mieć już inicjację za sobą, to muszę Ci powiedzieć, że to naprawdę bezsensowna motywacja. Byle jak i byle z kim nie tworzy zbyt cudownych wspomnień, a ten pierwszy raz pamięta się całe życie.


Jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia z kim i kiedy to zrobisz, to możesz zawsze iść do burdelu, wyłożyć parę złotych i mieć to za sobą.


Głodny nie zostanie nakarmiony.


Starałeś się kiedyś dostać kredyt w banku kiedy byłeś bez pieniędzy i naprawdę go potrzebowałeś? Ciężko, prawda. Zazwyczaj jest tak, że banki oferują Ci kredyt wtedy kiedy jest Ci najmniej potrzebny.


Podobnie jest z seksem. Jeśli będziesz do niego dążył zawzięcie z każdą nowo napotkaną dziewczyną, to faktycznie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że umrzesz jako prawiczek.


Skup się na tym żeby miło spędzić z nią czas, dostarczyć jej jak najwięcej wrażeń, rozwijać więź i fizyczność, a zobaczysz, że pójdziecie razem do łóżka w bardzo niedługim czasie.

O czym kobiety lubią rozmawiać? Odpowiedź na to pytanie jak również i wiele innych pytań znajdziesz na naszym szkoleniu weekendowym.


Czy to wyrok?

 

Nie chcę umrzeć jako prawiczek

 

Musisz zrozumieć, że nie wszyscy przeżywają swoją inicjację seksualną w młodym wieku. Niektórzy potrzebują trochę czasu, aby nabrać odpowiednich umiejętności społecznych i poznać odpowiednią do tego dziewczynę.

Nie ma powodu do pośpiechu, na każdego przyjdzie czas. Zamiast myśleć o tym jak to jest w końcu „wsadzić”, lepiej skup się na tym jak sprawić żeby kobiety czuły się w Twoim towarzystwie wspaniale. Mógłbym Ci doradzić pewne szkolenie, ale to by już była jawna reklama, prawda?

Komentarze   

-1 # Gvardram 2012-08-01 20:37
no nie wiem,ja mój pierwszy raz przeżyłem z prostytutką i to nie z ciekawości tylko bardziej z zachcianki,żadn ych "umiejętności społecznych" do tego nie potrzebowałem,a czy było warto? moralnie to zło a fizycznie przyjemność,ale to akurat każdy już sam wie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # jurand 2012-12-30 01:22
Ja też i co z tego? Na koniec powiedziałem jej że nie warto tak ''pracować''. Ogarnął mnie smutek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # facet 2012-11-30 18:34
a ile miałeś lat ?


a podobała ci się ona ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin